2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Mrb bende stres halindeyim.8 yumurtadan 3 ü döllenmiş...2 tanesini 3.gün dondurmuşlar.1 tanesi için takip edeceğiz demişlerdi bugün aradilar bugün 5.gün istediğimiz boyuta gelmedi yarın 6.günü bekliyoruz dediler...bekle bekle hep bişeyleri bekliyoruz daha da stresim artıyor

Her doktorun farklı yorumlaması oluyor canım. Benimki de günde 2 bardak açık çay, 1 türk kahvesi içebilirsin dedi. Evet semiz otu bağırsaklara çok iyi geliyor

Hepimiz için inşallah herseyin hayırlısı olur Bende transferden sonra 3. Günümdeyim bakalım ne bekliyor benide bu yoluculukta. Herşeye rağmen sağlığımız iyi olsun bebislerimiz olursa onlarda sağlıkla ilerlesin umarım

Merhaba canım
Kaybına çok üzüldüm inşallah bu sefer sağlıklı gebeliğin olur ben de 10 sene önce çikolata kisti ameliyatı geçirdim, sağ overimde yumurtam yok nerdeyse rezervim çok düşük. Prp yöntemi işe yarıyor mu gerçekten, maliyetli bir yöntem mi?

Kızlar kan değerlerim nasıl
Yorumlarınızı bekliyorum
İlaçlara başladım tahmini transfer 1-2 Ağustos

Eklentiler

• IMG_3991.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 40

Onun yanında başka iğneler ilaçlar da veriyor bize iki iğne yazmıştı 10 bin ayriyeten yani kişiden kişiye değişiyor ilaçlar ama fiyatlar değişmiyor fiyat sabit
2 kutu derken 2 kullanımlık Gonal mı 10 bin tuttu ? içinde 300 lük doz oluyor.

Safransari dualarım seninle güzel sonuçlar alacaksın inşallah
Hadi senden güzel haberler bekliyorum canım banada umut ol hemen buraya yaz

öyle ama bugün 3 cü günmüş yani perşembe 5 Çin gün olacak ozamana kadar bişey olurmu diye içim içimi yiyor
Sağlıksız olacaksa illaki bişey olur bu da senin için iyi çünkü transfer olup düşmesindense bu şekilde olması daha hayırlıdır belki de , zaten 2 tane dondurmuşlar korkma hiç canım

Evet canım mesela seninki 3 gün dondurulmuş benimki daha dondurulmamış mesela neden dondurmamışlar perşembeye kadar bekligcez dedi bu iyimi kotumu anlamadım ama bana iyi dedi her iki günde arıyorlar bi kayıp oluyor perşembe ya hiç kalmazsa

Sağlıksız olacaksa illaki bişey olur bu da senin için iyi çünkü transfer olup düşmesindense bu şekilde olması daha hayırlıdır belki de , zaten 2 tane dondurmuşlar korkma hiç canım
İnşallah canım inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş dua et bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…