2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ah o acildeki Dr kafamı nasl karstrdi 🙈kız dedi sonra bnim Dr erkek dedi netmmi dedim yok dedi bir dahaki ne gitim o zaman arkası dönük dedi sonra detaylı da erkek gordum kesinmii yok dedi 🤦 gerçekten ilk erkek diyordum şimdi kuzenim cinsiyet değişti 7 ayında o yüzden bnde net orasını görmek istiyorum artık 😂🙈
Seninki gizemli takılıyor 🤣Net pozisyonlar vermiyor.

ben de özeniyorum bazen evde oturup sadece çocuk bakan annelere, ama sonra diyorum leyla sen yapamazsın öyle, 2-3 ay geçince bunalmaya başlarsın. sonra diyorum sen çalışmaya gelmişsin dünyaya, çalış köle :)
Çalışmaktan daha yıpratıcı ve yorucu ikisini deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. Çalışırken en azından insanın totosu yer görüyor 🤓 Ama kendi çocuğunu 3 yaşına getirmek bambaşka bir keyif o ayrı konu 🫠

Detaylıdan çıktım. Bir sorun yok çok şükür, her şeyi normal. Ama yüzünü eliyle kapatti göremedik 🥲 ne yapalım sağlıklı olsun da. Diğer detaylıya girecekler ne durumda? Güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar 💕
Hadi gözünüz aydın. Benimki de öyleydi yaa, plesentaya yaslanmış, bir de iki elini kafaya koymuş yüzünü göstermedi, normalde kıpır kıpırdı, detaylıda bir uyku bir uyku🤣

İnşallah yapılır ramazan geldi ramazanda hiç hastane gitmiym öle evde oda değişikliği yapmak istiyorum birde oruç tutabilecekmiym onu bilmiyorum
genelde tutulmaması önerilir canım. şekerini takip edersin çok düşerse bebek etkilenebilir. istediğin gibi olur umarım canım.

Ah o acildeki Dr kafamı nasl karstrdi 🙈kız dedi sonra bnim Dr erkek dedi netmmi dedim yok dedi bir dahaki ne gitim o zaman arkası dönük dedi sonra detaylı da erkek gordum kesinmii yok dedi 🤦 gerçekten ilk erkek diyordum şimdi kuzenim cinsiyet değişti 7 ayında o yüzden bnde net orasını görmek istiyorum artık 😂🙈
şu bacak arasını net çektikleri bir fotograf getir ben diycem sana net canım :KK200:

Merhaba bir şey sormak istiyorum aranızda bursa da olan var mı Medicana hastanesinde doktor önerisine ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz acaba ( volkan aksakallı hariç)

Kızlar demir ilacını nasıl kullaniyosunuz Gyoferro yazdı bana. Şu an OMEGA, d vitamini,magnezyum ayrıca tiroid için de levitron kullanıyorum. Hepsi birbirine karıştı. Aç mi tok mu içmem lazım demiri sabah akşam fark ediyo mu ?
Gynoferro benim midemi mahvetti normalde aç karnına içilmeli ve C vitami ile alınmalıymış emilimi iyi olsun diye . Ama bana dokunduğu için aetık kahvaltıdan 2 saat sonra içeceğim inşallah. Omegayı kahvaltıdan 1 saat sonra alabilrsinz diye biliyorum. Magnezuyumun da çeşitleri var hangisini aldın? Gece yatmadan 2 saat önce maden suyu ile içen de var . Troid zaten aç alınmalı

Evet rüyamda gördüm dedim herhalde burada da içimde erkekte olabilir diyordum hissediyorum ama rüyamda kız gördüm rüyam çıkar genelde oğlumu bile simasıyla görmüştüm Kıvırcık saçlı ela gözlü bir tek o tutmadı düz saçlı kahve rengi gözlü doğdu ama rüyamda gördüğüm sima aynıydı doğduğunda hatta üzerinde gördüğün kıyafeti oğlumda yani halası hediye etmişti bizim sülalemizde neden bilmem kadınlar Hamile kalmadan 2 ay önce rüyasında görür bebeklerini herşey Allahtan tabi ermiş değilim ama bilmiyorum sanırım hepimizin Hamile kalmadan önce okuduğu aynı duadan olmalı hatta ayet
Merhaba, hangi duayı okumuştunuz acaba?🥹

Kızlar Nisanur ismimi güzel Kevser yada Saliha mı ben Nisanur ismini çok sevdim eşim bunlarda güzel dedi biz karar almıştık o erkek olursa isimlerini koyacaktı ben kız olursa Kevser ve salihayıda beğendim ama hatta neden olmasın diye düşündüm ama dönem değişiyor çağ değişiyor günlük hayatındada ona uyum sağlıyacak bir isim istiyorum
Nisa ismini çok severim ki Kızımın adı tınısıda anlamıda güzel (eşim seçti benim içime sindi ) ama bu sonuna Nur eklenince Havvanur Nisanur Büşranur gibi isimler beni tırmalıyor nedense. Modern ama kuranda geçsin dinen manası güzel olsun diye düşündüğü için Sare,Mina,Aden gibi isimlerde aklımızdaydı 🫠
Öfff isim konusu da çok zor ya 🤓
Adlarıyla bin yaşasın hepsi

X