2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Evet transfer ve test günümüz aynı canım. Ben hem pozitifi hem negatifi yaşadım. Bu üçüncü 🥹 kızımda sadece adet ağrısına benzer ağrılar yaşıyordum onun dışında hiç bir sey hatırlamiyorum. Ocaktaki transferimde bütün belirtileri dibine kadar yaşadım tamam dedim kesin hamileyim maalesef negatif sonuçlandı. Bunda hiçbir şey hissetmiyorum ya da kulak asmiyorum ilaçların etkisi olduğunu bildiğim için 🥲
Benim de ilk 4 gün kasıklarımda batmalar oluyordu sadece. Dün gece göğüslerimin ağrısından uyuyamadım, şimdi geçti şükür 🙏🏻 evet ilaçların da çok yan etkileri oluyor maalesef😞 senin de mi 3.gün embriyosuydu canım? Benim rezervim düşük olduğu için 4 yumurta toplanabildi, 3ü döllendi, 2si geriden geliyor 1i iyi dendi. Dondurulmuşum olmadığı için korkuyorum açıkçası

Selam kızlar, aynı gün transfer olmuşuz sanırım. Ben de 23ünde alacağım sonucu. Nasıl hissediyorsunuz? Benim 3.gün embriyosu 3 tane taze embriyo kondu, dün akşamdan beri göğüslerim çok şişti ve acıyor. İlk günden beri de kasıklarımda hafif ağrı var. Daha önce 2 negatif 1 kimyasal gördüğüm için korkuyorum açıkçası
Merhaba canım benim baştan beri kasık ağrım var arada da mide bulantısı ama sanıyorum progestan fitil ve iğneden oluyor olabilir

Kızlar sabah 10 da geldim ah işte küçük ilçenin imkanları mı diyim imkansızlıkları mı diyim benim aile hekimi izindeymiş bütün hastalara bir doktor bakıyormuş kaç kişi sıra bekledim. Daha yeni verebildim sonuç öğleden sonra çıkar dediler. E nabıza düşmezmiş eşim uğrayıp öğrenecek artık. Duanızı eksik etmeyin bütün kızlar nolur Papatyamaviss Papatyamaviss @Tikabasa @imagination forever @bebekheyecani golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can @flowers35 @TASUU @melisaa93
Rabbim yüzünü güldürsün kankam seninle birlikte heyecanla bekliyorum 🥹

Merhabalar ,
3 Haziranda ilk transferimi oldum pozitif almıştım 6 haftada kalp atışı duydum ama 8. hafta kontrolünde bebeğin kalp atışının durduğunu öğrendik ve kürtaj oldum. Doktorum ara vermek istemiyor kürtaj sonrası gebelik şansı yüksekmiş sanırım o yüzden. Büyük ihtimal ilk adetimden sonra transfer olacağım yani ağustos ayında. Kafam çok karışık, 3 yıldır gebe kalamıyorum sebebi de yok sebepsiz infertilite dediler eşimin de benim de hiçbir sorunu yok rahim filmim çekildi histeroskopi bile yapıldı ilk transferimden önce. İlk denemede pozitif olunca çok sevinmiştim ama şimdi tekrar gebe kalamamaktan çok korkuyorum cesaret edemiyorum. Kürtaj sonrası tekrar transfer olan var mı benimle aynı süreci yaşayan 😞
Genetik inceleme yapıldı mı hiç

Canım tekrar beta verdin mi ?
Verdim canım yükselmiş iki katı olmuş bir günde şu an bebekte bir sorun yok dedi doktor değer güzel katlamış dedi yarın tekrar vereceğim Allah nasip ederse idrar yoku enfeksiyon olmuşum o yüzden olmuş olabilir dediler ilaç başladılar , yerleşme kanaması da olabilir dediler

Hastaneye kan vermeden 1 önceki gün evde kendim test yapsam diyorum ama bilemiyorum sizce yapılmalı mı arkadaşlar?

Benim de ilk 4 gün kasıklarımda batmalar oluyordu sadece. Dün gece göğüslerimin ağrısından uyuyamadım, şimdi geçti şükür 🙏🏻 evet ilaçların da çok yan etkileri oluyor maalesef😞 senin de mi 3.gün embriyosuydu canım? Benim rezervim düşük olduğu için 4 yumurta toplanabildi, 3ü döllendi, 2si geriden geliyor 1i iyi dendi. Dondurulmuşum olmadığı için korkuyorum açıkçası
Benim de 3. Gün embriyosu yumurta rezerv azlığı var 4 yumurta toplandı 4 u de dollendi 2 si ocakta transfer edildi tutmadı bu ikisi de dondurulmuş 3. Gün embriyosu.
Kızımda 5 tane toplanmıştı 3.gune sadece 2 tanesi gidebilmisti ikisi transfer edildi kızım tuttu 👼 ben de senin gibi çok tedirgindim çok aglamisligim bile vardı ama Allah'ım nasip etti bin şükürler olsun Rabbim sana da nasip etsin inşallah 🌹

Benim de 3. Gün embriyosu yumurta rezerv azlığı var 4 yumurta toplandı 4 u de dollendi 2 si ocakta transfer edildi tutmadı bu ikisi de dondurulmuş 3. Gün embriyosu.
Kızımda 5 tane toplanmıştı 3.gune sadece 2 tanesi gidebilmisti ikisi transfer edildi kızım tuttu 👼 ben de senin gibi çok tedirgindim çok aglamisligim bile vardı ama Allah'ım nasip etti bin şükürler olsun Rabbim sana da nasip etsin inşallah 🌹
Aynı durumdaymışız, çok şükür kızın var 1 tane Allah uzun sağlıklı ömür versin🙏🏻 ben de bu sefer çok ağladım evde duygu patlaması yaşadım. Yaşamayan bilemez bu sürecin ne kadar yıpratıcı olduğunu, etrafında senden önce anne olanlara sevinirken bir yandan da içinin ne kadar buruk olduğunu Allah tan başka kimse bilemez.. Bu forumda sizleri görünce yalnız olmadığımı hissedip kendimi daha iyi hissediyorum, Allah isteyen, hak eden herkese anne olmayı nasip etsin 🙏🏻 Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar sabah 10 da geldim ah işte küçük ilçenin imkanları mı diyim imkansızlıkları mı diyim benim aile hekimi izindeymiş bütün hastalara bir doktor bakıyormuş kaç kişi sıra bekledim. Daha yeni verebildim sonuç öğleden sonra çıkar dediler. E nabıza düşmezmiş eşim uğrayıp öğrenecek artık. Duanızı eksik etmeyin bütün kızlar nolur Papatyamaviss Papatyamaviss @Tikabasa @imagination forever @bebekheyecani golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can @flowers35 @TASUU @melisaa93
Dualarım seninle bitanem 💕💕

Verdim canım yükselmiş iki katı olmuş bir günde şu an bebekte bir sorun yok dedi doktor değer güzel katlamış dedi yarın tekrar vereceğim Allah nasip ederse idrar yoku enfeksiyon olmuşum o yüzden olmuş olabilir dediler ilaç başladılar , yerleşme kanaması da olabilir dediler
Kaç çıktı canım değerin

Benim yarın transfer olduğum günü saymazsak 7.gün ne diyosunuz yarın kan vermeyi düşünüyorum. Versemmi düşükte olsa bi rakam çıkar
Versen hamile olsan da küçük değerle öğrenmiş olacaksın sonra stresin ikiye katlanacak. İki günde bir kan vereceksin yükselmesi için. Bence 7 gün bekleyen 3-5 gün daha bekler. Beklemelisin doktorun dediği gün kanı ver bence

Merhaba canım benim baştan beri kasık ağrım var arada da mide bulantısı ama sanıyorum progestan fitil ve iğneden oluyor olabilir

Evet canım ilaçlar da yapıyor. Senin de 3.gün embriyosu mu, kaç tane transfer edildi?

X