2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Yumurta gelişirken beslenmne dikkat ettin mi canım. Benim ilk denememde seninki gibiydi. Yeni d

Hiç bilmiyorum canım mantık olarak öyle ama genelde blastost evresine gelmesini bekliyorlar 5. Güne. Ama tabi o tutmayip 2.3. günü bile tutan oluyor nasip tabi. Embriyo yavassa riske atmayıp donduruyorlar
Teşekkür ederim. Bizim embriyolog bence cumartesi mesai yapmamak için dondurdu. Yoksa 8 adet devam ediyordu, kaliteli çok iyi gitti falan dediler ama ben de anlamadım.
Zaten nasip gerçekten de bu işler.. 11 güne göreceğiz sonucu zaten 🙏

Çok teşekkür ederim uyarılarınız için. Sadece bir kızım da olduğu için gün içinde çok dinlenemedim. Acaba etki eder mi diye kendimi yiyorum şuan.
Transferden çıkınca kızım aciktigi için bir yerde yemek yedirdik eve geçtiğimizde de birşeyler için hep kalktım ama ağır iş vs yapmadım. Riske mi attım acaba?
Benim de 2 buçuk yaşında tuvalet eğitimi aşamasında olan bir kızım var ve anne bağımlısı dediklerinizden kat kat fazlasını yaptım emin olun çok şükür tutundu 🌸 doktorum normal hayatınıza geri dönün dedi Max 1 ya da 2 gün dinlenebilirsin demişti

3.gün embriyosu 9.gün test yaptım negatif... erken gebelik yaptım varsa silik de olsa çıkardı kalbim kadar temiz çıktı 😪 2.transferimdi. hayırlısı zaten transfer gününden beri yemediğim küfür tehdit hakaret kalmadı. Rahat uyuduğum bir gece bile olmadı. İlk 4 gün öksürük tuttu bi de... Neyse hayırlısı napalım sıradaki maçlara bakıcaz
IMG_20240727_062703.jpg

Son düzenleme:
Kızlar günaydın bugün transferin 9.günü ama sanırım negatif
Fotoğraf atıyorum üstteki dünki(8.gün)
altta ki bugün ki (9.gün) sanırım bu yalancı pozitif koyulaşma hiç olmamış

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar günaydın bugün benim transferimin 9. Günü
6 ve 8. Günlerde idrarda çift çizgiyi gördüm.
Bu sabah uyandığımda çamaşırımda kahverengi leke vardı.
İnanılmaz korktum hemen kan verdim değerim 269.5 🧿🧿🧿
Yanı nasıl bır duyguya gireceğimi bilemedim kahve leke korkuttu
Hemşireyi aradım bazı ilaçlarımı kesti bazıları artırdı
Sonuç çok güzel tebrıkler
Leke ve ağrılar normal dedi 🙏🏻
Kucağıma alana kadar inanmayacağım galıba
Çünkü bu benım 8. Tedavim 😊
maybebaby1 maybebaby1 canım güzel sonuçlar aldık rabbim bu yoldakı herkese ferahlık versin kımsenın kucağı boş kalmasın
Emekleri boşa gitmesin inşallah 🙏🏻🙏🏻

maybebaby1 maybebaby1 canım güzel sonuçlar aldık rabbim bu yoldakı herkese ferahlık versin kımsenın kucağı boş kalmasın
Hayırlı olsun gözünüz aydın 🥹🌸

çok çok mutluyum
bi aydır her günümüz aynı gitti
sonunda ikimiz de pozitifi gördük
allah aynı anda doğumu da nasip etsin
isteyen bekleyen herkes bu sevinci yaşasın inşallah 😇

Kızlar selam,
4. Gün embriyosuyla bugün ve dün erken gebelik testi yaptım negatifi gördüm 6.7. Günümde.

Moralim çok bozuldu sizce tutunmamışmıdır?
Tutunmuş olsa silikde olsa çizgi çıkarmıydı yoksa daha erken mi? Kan testi için 1 ağustos dediler daha 5 gün var ama daha erken yapsam çıkar mı? 6.7. Gün Negatif görüpte pozitife dönen oldumu? Moralim çok bozuldu yorumlarınızı bekliyorum 😔

Kızlar selam,
4. Gün embriyosuyla bugün ve dün erken gebelik testi yaptım negatifi gördüm 6.7. Günümde.

Moralim çok bozuldu sizce tutunmamışmıdır?
Tutunmuş olsa silikde olsa çizgi çıkarmıydı yoksa daha erken mi? Kan testi için 1 ağustos dediler daha 5 gün var ama daha erken yapsam çıkar mı? 6.7. Gün Negatif görüpte pozitife dönen oldumu? Moralim çok bozuldu yorumlarınızı bekliyorum 😔
Merhaba canım, benim 3.gün embriyosu 7.gün testim negatif çıktı, kanda çıktı. Moralini bozma test gününü bekle

Çok teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlara döner, kan testi versem mi acaba siz ne zaman vermiştiniz beklediniz mi gününüzü🌸
İnşallah canım 🙏🏻 ben 12.günde verdim kan testini, hatta 10.günde idrar testini yenileyeyim diye test almıştım yapmadım, pozitifi aldıktan sonra hatıra olsun diye yaptım 🥰🧿

Eklentiler

• IMG_7486.jpeg
    IMG_7486.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 64
İnşallah canım 🙏🏻 ben 12.günde verdim kan testini, hatta 10.günde idrar testini yenileyeyim diye test almıştım yapmadım, pozitifi aldıktan sonra hatıra olsun diye yaptım 🥰🧿
Teşekkür ederim bilgi için sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bizlere de dua edin anne olarak ❤️

Teşekkür ederim bilgi için sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bizlere de dua edin anne olarak ❤️
Allah isteyen, hak eden herkese bu duyguyu yaşatsın 🤲🏻 Tedavide olan, sonuç bekleyen, umut bekleyen bütün kadınlara dua ediyorum 🙏🏻 Bu süreçten geçmeyen ne yaşadığımızı, ne hissettiğimizi anlayamaz, Allah kucaklarımızı boş bırakmasın amin 🤲🏻

X