2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim de 45 ile öğrendim. Sonra hep düşük oldu değer artışlarım. İlk gün sevincini yasadik, sonra artış oranlarıni görünce hevesimiz kursağımizda kalmisti

Merhabalar Rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin inşallah
Benimde nasipse pazartesi günü toplanma islemi olcak transferim belki temmuz yada Ağustosda tam belli değil Rabbim yardımcımız olsun

Merhaba kızlar , benim de yarın doktor randevum var. bu aydan ümitliydim ama bugün Regl oldum. Bir hışımla tüp bebek merkezini aradım ve yarın için randevu aldım. Süreç nasıl işliyor sadece tahminlerim var. 31 yaşındayım , amh testi 3 ay önce yaptırdım 0.84 gibi düşük çıkmıştı. Doktorum klomen + duphaston vermişti çatlatma iğnesi yapmamıştık. Eşimde de sperm ileri hareket düşük çıktı. Artık bir uzmanla görüşmemizin vakti geldi diye düşündük. Rahim filmi hiç çektirmedim ama 7 ay önce konizasyon işlemi yaptırdım. Rahmimden parça kesildi. Doktor ne diyecek , ne önerecek bilmiyorum. Tecrübeli olanlardan fikir rica ediyorum. İnşallah evlatlarımıza sağlıklı şekilde sahip oluruz

İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalirsiniz. Amh çok düşük degil

Hayırlı akşamlar kızlar bende temmuz gibi muhtemelen transfer sürecine girecem bu süreçte birbirinize destek amaçlı bu konuyu açtım süreçlerimizi paylaşalım

Merhaba bende bir sorun olmazsa temmuzda düşünüyorum şuan hiçbir şey yapmıyorum rahim dinlenecek dedi doktor adetten sonra bebe aspirini kullanacağım bir sonraki adetin 2.gunu başlayalım dedi

Merhaba ben de düşük sonrası adet olmayı bekliyorum temmuz ağustos düşünüyorum. Tek embriyo var inş altın embriyodur. Hakkımızda hayırlısı olsun yüzümüz gülsün inş.
Kızlar sizde durumlar nasıl ?

merhaba , ben de durumumu özetleyeyim
mart ayında ilk opu yapıldı, 23 yumurta toplandı 7si beşinci güne geldi pgt yapıldı ve bir sağlıklı embriyo olduğu söylendi, tüm değerler olumluydu, ilk regl döngüsünde nisan ayında transfer yapıldı ama sonuç negatif ; klinik hiç bir açıklama yapmadı hiç bir belge vermedi. dondurulmuş embriyo da olmadığı için yeni bir doktor arayışına girdim.

negatif sonucu alınca ilaçları bıraktım ,2 gün sonra regl oldum ve o regl ile yeni bür sürece başladık

nisan sonunda opu işlemi yapıldı , beşinci güne gelen 9 embriyo oldu, pgt yapıldı , 4 sağlıklı embriyo donduruldu

temmuz ayında regl ile birlikte transfer hazırlığına başlayacağız , sanıyorum 20 temmuz gibi transfer olacak

herkes için en hayırlı olanın kolaylıkla olmasını diliyorum, sevgiler

Canım neden pgt yaptırdınız ?

Bende temmuzda yeni tedaviye başlayacağım 3. Transferim ilk 2 si de taze transferdi tuttu 1. 8 haftalık 2. 19. Hafta erken su gelmesi sonucu kaybettim Rabbim bu sefer kucağıma almayı nasip etsin sizlerinde inşallah hepimiz pozitif haberi alalım hep birlikte olalım

İyi olmuş süreciniz daha içinize sinerek ilerler.
Ben de 38 yaşındayım, doktor tavsiye etti ama yaptırmadık maddiyattan
haklısınız çok pahalı
bir embriyo için 350 usd alıyorlar
ilki de pgtli idi ama tutunma olmadı
o nedenle bu transfer öncesi histeroskopi de olacağım galiba
regl bekliyorum sonrasında netleşecektir

Ben adet olamadım hala canım. 30 mayısta düşük yapmıştım. Göğüs hassasiyetin var çok fazla ve aşırı ödemliyim. Sürekli yorgunum adet olduğumda rahatlayacam sanırım
Canım bende kimyasal geçirdim yecen ay, reglim 6 gün erken geldi ama sökülmesi. Doktor ilaç verdi 2 hafta lekelenme devam etti, bugün reglim geldi. Pazar günü ilaçlara baslayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…