2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Aslında pko olması da değil olay bende 2. Opu da çok sayıda yumurta toplandı ve pko olmadığım halde hafif ohss oldum evde yattım bir hafta kendiliğinden geçti

demara ya da klomen ile en fazla 4-5 yumurta gelişir , onlar da olgun mu değil mi döllenecek mi döllenirse 5. günü görebilecek mi belli değil
gonalf uygun dozda verilip uygun çatlatma iğnesi seçilir ve doktor tecrubelı olur ise ohss olmazsın
benden 29 yumurta toplandı , 5. gune gelen sağlıklı embrıyo sayısı 4.. boyle dusun
gonalf iğnesinden de korkma insülin kalemi gibi ne acısı var ne ağrısı
gözünde hiiiiiç buyutme , hakkında hayırlısı olsun
bol şans

kızlar iyi geceler birşey sormak istiyorum bilgisi olan cevap verirse sevinirim ben tekrar tüpbebek yaptırmak istiyorum ya şimdi 2buçuk 3 sene geçmiş olucak doğumumun üstünden acaba tekrar tüp bebek yaptırmak yerine aşılama denerler mi yani bir kere rahim gebe kaldı ya acaba aşılamayla yumurtalarım büyür mü öncekilerde aşılamayla yumurtalarım büyümediği için iptal olmuştu 2 kez sonra tüpbebeğe geçmiştik şusn tüpbebek maliyetleri de çok yüksek o yüzden aklıma geldi şansımı aşılamayla deneyebilir miyim acaba

Tabi canım doktorunla görüş şansını bir dene. Dediğin gibi tüp bebek çok masrafli

Kızlar bugün transfer sırasında sonda takilmisti şuan oldu hala idrar yaparken şiddetli yanma oluyor bu ne zaman geçer bilgisi olan var mı sürekli tuvalet ihtiyacım var gibi hissediyorum ve tuvalete çıkmam işkence gibi olmaya başladı bide en rahat olmam gereken zamanda buna stres oldum yardımı olacak olan var mı bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…