2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar hamileyim değerim 10.gün 128 güzelmi sizce heycandan elim ayağım titriyor ..
Canım inşallah senden de böyle haberler alıcaz dualarım seninle
Ayyyyyyyyy o kadar mutlu oldum ki gerçekten gözlerim doldu okuyunca . Kaç gündür siteye girip bakıyorum sürekli aklımdasın acaba erken test yaptı mı falan diye. Çok şükür Rabbime ya emeklerini boşa çıkarmadı meleğim Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah geliyor minnoşumuz

Arkadaşlar merhaba güzel haber alan arkadaşlarımı tebrik ederim umarım her süreciniz böyle güzel geçer
Benim bir sorum olacaktı size, 16 Temmuz'da 2 adet dondurulmuş 5. Gün embriyo şu transfer oldum, bu benim 2. Denemem. Transferden sonra kasık batma ve ağrılarım hep vardı ama aşırı şiddetli değildi. Transferden sonra 7. Gün lekelenmem oldu akıntıyla karışık adetin ilk ve son günleri gelen tarzda açık pembe şeklindeydi çok yoğun bir şey değildi. O gün aşırı derecede yoğun sanki her an adet olacak gibi şiddetli ağrım oldu sanki kazıma çalışması vardı. Ama bugün 9. Gün ara ara akıntı karışımı saçaklı yapıda leke 1-2 kere hala geldi fakat benim en başta olan ağrılarım falan çok çok azaldı. Ve açıkcası bu beni nedense tedirgin etti acaba o gün vardı da düştü mü ondan sonra ağrılarım azaldı? Ya da o gün artık yerleşti de artık seyrine girdi o yüzden ağrılarım azaldı? Bu ikilemden çıkamıyorum. Çok pozitiftim kesin oldu gözüyle bakıyordum hatta ama şu 2 gündür modum çok düştü. Test günüm pztesi ama pazar yaptıracağım o gün iğnem var hazır gitmişken testi halledeyim dedim. Şu an idrar ya da kan yaptırmak istemiyorum korkuyorum ve kendime ilkinden sonra erken test yapmayacağım diye söz verdim
Velhasıl kelam durumum sizce nedir var mı bir umut?

Ne kadar Güzel haberler aldık bugün
Hamişler çoğaldı şükürler olsun
Yemin ederim kendim pozitif haber almış gibi sevindim kızlar inşallah arkası kesilmeden devam eder güzel haberler

Süper tebrik ederim
Masaaalh canim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız günleri de gösterir insaalh
Hepinize şuan sarılmak istiyorum hâlâ inanamıyorum kızlar tek tek hepinize teşekkür ederim iyiki varsınız❤ rabbim tez zamanda herkese nasip etsin dualarım hepiniz ile burada etiketlemeyi unuttuğum arkadaşlar kusura bakmayın çok heyecanlıyım Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin aminnnnnnn

Kuzum umut hep var. güzel düşün dilerim olumlu sonuçlanır. Bende bugün iğnemi yazdırmak için hastaneye gidince doktor test yapmak istedi benimde canına minnet atladım tabi dedim ya Allâh Rabbim neylerse güzel eyler. Mucizeler seninle olsun❤

Çok teşekkür ederim gerçekten hep pozitif tutmaya çalıştım kendimi ama işte bir boşluk görünce hemen yakalıyor maalesef insanı düşünceler
Sizin için de çok sevindim iyi denk gelmiş bir an önce mutlu haberi aldınız bundan sonrası da çok güzel rahatlıkla geçsin inşallah

Amin kuzum darısı başına seninde güzel olacak inanıyorum❤

Kıııızzzzzlarrrrr. Benimde beklenen reglim geldi doktorum iki adet bekle demişti ama bugün msj attım beklemek istemiyorum reglide oldum oda hemen yarın gel bakalım yumurtalar sönmüşşse transfere başlayalım diye allah rızası için dua edin bana kızlar bu topik babada uğurlu gelsin bu ikinci deneme olucak ilk denemem 5 ci gün embiriyosu 2 tane yerleştirdi ama kimyasal oldu şimdi bu ikinci deneme 2 embiriyo istiyorum zaten başkada yok 5 ci gün embiriyosu Buda olurum sizde duanıza ihtiyacım var

Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın hayırlısı ile seninde güzel haberlerini alırız burada inşallah dualarım seninle

Ben ilk tüp bebek denememde 6 cı günde silik çizgiyi görmüştüm ama değerlerim git gide düştü kimyasal gebelikmiş anlamasımnzatenbdaha sonradan hiç araştırmadım öyle kaldı aradan 2 sene geçti tekrardan başladım genetik test verdim iyi çıktı ama pıhtı varmış doktorum bundan kaynaklanabilir dedi okşayarak başladım tedavi başından inşallah olumlu olur rabbimden tek dileğim çıktığımız bu meşakkatli yolda hayırlı güzel haberler almak yavrularımızı kucağımıza almak inşallah

Arkadaşlar istanbulda önerebileceğiniz özel hastanede iyi bir doktor var mı tüp bebek için ? Meşhur bir doktor olsun zaman çok önemli.
Canım Özlem Aras var okadar ilgili kadar iyi kalpli çok memnun kalırsın. Gerçekten anlaşmalı olduğu hastaneler var çok kaliteli iyi hastaneler bi bak istersen

Inşallah hepimiz güzel haberler alalim öyle bi belirtide yok bende
benim de test günüm c.tesi. test alıp bakmayı çok istedim ama almadım merakla beklıyorum. Bende de hiçbir belirti yok. 3-4 gün önce kadar 2 saat gibi adet olcam sandim oyle bi ağrım oldu midem falan agridi sonra geçti hepsi göğüslerde şişkinlik kasiklarda ara ara batma var sadece ama onu da ilaçlara bağlıyorum. hayirlisiyla insallah bakıp göreceğiz. insallah hepimiz pozitif haberler alırız

Kızlar hamileyim değerim 10.gün 128 güzelmi sizce heycandan elim ayağım titriyor ..
canım benim çok sevindim o kadar mutlu oldum ki allahım sana bundan sonrasını da çiçek gibi güzel geçirsin çektiğin tüm sıkıntılar bugün bu güzel haberle bitmiş olsun inşallah

ayyy cok cok sevindim Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❤ c tesi test günündü :)) dayanamayıp bende yaptırmak istedim ama yapmadım cok çok merak ediyorum bende ya tekrardan tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…