2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın canım. Evet haftasonu 3 saniye gibi geçiyor resmen. Neyse sağlık olsun. Sen nasılsın ? Evliliğin iyiye gidiyordur inşallah.
Ben iyiyim, bu aralar aramız da iyi. Biraz konuşup canımı sıkan şeyleri anlattım uygun bir dille.

Eşim evlenir evlenmez işten ayrılmak durumunda kaldı, biraz borcumuz harcımız vardı evlilikten ötürü, bir de hemen hamilelik çıkınca biraz stres yaptı sanırım. Annesi de iş bul diye sıkıştırıp duruyormuş, benim haberim yoktu. Gergindi biraz ondan kaynaklı. Şimdi 1-2 yerden iş teklifi geldi, kursu bitince iş arama derdi kalmadı. Borçları da hallettik. Artık rahatladı, rahatlayınca o her şeye sinirlenme halleri de geçti çok şükür.

durumunuzun düzelmesine çok sevindim canım. Ancak eşinin stresle başa çıkmada biraz destek alabilir yine uygun dille konusabilirsin ıstersen. bu durumlar hep olabillir canım .

Yemin ederim nasıl bitiyor ben anlamıyorum cuma oluyor sanki pazartesiye uyanıyoruz öyle bir hızlı geçiş iş motivasyonumu da kaybettim gelmek içimden gelmiyor ki uykuyla hiç sıkıntım yok.
Evde olsamda oturamıyorum yorgunum diye ağlicam az kaldı

Günaydın kızlar Haftasonları bizimkiler evde olunca, arada girip okusam da yazamıyorum. Gece iki saatte bir tuvalete kalkmaktan, gündüzleri hep uyuyasım geliyor. Her tuvalete kalktığımda 2-3 bardak su icmek zorunda kalıyorum çünkü içim yanıyor İçtikçe tuvalete, kalktıkça su içmeye....seklinde bir kısır döngü var

ahh o kısır döngü ahhh valla 4 ay daha cekeceğiz bunu benım ek olarak burnum tıkalı

ben de tüm iş motivasyonumu kaybettim ayaklarım geri geri gidiyor. ama işler de tam tersine o kadar yoğun ki! şeytan bazen dürtüyor, al evlilik tazminatını çık diye ama ücretli izin kullanacak olmam durduruyor :)

Sabır sabır bir arkadaşım öyle yaptı ama o artık çalışmama kararı almıştı hayatımın hiç bir döneminde çocuksuz bekar işsiz güçsüz kalmadım bir özenmiyorum değil. Bekarkende okul iş koşturmaca geçti evlendim çalışıyordum çalışmadığım dönemde çocuğuma bakıyordum çocuk büyüdü işe gireyim dedim 1,5 senedir çalışıyorum hamile kaldım öyle bir düzen

ben de özeniyorum bazen evde oturup sadece çocuk bakan annelere, ama sonra diyorum leyla sen yapamazsın öyle, 2-3 ay geçince bunalmaya başlarsın. sonra diyorum sen çalışmaya gelmişsin dünyaya, çalış köle :)

Mantıklı ya bu gece yapsami
valla beni rahatlattı sadece ağzımı kapatıyor burun kapalı zaten tek dusundugum kendı karbondıoksıtımı de soluyor muyum ama maske ağzıma yapısık gıbı oldugu ıcın cıkıyor gıbıme geliyır benım ıcın serum tuzlu su ıse yaramadı

Kızlar verandadan bildiriyorum, bizim buraya resmi olarak bahar geldiSonbaharda hamile kalmıştık 1 mevsim, kışı geçirdik 2. mevsim, bahar 3. mevsim, bunu da geçirdik mi önümüz yaz ve en tatlı meyveler kucaklarımızda kızlar

Eklentiler

• IMG_20240303_083549.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 37
Bugün uygulucam ya tıkandı burnum ya uyuyamıyorum birde randevu az kaldı Çarşamba günü 23 haftalık olcm şeker yüklemesi yapilirmi 24 te yaplyo bir hafta erken yaparmı diye düşünüyorum birde artık yeter cinsiyet net öğrenim hepsi birleşti uyuyamıyorum

yapabılır belki sor yıne de evet çok az kalmışşş benım taa18ınde

Senin cinsiyeti hepimiz merakla bekliyoruz En heyecanlısı seninki oldu, biz erkenden öğrendik heyecanı kaçtı bak.

Senin cinsiyeti hepimiz merakla bekliyoruz En heyecanlısı seninki oldu, biz erkenden öğrendik heyecanı kaçtı bak.
Ah o acildeki Dr kafamı nasl karstrdi kız dedi sonra bnim Dr erkek dedi netmmi dedim yok dedi bir dahaki ne gitim o zaman arkası dönük dedi sonra detaylı da erkek gordum kesinmii yok dedi gerçekten ilk erkek diyordum şimdi kuzenim cinsiyet değişti 7 ayında o yüzden bnde net orasını görmek istiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…