2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Tüp bebek sürecine başlamadan önce 57-58 kiloydum şuan akşam 62.5 gördüm şaka mı bu? Of sinirlerim bozuluyor ya😢
Benimde göbeğim şişti 5 aylık hamile gibiyim 65 kilo olmuşum 60 kiloydum en son😂sinirlerim bozuldu birde üstüne cam silicem derken düştüm ilaçta alamıyorum Allah'tan kırık olmadı ezildi kolum bacağım 😂ve hala gülüyorum zafere giden her yol mübah diye 🥰

Benimde göbeğim şişti 5 aylık hamile gibiyim 65 kilo olmuşum 60 kiloydum en son😂sinirlerim bozuldu birde üstüne cam silicem derken düştüm ilaçta alamıyorum Allah'tan kırık olmadı ezildi kolum bacağım 😂ve hala gülüyorum zafere giden her yol mübah diye 🥰
Hahahha yanlış anlama düşmene gülmüyorum harika mizahına ve olumlu esprili dünyanın güzelliğine gülüyorum 😁 haklısın zafere giden her yol mübah birden tartıya yansıdı muhtemelen ilaçlar vücutta fazlasıyla su tuttu. Atmasını bilirim biraz zaman geçsin neticelensin de bakalım 😁 bu arada çok geçmiş olsun aman dikkat et boşver camı falan canından önemli mi ya❤️

Bu arada ben daha opu olmadım yumurtam yok ortada kaç tane embriyom olacak muallak kaçı döllenecek belli değil ben şapşik bennn trendyol dan 12'li test siparişi verdim bugün geldi😂 bakın doğmamış çocuğa don bile alırım o derece hazırım🙃

Arkadaşlar benden Çarşamba yumurta toplama yapacak doktor yumurta sayısı 3-4 görünüyor yumurta toplanınca belli olur tam sayısı dedi olması gerekenden fazla büyümüş bu beklediğimiz bişey deği iyi ya da kötü diyemem dedi tüm modum düştü başına böyle bişey gelen var mı? 30 yaşındayım ilk denemem amh:1.27 onunla mı alakalı acaba?Gördüğüm tüm isimlere dua ediyor herkesten dua bekliyorum 🙏🏻
Gayet iyi bence benim de bir iki yumurtam görünüyordu toplama işleminde ,4 yumurtam toplandı dördü de dollendi önemle olan sağlıklı olması için ferah tut ❤️

Sensin oooo😚hayriye hanım gibiyim evde karamsar bir o kadar da işgüzar😂

Enerjin harika ben inanıyorum güzel haberler alacaksın az daha sabır ❤

Bu arada ben daha opu olmadım yumurtam yok ortada kaç tane embriyom olacak muallak kaçı döllenecek belli değil ben şapşik bennn trendyol dan 12'li test siparişi verdim bugün geldi😂 bakın doğmamış çocuğa don bile alırım o derece hazırım🙃
Asıl senin enerjin harika😁 doğmamış çocuğa don bile alman ne kadar pozitif olduğunu gösteriyor biz seninle çok iyi anlaşıcaz bu süreçte Hhahahahahahhaja Hayriye hanım diyince bak bana sürecin başından beri migreni tutan Hayriye sultan gibi başı sargılı gezip duruyorum. Şu pozitif haberi bir alayım geçecek ağrılar atılacak sargılar 😁

Ne dicem dün akşam tartıda 62.5 gördüm dedim ya. Sabah tartıldım 60.3 yani bildiğiniz 2.5 kilosu suymuş. Deli gibi su içiyorum😂 sabaha kadar tuvalete gidiyorum var mı benim gibi manyak. Ben normalde de suyu seven biriydim doktor 3 litrenin altına düşme dediğinden beri yardırdım sanırım. Dün moralim bozuldu tartılınca dedim bu kadar da kilo almış olamam yani. Bu arada normal kilom 58 falan benim. Ben 60ın da ilaçlardan kaynaklı ödem topladığımı düşünüyorum. Neyse halledicez sporla falan. Yeter ki pozitif görelim melisaa93 melisaa93 Safransari Safransari flowers35 flowers35 Mother Night Mother Night

fnd_50 fnd_50 ben dayanamıyorum perşembe günü sabah idrar testi vericem galiba. Bu kadar stresi kalbim kaldırmayacak 😂
Kız ben de duvarlarla konuşuyorum artık diyorlar ki hala 5 gün var. O kadar zor tutuyorum ki. Dur yapma bekleyeceğiz söz verdik bak birbirimize. 8 gün bekleyen 2 gün daha bekler aslanım güveniyorum ben sana😁

Ne dicem dün akşam tartıda 62.5 gördüm dedim ya. Sabah tartıldım 60.3 yani bildiğiniz 2.5 kilosu suymuş. Deli gibi su içiyorum😂 sabaha kadar tuvalete gidiyorum var mı benim gibi manyak. Ben normalde de suyu seven biriydim doktor 3 litrenin altına düşme dediğinden beri yardırdım sanırım. Dün moralim bozuldu tartılınca dedim bu kadar da kilo almış olamam yani. Bu arada normal kilom 58 falan benim. Ben 60ın da ilaçlardan kaynaklı ödem topladığımı düşünüyorum. Neyse halledicez sporla falan. Yeter ki pozitif görelim melisaa93 melisaa93 Safransari Safransari flowers35 flowers35 Mother Night Mother Night
Ayyy bende tartıya çıkmaya korkuyorum.
Zaten 2 kilo almış 57 olmuştum tedavilerde. Onu vermeden buna başladım, evime bir gudeyim süreç olumlu yada olumsuz sağlıklı beslenmeye dönmem gerek.

Ayyy bende tartıya çıkmaya korkuyorum.
Zaten 2 kilo almış 57 olmuştum tedavilerde. Onu vermeden buna başladım, evime bir gudeyim süreç olumlu yada olumsuz sağlıklı beslenmeye dönmem gerek.
Ben de korkuyordum işte. Dün bir bakayım dedim bakmaz olaydım. 60 falan gördükten sonra bırakmıştım. Allahtan spor geçmişim var da vücut hemen dağılmıyor ama yine de sevmiyorum fazlalık. Yine hala sağlıklı besleniyorum ama hareketin kısıtlı olması dezavantajımız işte. Şimdiye ben ne ağırlıklar kaldırırdım

X