2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Maşallah canım sağlıkla kucağına al inşallah hadi hayırlı olsun darısı bize

Maşallah çok güzel bence sonucun, inşallah sağlıklı kucağına alırsın ben laboratuvarda sorun olacağını sanmıyorum, içini ferah tut

Çok teşekkür ederim. Amin inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım canım Evet yarıyor bence. Amh 0.08 iken 0.25 oldu neredeyse 3 katı arttı Ve gerçekten de yumurtlarken sağ ve sol ağrıdı. Benim çok az olduğu için hem prp hem eksozom yapıldı. Prp 31.000 TL, eksozom 45.000 TL toplam 76.000 TL tuttu ve peşin ödedik . Peşin ödendiği için indirimli fiyatı bu. Yarın ultrason randevum var. Daha net belli olur canım

Canimmm çok sevindim sağlıcakla kucağına al dualarında bizi de eksik etme hepimiz ins senin yasadigin o guzel mutluluğu biz de yasadiz
Eksik eder miyim hiç hep duamdasınız inanın sizi benden daha iyi kimse anlayamaz rabbim hepinizin gönlündekini nasiplensin hayırla sağlıkla inşallah çok teşekkür ediyorum

Cnm kafana takılıyorsa sor vardır sebebi belki.ben herşeyi arayıp soruyorum.

Çok teşekkürler canım doktorum bana da sonucumuz olumsuz olursa prp deneyebiliriz dedi. Tüp bebek 100bin tuttu zaten, ama faydası olacaksa bu maliyete de katlanırız napalım sonucu güzel olsun yeter ki. Senin yumurta geliştirmede iğne mi hap mı kullanacak acaba? Ben gonalf kullandım, sayı az olduğu için geç cevap verdi yumurtalarım 12gün iğne kullanmak zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…