2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Gözünüz aydın pozitif gören arkadaşlarım rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bekleyen arkadaşlarımda biannonce pozitifleri görürüsünuz inşallah 🙏 bende beklemedeyim transferi iki ay sonraya ertelendi ohs olduğum için bugün embriyolar aradı beni toplanan yedi yumurtadan üç tanesi bugün üçüncü gün embriyosu diye adlandırdılar şu an iyi dediler son kez perşembe günü bir daha arayacaklarmış ama merak ettiğim bir şey var üçüncü gün ya gelişimleri durmaz değil mi ya da neden perşembe gününe kadar yani beşinci güne kadar beklemek istiyorlar kızlar beni aydınlatır mısınız gerçekten gerçekten psikolojik olarak iyi değilim zaten bayağı bir ağır geçiriyorum ohss yi bir de bunlar iki günde bir arayıp böyle söyledikçe daha da çok moralim bozuluyor😓😓😣😢
Mrb bende stres halindeyim.8 yumurtadan 3 ü döllenmiş...2 tanesini 3.gün dondurmuşlar.1 tanesi için takip edeceğiz demişlerdi bugün aradilar bugün 5.gün istediğimiz boyuta gelmedi yarın 6.günü bekliyoruz dediler...bekle bekle hep bişeyleri bekliyoruz daha da stresim artıyor

kızlar birde aklımdayken yazayım beslenme ile ilgili olarak kahve çay kola vs kesinlikle yasak dedi günde bir bardak ayran kefir bir sade soda içmen iyi olur dedi. en az 3 lt su bol bol protein ama tavuk yeme dedi balık ve yağsız kırmızı et ve semizotu ye dedi bol bol sebze çok önemli bol sebze al kabızlık olmasın dedi ve her gün semizotu yersen güzel olur dedi sizinde aklınızda olsun ❤️
Her doktorun farklı yorumlaması oluyor canım. Benimki de günde 2 bardak açık çay, 1 türk kahvesi içebilirsin dedi. Evet semiz otu bağırsaklara çok iyi geliyor

Hepimiz için inşallah herseyin hayırlısı olur 🥰 Bende transferden sonra 3. Günümdeyim bakalım ne bekliyor benide bu yoluculukta. Herşeye rağmen sağlığımız iyi olsun bebislerimiz olursa onlarda sağlıkla ilerlesin umarım 🤗

Hepinize merhaba, ben 5 yıllık evliyim. İlk gebeliğimde 9.hafta da kalbi durduğu için kaybettim. Kürtaj oldum. İkinci gebeliğim de ise kimyasal oldu kaybettim. İki ay önce tüp bebek sürecine başladım. Amh 0.08 sağ tarafta hiç yumurta yok. İlk ay prp ve eksozom aldım amh 0.25 oldu. İkinci ayda rahim filmi çektirdim. İki tupumde açık hiçbir sorun yokmuş. Yumurtarken sağ tarafım da agridi. Sanırım sağ tarafimda da yumurta olustu. Şu an reglim ya yarın ya da Çarşamba ultrason kontrolüm var. Allah'ım hepimize yardım etsin 🙏🏻 dualarınız arasına beni de koyarsaniz benden mutlusu olamaz🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba canım
Kaybına çok üzüldüm inşallah bu sefer sağlıklı gebeliğin olur🙏🏻 ben de 10 sene önce çikolata kisti ameliyatı geçirdim, sağ overimde yumurtam yok nerdeyse rezervim çok düşük. Prp yöntemi işe yarıyor mu gerçekten, maliyetli bir yöntem mi?

Kızlar kan değerlerim nasıl
Yorumlarınızı bekliyorum
İlaçlara başladım tahmini transfer 1-2 Ağustos

Eklentiler

• IMG_3991.jpeg
    IMG_3991.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 40

Onun yanında başka iğneler ilaçlar da veriyor bize iki iğne yazmıştı 10 bin ayriyeten yani kişiden kişiye değişiyor ilaçlar ama fiyatlar değişmiyor fiyat sabit
2 kutu derken 2 kullanımlık Gonal mı 10 bin tuttu ? içinde 300 lük doz oluyor.

İnşallah canım yüreğim ağzımda bekliyorum.
Yarın kan verecegim. Biraz önce gittik hastaneye, rapor almak için, kan vermeye korktum vermeden geldim. Varsa bugün de çıkardı aslında.
Yarın Kan vereceğim insallah
Safransari Safransari dualarım seninle güzel sonuçlar alacaksın inşallah 🙏🏻🥰
Hadi senden güzel haberler bekliyorum canım banada umut ol hemen buraya yaz❤️

😓😓😓 öyle ama bugün 3 cü günmüş yani perşembe 5 Çin gün olacak ozamana kadar bişey olurmu diye içim içimi yiyor
Sağlıksız olacaksa illaki bişey olur bu da senin için iyi çünkü transfer olup düşmesindense bu şekilde olması daha hayırlıdır belki de , zaten 2 tane dondurmuşlar korkma hiç canım

Mrb bende stres halindeyim.8 yumurtadan 3 ü döllenmiş...2 tanesini 3.gün dondurmuşlar.1 tanesi için takip edeceğiz demişlerdi bugün aradilar bugün 5.gün istediğimiz boyuta gelmedi yarın 6.günü bekliyoruz dediler...bekle bekle hep bişeyleri bekliyoruz daha da stresim artıyor
Evet canım mesela seninki 3 gün dondurulmuş benimki daha dondurulmamış mesela neden dondurmamışlar perşembeye kadar bekligcez dedi bu iyimi kotumu anlamadım ama bana iyi dedi her iki günde arıyorlar bi kayıp oluyor perşembe ya hiç kalmazsa 😓

X