2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Transfer olanlar napıyosunuz hep yatıyomusunuz nasıl nasıl yapıyosunuz benim transfer salı günü planım ilk 3 gün yatmak sonra kalkıp yemek falan yaparım diyorum doğrumu düşünüyorum ayrıca ne kadar su içiyısunuz

Allah'ım isteyen herkese nasip etsin çok zorlu bir süreç bı o kadarda tatlı bir heyecan bir göz atıyım dedim sizin grubu gördüm yazmak istedim aynı surecten geçtim bebişim 1 buçuk yaşına geldi şunu söylemek isterim ki bu süreçte en büyük etken moral strese girmeyin hatta yapabiliyorsaniz bir müddet sizi aşağı ceken insanlari hayatınızdan çıkarın. Düzenli yuruslerinizi yapın sağlıklı beslenin gerisi Allah'a kalmış siz ne kadar en iyi doktorlarada gitseniz o nefesi verecek olan Allah bol bol dua edin. Eğer tutmazsa sakın uzulmeyin vardır allahimin bir bildiği düştüğünüz yerden kalkın tekrar deneyin.

Yaa beni hatırladın mı ilk bebek beklediğimiz zamanlardan ara ara bakıyordum yazdıklarına inşallah güzel sonuçlar alacaksın canım 🙏🏻💚
Ya hatırlamaz olur muyum kuzum ya😢 ay nasıl duygulandım beni unutmamışsın❤️❤️ çok ama çok sevindim. Hala uğraşıyorum bak bebek bekleme olayında🥹 tüp bebek de yaptık sonunda inşallah güzel olur🤲🏻 çok ama çok teşekkür ederim seni gördüm mutlu oldum

Transfer olanlar napıyosunuz hep yatıyomusunuz nasıl nasıl yapıyosunuz benim transfer salı günü planım ilk 3 gün yatmak sonra kalkıp yemek falan yaparım diyorum doğrumu düşünüyorum ayrıca ne kadar su içiyısunuz
Canım ben ilk iki gün çok kalkmadım üçüncü günden itibaren normal işleri yapıyorum belli aralıklarla mesela iki saatte bir kalkıp evin içinde 20 dakika falan yürüyorum. Kan akışı da lazım. Dinlene dinlene yemeğimi yapıyorum mesela ama bulaşık toplama yerleşme işini sağ olsun eşim yapıyor. Ağır kaldırmıyorum yükseğe uzanmıyorum onun dışında hareket etmeye çalışıyorum 3 litreyi falan geçiyordur içtiğim su gün içinde

Canım doktor bana 3 gün yatmami, 2 saatte bir kalkıp 15 dk yurumemi tavsiye etti.
Sonraki 10 güne kadarda bulaşık çamaşır makinesi kullanmadan, yukarı dolaba uzanmadan küçük işler yapabilecegimi söyledi. Günde de 3 lt su

.
9 temmuz salı transfer ya bilmiyorum çok karışığım hiç birşey düşünemiyorum ne olumlu ne olumsuz biran önce şu süreç bitsin istiyorum ilaçlar zaten mahvetti ne zormuş şöyle evimizde doktorsuz keyifli keyifli çocuk yapmak nasip olmadı
Sana o kadar katılıyorum ki aynı durumdayım

Arkadaşlar benden Çarşamba yumurta toplama yapacak doktor yumurta sayısı 3-4 görünüyor yumurta toplanınca belli olur tam sayısı dedi olması gerekenden fazla büyümüş bu beklediğimiz bişey deği iyi ya da kötü diyemem dedi tüm modum düştü başına böyle bişey gelen var mı? 30 yaşındayım ilk denemem amh:1.27 onunla mı alakalı acaba?Gördüğüm tüm isimlere dua ediyor herkesten dua bekliyorum 🙏🏻

Sonraki günlerde çok ağır ve anı hareketler olmadan normal hayat akışına dönebilirsiniz demişti doktorum.Şu an 5.günüm öyle yapıyorum ben de.
Arkadaşlar benden Çarşamba yumurta toplama yapacak doktor yumurta sayısı 3-4 görünüyor yumurta toplanınca belli olur tam sayısı dedi olması gerekenden fazla büyümüş bu beklediğimiz bişey deği iyi ya da kötü diyemem dedi tüm modum düştü başına böyle bişey gelen var mı? 30 yaşındayım ilk denemem amh:1.27 onunla mı alakalı acaba?Gördüğüm tüm isimlere dua ediyor herkesten dua bekliyorum 🙏🏻
Düşürme modunu belki çarşambaya kadar tam ayarında büyümüş olurlar. İlaç dozu falan mı yüksek başlanmıştı. Tabi ki dua ederim etmez miyim 🤲🏻

Griple boğuşmaca canım öksürükte başladı 🥲 Doktora sordum çok karından öksürüyorum sıkıntı olur mu diye de. Olmaz korkma dedi bel karın ağrım vardı onların hiç biri kalmadı ama.

Sen napıyorsun nasıl geçiyor 😘
Çok geçmiş olsun kuzum ya inşallah bir an önce toparlanırsın.
Ben aynıyım ya devam😁😅

Oyy iyi iyi maşallah 😍. Sağol balım inşallah Temmuz'un ortasında grip olmayanda ne bileyim 😂🥲
Hiç belirti olmaması da beni kıllandırıyor bakalım ne olacak. Azıcık belim karnım ağrısa umutlanacağım ama bir şey yok🙈😅 ya işte geldi mi geliyor geçen ay da ben olmuştum öyle ateş falan da olmuştu bende. Bol bol su iç. Kefir ve dut kurusunu unutma. Pekmez bal bunlardan tüket

Hiç belirti olmaması da beni kıllandırıyor bakalım ne olacak. Azıcık belim karnım ağrısa umutlanacağım ama bir şey yok🙈😅 ya işte geldi mi geliyor geçen ay da ben olmuştum öyle ateş falan da olmuştu bende. Bol bol su iç. Kefir ve dut kurusunu unutma. Pekmez bal bunlardan tüket
Belirtiye takılma yok boşver. Çoğu insanın doğuma kadar belirtisi olmuyormuş.Ay aldım aldım dün eşime aldırdım hepsini ne var ne yok yiyorum valla 🤣

Belirtiye takılma yok boşver. Çoğu insanın doğuma kadar belirtisi olmuyormuş.Ay aldım aldım dün eşime aldırdım hepsini ne var ne yok yiyorum valla 🤣
Aslında doğru. Ben ilkinde de hiç belirti yaşamamıştım. Ama işte insan merak ediyor. 🥲 şu günler geçseydi bir🤲🏻 bol bol ye oh mis gibi iyi gelir şifa olsun inşallah 🥰

Sonraki günlerde çok ağır ve anı hareketler olmadan normal hayat akışına dönebilirsiniz demişti doktorum.Şu an 5.günüm öyle yapıyorum ben de.

Düşürme modunu belki çarşambaya kadar tam ayarında büyümüş olurlar. İlaç dozu falan mı yüksek başlanmıştı. Tabi ki dua ederim etmez miyim 🤲🏻
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏🏻 Gonal 300 vuruldum hep ondan mı oldu bilemiyorum aklım karıştı çok.

Amh çok iyi benim arkafaşımın amh 0.4 tü kız ilk tüp bebekle 3 yumurta ile hamile kaldı tek emriyo üstelik 3.gün emriyosu sonra kendiliğinden bi oğlu daha oldu

X