2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar selam 9.gün 20.04 olan değerim bugün 12.gün 31.08 olmuş
Üzülecekmiyim sevinecekmiyim bilmiyorum (korkuyorum)
Kendi doktorum şuan için üzülmemiz gereken bi durum söz konusu degil iki gün sonra tekrarlayacağız korkma pozitif dedi.
9.gün akşam 6 da kan vermiştim
Artış çokmu az sizce de 😢 lütfen gerçekleri söyleyin 🤭🤭🥰
Canım değerin düşmemiş ki yükselmiş senin minnoş azcık nazlı sanırım 🥰sonradan hızla yükselişe geçenleri okuduk burada sakın stres yapma bebeği etkileme. Elini karnına koy ve onu nekadar istediğini anlat dualar et eminim güzel olacak herşey🙏

Kızlar selam 9.gün 20.04 olan değerim bugün 12.gün 31.08 olmuş
Üzülecekmiyim sevinecekmiyim bilmiyorum (korkuyorum)
Kendi doktorum şuan için üzülmemiz gereken bi durum söz konusu degil iki gün sonra tekrarlayacağız korkma pozitif dedi.
9.gün akşam 6 da kan vermiştim
Artış çokmu az sizce de 😢 lütfen gerçekleri söyleyin 🤭🤭🥰
İnşaallah artarak devam eder 🤲güzel haberlerinizi bekliyoruz ❤️Kaçıncı gün embriyosu peki

Bence sevin kuzum geç dölleniyordur mutlaka🥹 inşallah kat kat artacak stres yapma kimyasal olmuş olsaydı düşük bi değer olurdu 🤲 2 gün sonra artarak devam eder inşallah bol bol kabak çekirdeği tüket tuzsuz avakado ye günde bir tane sımsıkı tutunsun sana katlanarak devam etsin değerin inşallah 🤲🥰
İnşallah Allahım amiin 🤲🏻 Doktorda aynısını söyledi
Herkes için aynı olmaz şuan için pozitif geç tutunmuş olabilir dedi 🥰

Canım değerin düşmemiş ki yükselmiş senin minnoş azcık nazlı sanırım 🥰sonradan hızla yükselişe geçenleri okuduk burada sakın stres yapma bebeği etkileme. Elini karnına koy ve onu nekadar istediğini anlat dualar et eminim güzel olacak herşey🙏
Evet sanırım öyle bugün değer düşer diye bekliyordum ben çok korkuyordum
Eşimin güveni tamdı
Dedim bu mız mız nazlı bebekmi 10-20 10 -20 değer mi artar 😄 dua edin olur mu 🥲 vallahi aşırı korkuyorum 🫣

Kızlar merhaba 12 temmuzda dondurulmuş 2 tane embriyo transferi olmuştum 14 gün sonra 25 inde kan tahlilinde 1556 çıktı sonucum . 27 temmuzda cok şükür keselerimizi gördük ikiz gebelikmis 👼👼🤲🤲 pazar günü kanamam oldu çok korktum kahverengi ama baya yoğundu agri sizi hiçbir şey yoktu . Doktoruma görüştük gidip muayene oldum keseler yerinde duruyordu. Proluton depot diye iğne yapıldı. Pazartesi kan testlerini verdim sağlık ocagini yine akşamına kanamam oldu yeniden iğne yaptırdık. Suan doktorum 4.5 haftalik hamile olduğumu durumun normal olduğunu söylüyor ama çok endişeleniyorum. Aranızda kanaması olan var mı dun ki değerde hcg 4164 çıkmış.
Merhaba benim de 5.gün embriyosu iki adet transfer edildi bugün 13.günüm test yaptırdım 1400 çıktı değerim🥹🥹🥹🥹 kese muayenesinde mi gördü doktorunuz ikiz olduğunu acaba? Allah tamamına erdirsin bu arada sağlıkla kavuşun inşallah🙏🏼

Merhaba benim de 5.gün embriyosu iki adet transfer edildi bugün 13.günüm test yaptırdım 1400 çıktı değerim🥹🥹🥹🥹 kese muayenesinde mi gördü doktorunuz ikiz olduğunu acaba? Allah tamamına erdirsin bu arada sağlıkla kavuşun inşallah🙏🏼
Gözün aydın canım maşallah değerine göre ikiz gibi duruyor☺️ sağlıkla büyüsünler inşallah minnoşlar🤲

Kızlar merhaba 12 temmuzda dondurulmuş 2 tane embriyo transferi olmuştum 14 gün sonra 25 inde kan tahlilinde 1556 çıktı sonucum . 27 temmuzda cok şükür keselerimizi gördük ikiz gebelikmis 👼👼🤲🤲 pazar günü kanamam oldu çok korktum kahverengi ama baya yoğundu agri sizi hiçbir şey yoktu . Doktoruma görüştük gidip muayene oldum keseler yerinde duruyordu. Proluton depot diye iğne yapıldı. Pazartesi kan testlerini verdim sağlık ocagini yine akşamına kanamam oldu yeniden iğne yaptırdık. Suan doktorum 4.5 haftalik hamile olduğumu durumun normal olduğunu söylüyor ama çok endişeleniyorum. Aranızda kanaması olan var mı dun ki değerde hcg 4164 çıkmış.
Umarım kötü bişey yoktur. Benim de kanamam oldu kahverengi. İki saate kesildi. 2 gün sonra kırmızı kanamam başladı doktora gittim 5 gün günde 2 tane daha kalçadan iğne ekledi yaptım. 2. Günü durdu. Kesem yerinde güzeldi. Ama dün kontrole gittim ve kesem büyümemiş 8 günde sadece 3 ml büyümüş. Cumaya kadar beklicez olmazsa almak zorundayız dedi. Herşeyim de çok güzel gidiyordu. Yani korkma bazılarının ufak kanamada düşer bazılarının günlerce süren kanama da düşmez. İçini ferah tut inşallah bişey olmaz. Bende stresle cumayı bekliyorum

bugün transferin 4. günü. dünden başladım test yapmaya :))

evet cuma günü. biliyorum çoook erken ama kendimi oyalıyorum işte
ve aşırı aşırı şişkinim haftalardır üstelik çok da kilo aldım. ilaçlar bana yaramadı maalesef

Selam kızlar bir şey soracağım benim test tarihim 8 Ağustos ama tam regl günüme denk geliyor bir sorun olmaz değil mi ? Regl olmam heralde

X