2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bugün 5. Günüm idrar negatif
Merhaba canım. bence çok erken yapmışsın. dün ben idrar testi yaptım. o kadar silikti ki. 8. gündü benim. bence üzülme bekle biraz daha.

Harika bir değer bence aklına öyle kötü şeyler getirme güzel düşün arkadaşım kat kat artacak inşallah değerin. Kaçıncı gün embriyosu canım senin?
Allah razı olsun çok teşekkür ederim hayal gibi sanki bu değer bana ait değil. ya da sanki kötü bir şey olacak. 5.gün embriyosu canım. genetiğe göndermiştik.

Ne güzel bir değer darısı başımıza bugün 8.günüm benim de beklemekten biraz sıkıldım gibi
Amin ya Allah bu gruptaki bütün kadınlara sağlıklı gebelikler doğumlar nasip etsin inşallah test günü ne zaman.

çok çok güzel bi değer
hayırlı uğurlu olsun
ben de gaza geldim bugun kan vercem gibi :))
Çok teşekkür ederim İnşallah sende mutlu haberlerini getirirsin bize normalde ne zaman test günün

Değerin çok güzel canım. Ben de 3.gün embriyosu 12.günde 115 ile öğrendim
Teşekkür ederim
öyle mi. şuan kaç gün oldu nasıl gidiyor. inşallah iyidir. ultrason muaynesi ya da kalp atışı için tarih verdiler mi

Hayırlı olsun canım çok güzel bi değer bence niye kimyasal gibi düşündün ki sevin bence
Çok teşekkür ederim
Hani kimsayal çok kişide oluyor. Sonra insanın sevinci kursağında kalıyor. Hastaneden aradılar cumartesi bir kan testi daha yapacaklar orda netleşir. inşallah bir sıkıntı olmaz

canım yarın test gunu
16/07 5. gun 5aa pgtli 1 emb transferi oldu
dün 8. gundu silik çizgi görmustum
ama kanda bakmaya korkuyorum :))))) yarına kadar kaçabilcem

5.gün embriyosu benim 14.gün test istedi 31inde test günüm. Sonuna kadar da beklemeyi planlıyorum temmuzu ben kapatacağım sanırım

5.gün embriyosu benim 14.gün test istedi 31inde test günüm. Sonuna kadar da beklemeyi planlıyorum temmuzu ben kapatacağım sanırım
ben dayanamayıp dün idrar testi yapmıştım :) Sonuna kadar sabredemezsen bile bir ya da iki gün erken bakabilirsin gibi geliyor bana. İnşallah senin de güzel haberlerini alırız

Canım ne yaptın kan verdin mi ? Aklım sende kaldı.. inşallah güzel haberler almışsındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…