2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnşallah tatlım ben de umutluyum, doğru zamanda bizi buldular, sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun
Çok şükür umut varsa her şey var demek zaten bu uğurda hiç umut kaybetmemek lazım ben son ana kadar hep rabbimden umut ettim şükürler olsun bizi sağlıkla kavuştursun inşallah

sanırım bugün kan tahlili yaptıracaksın sonucu dualarla bekliyorum bendede dün geceden beri göğüslerimde inanilmaz bir ağrı var umarim bir belirtidir

Benimde canım çok sıkkın 9.gün yine silik çizgi çıktı
Hamilelik oluşsaydı düne göre koyulaşırdı galiba benimde ikisi birden tutmadı
Testin varsa hergün yenile canım inşallah pozitif görürsün

Merhaba aynı durumdayı bende ayın 20sinde 4.gün transferi oldum transfer günününü saymazsak 5. Ve 6.günde bende erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belirtimde yok zaten sanırım olmadı yine

Merhaba aynı durumdayı bende ayın 20sinde 4.gün transferi oldum transfer günününü saymazsak 5. Ve 6.günde bende erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belirtimde yok zaten sanırım olmadı yine

Kızlar ben kendimi tutamadim kan tahlili yaptırdım taze transfer 3. Gün embriyisu 2 tane koydular bugun 7. Gün kan sonucum 6.96 sizce bi ümit var mı

Kızlar ben kendimi tutamadim kan tahlili yaptırdım taze transfer 3. Gün embriyisu 2 tane koydular bugun 7. Gün kan sonucum 6.96 sizce bi ümit var mı
5 üstü hamilelik sayılıyor canım inşallah katlanarak devam eder beta yeni yeni kana giriyor bence ümit her zaman var inşallah katlanarak devam eder

Kızlar günaydın bugün transferin 9.günü ama sanırım negatif
Fotoğraf atıyorum üstteki dünki(8.gün)
altta ki bugün ki (9.gün) sanırım bu yalancı pozitif koyulaşma hiç olmamış
Çizgi görünüyor canım niye stres yaptınki en garanti kan ver böyle testlerle kendine eziyet etme umarım kanda güzel haberi alırsın dualarımız sizinle

benimde bugün 9. günüm 3. gün embriyosuydu idrar testi yaptım maalesef negatif
Erken gebelik testi mi yaptın canım normal kaset testmi stres yapma herkeste hemen idrarda belli olacak diye birşey yok için rahat etmiyorsa Kan ver inşallah tutunmuştur miniğin

Erken gebelik testi mi yaptın canım normal kaset testmi stres yapma herkeste hemen idrarda belli olacak diye birşey yok için rahat etmiyorsa Kan ver inşallah tutunmuştur miniğin
erken gebelik yaptım canım valla hiç hevesim kalmadı ilaçları bile içmek istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum çok üzüldüm

Gözün aydın olsun canım bence değerinde güzel sağ Salim kucağına kolaylıkla alırsın inşallah

erken gebelik yaptım canım valla hiç hevesim kalmadı ilaçları bile içmek istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum çok üzüldüm
İlaçlarını hemen kesme canım inşallah test yanılıyordur 5 gün embiyosu bile 8 gün çok silik şekilde çıkıyormuş birde seninki 3 gün embiyosu daha idrara bile karışmamıştır en garanti kan ver inşallah tutunmuştur miniğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…