2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bu dönmelerde kesinlikle kokulu deterjan deodarant hatta krem vs uzak durun
Embriyoyu çok kolay etkileyebiliyormuş
İnşallah ikiside gönlünüzden geçtiği gibi tutunur müjdeli haberi yazarsınız 🌺
Çok teşekkür ederim uyarılarınız için. Sadece bir kızım da olduğu için gün içinde çok dinlenemedim. Acaba etki eder mi diye kendimi yiyorum şuan.
Transferden çıkınca kızım aciktigi için bir yerde yemek yedirdik eve geçtiğimizde de birşeyler için hep kalktım ama ağır iş vs yapmadım. Riske mi attım acaba?

Canım ilk denemem de doktorum hiç diyet vermemişti. 25 yumurtadan sadece 3 tanesi kalmıştı ve sadece biri 5aaydi. Doktorumu degistirdim bu doktorum diyet verdi 22 yumurtam toplandi ve 10 tane 5. Gün embriyosu donduruldu. Beslenme filan çok etkiliyor gününü kalitesini beslenmeme dikkat et yenilmememsi gereken şeyler var onları filan yeme bidaha denersen. Benim bildiğim kadarıyla 4. Gün embriyosu zaten kötü genelde 3-5. Günü kullanıyorlar
4. Gün embriyoau neden kötü peki? Ben de 4. Gün embriyo transferi oldum ama 3 günü geçtiği için 3 den daha iyi olması gerekmez mi?

benim de sizinkiyle ayni. ilk denemede 25 yumurta toplanmıştı sadece 3 tanesi olgun çıkmıştı 2 tanesi 5. güne gitmişti. diğer 3 tedavide de aynı şekilde oldu hep. 4 sene sonra denemeye karar verdiğimizde de sadece 8 yumurtam oldu ve 2 tanesi olgundu 3. günde donduruldu. Rahim ince geldiği için temmuzda transferim oldu. Başka embriyomda yok. yarin içinde hem çok heyecanlıyım hem korkuyorum o kadar emeklerimiz var ki. Allah emeklerimizi boşa cikarmaz insallah
Bu yoldan geçen sadece bizi anlayabilir çok zor demi ama inşallah yarın güzel haberi alacağız senden... yarın benimde 7. Günüm olacak evdede cok sıkıldm bursadan eskisehire gidelim diyoruz acaba yol negatif etkiler mi

Çok teşekkür ederim uyarılarınız için. Sadece bir kızım da olduğu için gün içinde çok dinlenemedim. Acaba etki eder mi diye kendimi yiyorum şuan.
Transferden çıkınca kızım aciktigi için bir yerde yemek yedirdik eve geçtiğimizde de birşeyler için hep kalktım ama ağır iş vs yapmadım. Riske mi attım acaba?
Canım hiç dert etme, hastanede transfer olup diğer gün mobilya mağazasında temizlik için işe giden bi kızla konuşmuştum 3.gün embriyosu orta kalite demişti tuttu ve çoktan doğum yaptı
Ben bu süreçte nasip ne demek anladım genetiği güzel ise nasipte de varsa uçsak kaçsakta tutuyor sanırım 🤷‍♀️ Stres ve bu temizlik,kokulu ürünler çok etkiliyor demişti bana embriyolog ve hemşire

Canım hiç dert etme, hastanede transfer olup diğer gün mobilya mağazasında temizlik için işe giden bi kızla konuşmuştum 3.gün embriyosu orta kalite demişti tuttu ve çoktan doğum yaptı
Ben bu süreçte nasip ne demek anladım genetiği güzel ise nasipte de varsa uçsak kaçsakta tutuyor sanırım 🤷‍♀️ Stres ve bu temizlik,kokulu ürünler çok etkiliyor demişti bana embriyolog ve hemşire
Teşekkür ederim ❤️ inşallah tutar.

Kızlar, prednolu bana da 15-18 temmuzlarda kullan dedi. Ben de 18 temmuzda transfer oldum o gün de kullandım ama herkes transfer öncesi kullanmış. Bir şey olur mu
ben transferden 5 gun once basladım bugun transfer sonrası onuncu gun hala devam edıyor
prednol değil prograf, içerik aynı :) endişelenme

Ya evet ben de onu soracaktım kalp atışı için kaçınci haftada gitmemiz gerekiyor ben 8 Ağustosa randevu aldım inşallah duyabilirim. 6+4 e denk geliyor haftasi
Ben dun 6+4 de alttan muayeneyle duydum bugun 6+5de normal ust ultrasonlada duydum. Ufak bi kanama yuzunden 2 gundur farkli dr lara muayene olmak zorunda kaldim..

Bu yoldan geçen sadece bizi anlayabilir çok zor demi ama inşallah yarın güzel haberi alacağız senden... yarın benimde 7. Günüm olacak evdede cok sıkıldm bursadan eskisehire gidelim diyoruz acaba yol negatif etkiler mi
Yumurta gelişirken beslenmne dikkat ettin mi canım. Benim ilk denememde seninki gibiydi. Yeni d
4. Gün embriyoau neden kötü peki? Ben de 4. Gün embriyo transferi oldum ama 3 günü geçtiği için 3 den daha iyi olması gerekmez mi?
Hiç bilmiyorum canım mantık olarak öyle ama genelde blastost evresine gelmesini bekliyorlar 5. Güne. Ama tabi o tutmayip 2.3. günü bile tutan oluyor nasip tabi. Embriyo yavassa riske atmayıp donduruyorlar

benim de sizinkiyle ayni. ilk denemede 25 yumurta toplanmıştı sadece 3 tanesi olgun çıkmıştı 2 tanesi 5. güne gitmişti. diğer 3 tedavide de aynı şekilde oldu hep. 4 sene sonra denemeye karar verdiğimizde de sadece 8 yumurtam oldu ve 2 tanesi olgundu 3. günde donduruldu. Rahim ince geldiği için temmuzda transferim oldu. Başka embriyomda yok. yarin içinde hem çok heyecanlıyım hem korkuyorum o kadar emeklerimiz var ki. Allah emeklerimizi boşa cikarmaz insallah
Canım benim ilk iki denemem de seninki gibi oldu. 25 yumurta toplandı 19u dollendi ama 5 güne. 1 i iyi 3 embriyom kaldı iyi olan tuttu ama düşük oldu. İkinci orta kaliteydi hiç tutmadı. 3. Denememde doktor değiştirdim. Yumurta gelişirken beyaz buğday ekmek, domates,tavuk, çay, fıstık, sıvıyağ filan hiç kullanmadim doktorum yasakladı. 22 yumurtam toplandı ve 10 tanesi donduruldu. Beslenme çok aşırı derece de etkiliyor kaliteyi onlara dikkat et

Yumurta gelişirken beslenmne dikkat ettin mi canım. Benim ilk denememde seninki gibiydi. Yeni d

Hiç bilmiyorum canım mantık olarak öyle ama genelde blastost evresine gelmesini bekliyorlar 5. Güne. Ama tabi o tutmayip 2.3. günü bile tutan oluyor nasip tabi. Embriyo yavassa riske atmayıp donduruyorlar
Beslenmeme dikkat ettim vitaminler falan ama kalitesi az malesef

Kizlar bana dua edin bu saatte sesimi duyan olurmu bilmem ama kanamam basladi hastaneye geldim beta takibi yapacaklar ayin 1 inde ilk gebelik muayenem olacakti
Ayy inşallah gebeliğin sağlıklı bir şekilde devam eder kanama çok gebede oluyor görümcede de oldu maşallah bir oğluşu var şimdi. Rabbim kucağına almayı nasip etsin kanaman dursun 🙏🙏🙏🙏

Selam kızlar :) bende iki gün sonra pazartesi günü dondurulmuş transfer olacağım. Kendimi çok garip hissediyorum sizler nasıl hissetmiştiniz

Selam kızlar :) bende iki gün sonra pazartesi günü dondurulmuş transfer olacağım. Kendimi çok garip hissediyorum sizler nasıl hissetmiştiniz
Ben de Salı günü transfer olacağım inşallah şimdi sen yazınca farkına vardım benim de üç günüm kalmış resmen 🫠 Hem garip hissediyorum hem de çok heyecanlıyım.

X