2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın arkadaşlar kızlar mutlaka reflü yataginiz olsun bebekler icin ne kadar cok önemli bnimki ara ara ağzından çıkaryo inanin reflü yatağı olmasa cok büyük panik olcm çünkü ağızlarını bir aciyo boğulacak gibi ams yatakta hafif yan durdumu yavaşça kenardan gidiyo birde alt açma bezleri elinizde bu yeni doğan da bol bol olsun cunku cok sürprizler yetisemiyon alt degistirirkn her yer battıyo sonra o sari leke zor çıkıyor ve bnce olmsa olmaz o herşeyi içine koyduğumuz canta evin icinde düzenleyici herşeyi icinde inan bebek oluncs öle cekmece vs uğraşmıyn ağlamaları vs tutuyo hersy birbirine giriyo csnta daima elinizin altında cok güzel paylaşmak istedim sizlerle

Canm inşallah sağlıkla kucağına al sen

Benim 40-50 arası 2 3 sancı çıkıyor 10 gündür ama doktorum dikkate almıyor. O sancılar dışında hep 20-25 lerde oluyor

Günaydın. 35+5 ve göbeğim çok bariz şekilde inmiş. Karnım yumuşacık. Midem rahatladi. Arada vajinaya doğru yerimden zıplatacak sancı gibi birsey hissediyorum. Bebeğin hareketleri iyi. Akıntı kanama yok. Bunlar doktora haber verilmesi gereken şeyler mi yoksa normal mi?

Benimde öyle canım dün gece indi karnım bebiş sabaha kadar hareket etti gram uyku uyumadım desem yeri. 1 de doktor randevum var soracağım belki kanala girmiştir bebiş

Normal bence canim. Soylediklerinin hepsi bende de var. Bende bir de sanki akinti da arttı. Son zamanda olan bisey mi bilmiyorum. Ilk gebelikten de pek hatirlamiyorum. Düzenli olmayan agrilar da cok kivrandirmiyorsa normal bence

Canım ben de 35+5 im. Bende de ara ara vaijanya baskı yapıyor özellikle yattığım yerden kalktığımda çok hissediyorum . Ama normaldir diye düşünüyorum.

Benimde öyle canım dün gece indi karnım bebiş sabaha kadar hareket etti gram uyku uyumadım desem yeri. 1 de doktor randevum var soracağım belki kanala girmiştir bebiş
Normal bence canim. Soylediklerinin hepsi bende de var. Bende bir de sanki akinti da arttı. Son zamanda olan bisey mi bilmiyorum. Ilk gebelikten de pek hatirlamiyorum. Düzenli olmayan agrilar da cok kivrandirmiyorsa normal bence
Canım ben de 35+5 im. Bende de ara ara vaijanya baskı yapıyor özellikle yattığım yerden kalktığımda çok hissediyorum . Ama normaldir diye düşünüyorum.
Kivrandiran bi agri yok ama yurumek cok zorlasti. Oturmak kalkmak ciddi sıkıntı. Bu bir kac gundur var. Bu angaje denen sey olmus olabilir mi kafasini kanala mi soktu acaba diye düşünüyorum. En azından 1 hafta 10 gun kadar daha kalmasini isterim. Ciger gelistirici falan da vurulmadim.
Nstde bebeginizin kalp atislari ne cikiyor? Dün 144le 129 arasinda cikti. 120 asagisi sıkıntıymış sanırım.

Benimde oyle rahatsız edici bir durum ama öncesinde bir şey yoktu. 38+6 yım ben bugün 1 gibi gideceğim hastaneye bakalım. Kalp atışları uyurken düşüyor canım 3 hafta önce bebeğim uyuduğu için kahve icirip ikinci nst yi çektiler bana bir sıkıntı yoktu. Bugün daha net bir şeyler söyler belki doktorum. Çıkınca yazarım buradan.

Bende ağrı var lekelenme var ama karnım hala yukarda. Doktor lekelenmeye de normal dedi rahim ağzı yumuşamaya başlamış dedi

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım
Bende ilk nst birden kalp atışlarında yükselme oldu kızımda makine alarm verdi sonra kadın gelip baktı meğer ki hanımefendiyi hıçkırık tutmuş sizlerde de olabilir

Benim ilk nst de öyle olmuştu ses koridora kadar çıkınca gelip kapattılar sesi

Dr dan cikinca yaz kuzu
Ne diyecek acaba
Cok az kaldi senin ya
Ama sanki bi 40 ı devircen hissi var
Ay deme kız oyle gece hic uyumadım tam gözümü kapattım inşaat sesi geliyor. Sıfır uykuyum resmen şuan. Gireyim bir duş alayım dedim bina sıcak suyunda sorun varmış soğuk kısmı da buz gibi akıyor. Mecburen buz gibi suda duş aldım hastaneye geldim şimdi. Dün geceden beri bitik durumdayım valla inşallah bugün çatı muayenesi olmam tekrar açılma vs var mı diye

Kızlar bebiş 3428 g olmuş, pazartesi tekrar muayenem var. 5 temmuza kadar gelmezse bebiş 5 temmuzda sezaryen olacağım. Bebiş kanalda falan değil valla öyle doğum pozisyonunda bekliyor. Kolunu emerken yakaladık
Maşallah büyümüş5 temmuza da az kaldı bakalım nasıl gelmeyi tercih edecek annesiyalnız ben yürüyüş squat merdiven konusunda pek istikrarlı değilim ve normal doğum istiyorum Napayım havalar çok sıcak ve dizlerim ağrıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…