2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Amh çok iyi benim arkafaşımın amh 0.4 tü kız ilk tüp bebekle 3 yumurta ile hamile kaldı tek emriyo üstelik 3.gün emriyosu sonra kendiliğinden bi oğlu daha oldu
Yaa ne güzel maşallah içime su serptiniz inşallah bana da bizlere de nasip olur 🙈🥹

Safransari Safransari flowers35 flowers35 nasılsınız ne var ne yok ses verin 🌸
Canım bir değişiklik yok, dinleniyorum yürüyorum ve çok sıkılıyorum.
Yarından sonra dışarıda düşük tempolu yürüyüşe başlayacağım. Evde çok sikici geciyor.
Griple boğuşmaca canım öksürükte başladı 🥲 Doktora sordum çok karından öksürüyorum sıkıntı olur mu diye de. Olmaz korkma dedi bel karın ağrım vardı onların hiç biri kalmadı ama.

Sen napıyorsun nasıl geçiyor 😘
Çok geçmiş olsun canım.
Bana da transfer sonrasında oksurmenin hapsurmanin olumsuz bir durumu olmaz kaygı etmeyin denildi

Yarından sonra dışarıda düşük tempolu yürüyüşe başlayacağım. Evde çok sikici geciyor.

Çok geçmiş olsun canım.
Bana da transfer sonrasında oksurmenin hapsurmanin olumsuz bir durumu olmaz kaygı etmeyin denildi
Ya ben de onu dicektim inanılmaz bunaldım. Yalnız olunca da insan sürekli o konuya odaklanıyor çok sıkılıyorum çok bunalıyorum. En iyisi akşam ben de on on beş dakika da olsa yürüyeyim. Bir sıkıntı olmaz herhalde artık

Ya ben de onu dicektim inanılmaz bunaldım. Yalnız olunca da insan sürekli o konuya odaklanıyor çok sıkılıyorum çok bunalıyorum. En iyisi akşam ben de on on beş dakika da olsa yürüyeyim. Bir sıkıntı olmaz herhalde artık
Canım tutan transfer sonrası amuda da kalksan tutuyor da biz işte ihtimali %1 bile artırıyor belki diye yatıyoruz.

Yatarak tutma ihtimali yüksek olsa, tüp bebek literatürune transfer sonrası yatış eklenirdi. Çoğu yer transferden yarım saat sonra çıkış yaptırıyor hastaneden

Hiç belirti olmaması da beni kıllandırıyor bakalım ne olacak. Azıcık belim karnım ağrısa umutlanacağım ama bir şey yok🙈😅 ya işte geldi mi geliyor geçen ay da ben olmuştum öyle ateş falan da olmuştu bende. Bol bol su iç. Kefir ve dut kurusunu unutma. Pekmez bal bunlardan tüket
Asil o agrin olursa kork adet sancisi geliyor. Benim ilkinde kasiklarim cok agrimisti goguslerim balon gibi olmustu sonuc negatif. 2. De transfere giderken her yerimi elledim ne kadar agrim var diye 10 gun boyunca ayni sekilde gecti hic bir agri sanci yok sonuc pozitif :))

Asil o agrin olursa kork adet sancisi geliyor. Benim ilkinde kasiklarim cok agrimisti goguslerim balon gibi olmustu sonuc negatif. 2. De transfere giderken her yerimi elledim ne kadar agrim var diye 10 gun boyunca ayni sekilde gecti hic bir agri sanci yok sonuc pozitif :))
Yaaaaa😍😍😍😍 içime su serptin vallahi ya Allah senden razı olsun ay. İnşallah ben de pozitifi görebilirim 🥹🤲🏻😍

Canım tutan transfer sonrası amuda da kalksan tutuyor da biz işte ihtimali %1 bile artırıyor belki diye yatıyoruz.

Yatarak tutma ihtimali yüksek olsa, tüp bebek literatürune transfer sonrası yatış eklenirdi. Çoğu yer transferden yarım saat sonra çıkış yaptırıyor hastaneden
Yok zaten evin içinde sürekli yürümeye hareket etmeye başladım dünden beri. Sürekli yatmak bana göre değil hiç alışkın değilim. 3 senedir haftanın 3-4 günü ağırlık antrenmanı cardio vs yapan insandım şimdiki bulunduğum durum beni çok boşlukta ve sıkılmış hissettiriyor 😁 hareket insanıyım istesem de yatamıyorum vallahi. İlk 2-3 gün dikkat etmeye çalıştım artık gerisi Allah Kerim diyorum.

Çok geçmiş olsun canım.
Ayy sormayın ya ben evci bir insanım bir de çok keyif alırım evde durmaktan ama şimdi yok asla zaman geçmiyor. Sıkıldım bunaldım birde üstüne hastalık yapıştı bir yere de çıkamıyorum 😭

Ay ben çok korkuyorum ya çok karışığım ne istediğimide bilmiyorum hep bugünü beklerken çok sitresliyim ben ya yarın transfer ve ben sanki vazgeçecem kalbim ağzımda atıyo yaş 43 hamilelik de korkutuyor biraz lütfen geçsin bu süreç olumlu yada olumsuz neyse ay sizde bölemisiniz

Ay ben çok korkuyorum ya çok karışığım ne istediğimide bilmiyorum hep bugünü beklerken çok sitresliyim ben ya yarın transfer ve ben sanki vazgeçecem kalbim ağzımda atıyo yaş 43 hamilelik de korkutuyor biraz lütfen geçsin bu süreç olumlu yada olumsuz neyse ay sizde bölemisiniz
Benimde yas 41 pozitif. Bazen diyorumki dertsiz basima dertmi aliyorum :)) olsa bi dert olmasa apayri...

Bende de kan verme fobisi oluştu. Hem bir an önce cuma günü gelsin kan vereyim sonucu öğreneyim istiyorum. Bir yandanda eğer negatifse görmek istemiyorum. Şu an var olduğunu umut etmek bile çok güzel

Ya hatırlamaz olur muyum kuzum ya😢 ay nasıl duygulandım beni unutmamışsın❤️❤️ çok ama çok sevindim. Hala uğraşıyorum bak bebek bekleme olayında🥹 tüp bebek de yaptık sonunda inşallah güzel olur🤲🏻 çok ama çok teşekkür ederim seni gördüm mutlu oldum
İnan o en güzel zamanı biliyordur ve gelecek eminim inşallah çok güzel sonuç alacaksınız güzel haberini dört gözle bekliyorum tüm dualarım seninle 🩷

İnan o en güzel zamanı biliyordur ve gelecek eminim inşallah çok güzel sonuç alacaksınız güzel haberini dört gözle bekliyorum tüm dualarım seninle 🩷
Çok teşekkür ederim canım benim o güzel duaların dileklerin için. Allah razı olsun 🤲🏻🥰 sen nasılsın neler yapıyorsun

İyim çok şükür malum okullar tatil evdeyiz arada sizlere bakıyordum filan özeldiğimş fark ettim sizinle sohbetlerimi 🥰
Evet işte ben de o tatili böyle değerlendireyim dedim tüp bebek işine giriştik. İnşallah sonu güzel olur🤲🏻 valla ben de özlemişim. Eski gruplarda neler paylaşırdık neler ya

Evet işte ben de o tatili böyle değerlendireyim dedim tüp bebek işine giriştik. İnşallah sonu güzel olur🤲🏻 valla ben de özlemişim. Eski gruplarda neler paylaşırdık neler ya
Canım Mart ayında doğum da güzel denk gelir. Doğum izni sonrası da yaz tatiline denk gelir senin

Canım Mart ayında doğum da güzel denk gelir. Doğum izni sonrası da yaz tatiline denk gelir senin
Kız hamile kaldım doğum ayı kaldı ahhahaah ay inşallah tabi olumlu düşünelim olumlu olsun dimi🥹 ben zaten ücretsiz izne de ayrılırım sonrasında. Allah nasip ederse

X