2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bir de kızlar ohsS bunu önlemek için bir şey yapılıyor mu çünkü doktorun dediğine göre taze transfer için ohss olmamam gerekiyormuş eğer olursa iki ay sonra transfer olacakmışım çok karışık ya gerçekten bir taraftan bunun telaşı bir taraftan onun stresi

Lütfen sakin olmaya kafanı başka şeylerle uğraştırmaya çalış .bak ben taktım taktım ona sor buna sor ıyıce stres oldum rosa yanı gül hastalığı çıktı şu an vücudumda stresten .zaten opu işlemi Benım çok iyi geçmişti senınde öyle olur ınsallah

O toplanan yumurtana göre doktorun bakar karar verir canım çok yumurta toplanırsa ohss olma riskin artabilir doktorun da ona göre ilaç verir. Ama normal sayıda toplanırsa gerek görmeyebilir. Doktorun ne derse ona göre hareket edersin

Çok geçmiş olsun canım Allah razı olsun rahatladım

İşte bu inşallah olmaz yavrum taze olsun istiyorum artık vala beklemek yordu

Karin agrisi bendede felaketti hamile olsaydim d7suk yapiyorum diyecektim... ama dr bunun folikullerin dolmasindan kaynakli ve normal oldugu soylemisti. Ama bulanti yasamadim ben

Merhaba. Bende Perşembe opu oldum..beş yumurta toplandı ucu dollenme yolunda denildi..bir buçuk ay rahim dinlenme dedi Dr...inşallah embriyo olusur da canlar heves kursakta kalma..rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın

Hep soyledim bi kere daha yineleyeyim hazir bu igne temposuna alismisken vucudunda hormon degisikligi varken arayi acma hemen ustune dene.. benden feyz al 41 yasindayim. 2 de tuttu. Histeroskopiymis bilmem neymis hic bisey yapilmadi bana.. bi kac ek ilac verildi. Ama bu sefer olacak inanciyla yola ciktim.. lutfen sende oyle yap...

Çok haklısın sordum ne zaman geleyim diye de 1 ay ara versen kendini toplaman için iyi olur dedi. Ağustos değilde Eylül gibi gitmeyi düşünüyorum maddi olarakta biraz toparlanmamız lazım

Ohss pco ya göre değişir Benşm 18 tane toplandı ama ohss olmuyorum mesela taze oldu o yüzden

Karin agrisi bendede felaketti hamile olsaydim d7suk yapiyorum diyecektim... ama dr bunun folikullerin dolmasindan kaynakli ve normal oldugu soylemisti. Ama bulanti yasamadim ben
Vala canım Tüp bebek tedavisi olmasa kendimi hamile bilicem o derece batma kasılma heleki kusma aman Allahım hamile kalırsam böylemi olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…