2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Her gece fix 2.30 ve 5 te sanki altima kacirakken uyanip wc ye kosuyorum gunlerce isememis gibi iseyip yatiyorum :))

Evet canim giderek zorlasiyor fitili vermek sanki icerde et balon gibi olmusta girisi kapatmis gibi bi his..

Her gece fix 2.30 ve 5 te sanki altima kacirakken uyanip wc ye kosuyorum gunlerce isememis gibi iseyip yatiyorum :))
Duygularıma tercüman olan biri çıktı sonunda. Sabaha kadar çişe kalkıyorum ben de gün içinde de öyleyim Allah yardımcımız olsun inşallah kazara yatağa yapmayız bir gün

Geldim canım kocamla kavga ediyordum duydum ki grup canlanması lazım yazayım dedimsizde de oluyormu? Bu iğneler bende acayip kafa yaptı herşeyi ters anlıyorum ağlamak ve de aynı anda gülmek istiyorum Manisalık olmaya az kaldı

Nar suyunu buralarda okudum nar suyu içmedim ama ben zaten “nar ekşisi” delisiyim Hataylıyım ben nar ekşimizi annemler yapar organik yani. Her sabah mutlaka zeytine falan koyar yerim içerim normalimdir yani zaten Allahım inşallah güzel haberler alırsın sen de 15 temmuzda gittiğinde. Haber et beni de etiketle. Yalnız o gün resmi tatil oluyor ama bir sorun olmaz dimi randevunla ilgili. Hatırlatayım dedim.

yok canım sabahtan gel dedi erkenden benim doktorun maşallahı var canım bayramda bile gittim çalışıyordu etiketlerim kuşum mutlaka umarım güzel kalınlaşma vardır da gün belirler

yok canım sabahtan gel dedi erkenden benim doktorun maşallahı var canım bayramda bile gittim çalışıyordu etiketlerim kuşum mutlaka umarım güzel kalınlaşma vardır da gün belirler
Benim doktorum da öyle çok kalp burdan ona vallahi insanın doktorunu sevmesi de çok önemli ona güven duyması içinin rahat etmesi Allahım inşallah gönlüne göre olur. Güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…