2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hayır yani ölmesi mümkün değil tabiki burda laboratuvar çok önemli. Çözdürme işlemimde kullanılan solisyonlar vs kötü ise bu tarz talihsizlik olabilir. Ama şuanda bence o kadar riske atmamak için hiçbir yer kötü malzeme kullanmıyordur
İnşallah canım centurum tup bebek merkexı ankarada pek temız bı hastane değil işte doktor ıyıdır dıye oraya gıttım. Bi turlu 2. Adetım gelmiyor ki transfer sureci baslasın ama hala adet olamadım

Canım hiç kalkmayın diyeni duymadım.
Kan akışı için hareket etmek gerekiyorm 2 saatte bir 15 dk hafif tempolu yürümek gerekiyor dedi doktorum.
Teşekkür ederim bi arkafaşım transfer oldu çorabına kadar annesi giydiriyo hiç kalkmıyo kızın pozitif oldu 276 la gerçi oldumu herşekilde oluyo çalışanların canı yokmu

Canım pazar günü belli olacak duanı eksik etme lütfen lütfen 🥹🤲🏻
canım güzel yazılarını şimdi okudum moral oldum valla bence senin bu güzel pozitifliğin emeğin karşılıksız kalmıcak güzel haberlerini alıcaz çok çok dua edicem sana aklıma geldikçe 🧿

canım güzel yazılarını şimdi okudum moral oldum valla bence senin bu güzel pozitifliğin emeğin karşılıksız kalmıcak güzel haberlerini alıcaz çok çok dua edicem sana aklıma geldikçe 🧿
Yaaa bir mesaj bir insanı ne kadar mutlu edebilirse o kadar mutlu oldum 🥹🥰 çok ama çok teşekkür ederim o güzel düşüncelerin için, ettiğin ve edeceğin duaların için🤲🏻 amin rabbim duysun inşallah karşılıksız kalmasın. Çok teşekkür ederim Rabbim senin de gönlünden geçen ne varsa nasip etsin🤲🏻

Yaaa bir mesaj bir insanı ne kadar mutlu edebilirse o kadar mutlu oldum 🥹🥰 çok ama çok teşekkür ederim o güzel düşüncelerin için, ettiğin ve edeceğin duaların için🤲🏻 amin rabbim duysun inşallah karşılıksız kalmasın. Çok teşekkür ederim Rabbim senin de gönlünden geçen ne varsa nasip etsin🤲🏻
amin kuşum hiç bir kadın böyle zor süreçler yaşamasın isteyen istediği zamanda bebeğini kucağına alsın inşallah 🧿 bende transfer öncesi süreçteyim bir tavsiyen var mı ne yemeliyim rahim kalitesi artsin kalınlaşma kolaylaşsın diye hiç bir bilgim yok sen bir şeylere dikkat ettin mi 🤞🏼

amin kuşum hiç bir kadın böyle zor süreçler yaşamasın isteyen istediği zamanda bebeğini kucağına alsın inşallah 🧿 bende transfer öncesi süreçteyim bir tavsiyen var mı ne yemeliyim rahim kalitesi artsin kalınlaşma kolaylaşsın diye hiç bir bilgim yok sen bir şeylere dikkat ettin mi 🤞🏼
Tabi hemen söyleyeyim bildiklerimi kuzum. Çiğ kabak çekirdeği, çiğ badem, çiğ fındık, ceviz, kuru dut, günde bir bardak kefir, her sabah mutlak bir yumurta ve avokado, protein ve sebze ağırlıklı beslenmeye dikkat et, kafein fazla tüketme, kahve çay azalt hatta hiç de içmeyebilirsin. Asitli içeceklerden uzak dur. Kısacası sağlıklı ve temiz beslenme❤️ bol su ❤️ eşin de çiğ fındık, çiğ kabak çekirdeği, bitter çikolata, keçiboynuzu özü tüketebilir.

Tabi hemen söyleyeyim bildiklerimi kuzum. Çiğ kabak çekirdeği, çiğ badem, çiğ fındık, ceviz, kuru dut, günde bir bardak kefir, her sabah mutlak bir yumurta ve avokado, protein ve sebze ağırlıklı beslenmeye dikkat et, kafein fazla tüketme, kahve çay azalt hatta hiç de içmeyebilirsin. Asitli içeceklerden uzak dur. Kısacası sağlıklı ve temiz beslenme❤️ bol su ❤️ eşin de çiğ fındık, çiğ kabak çekirdeği, bitter çikolata, keçiboynuzu özü tüketebilir.
nar suyu okumuştum onu duydun mu hiç nar suyu içiyorum bir bardak kefirse hemen alayım başlayım içmeye diğerleri evde vardı bol bol yiyim. 15 temmuz kontrol günüm transfer tarihi vericek doktor sanırım 3. gün embriyosu inşallah tutar 🤞🏼🤞🏼 eşim örnek vermicek zaten vitaminle düzelcek bir sorunu yok bizim erkek sorunu baya ciddi hatta tüp bebekte bile farklı yöntemler kullanmamıza rağmen çok zor embriyo elde ettik 😢😢

X