2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Yaaa imzan da var artık çok mutlu oldum valla

Bende bugün itibariyle başladım.moralim çok bozuluyor neden böyle oldu anlamadım 3 tane yumurtam var amh 0,11 çıktı Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın kim ne istiyorsa Allah onu nasip etsin

Hocam merhabalar öncelikle geçmiş olsun ben de öğretmenim yaz dönemine denk gelmesi için mi erkene çekecek transferi doktorunuz?

kızlar bir şey sorucamm doktor bana proluton depot yazmış 3 günde bir acile gitsem yarın bana bu iğneyi vururlar mı acaba yoksa özele falan gidip mi vurdurmam lazım ilk defa vurulucam
Bana da proluton depotu haftada bir verdi dün vurundum özelde. Reçete istediler yalnız reçeten yoksa gitmeden hemşireleri ara iste. Bi de yakan bir iğne hemen kalkma iyice ovala dediler ben dinlemedim sen dinle sonra acır orası, şifa olsun inşallah bebiş ler tutunsun da acısın bee

bende özele gideyim o zaman acilde hiç uğraşmayım var reçetem bu iğneden çok korkuyorum aynen öyle tutunsunlarda acısın alıştık acılara

Ayyy işte bu yaaa Allah'ım sana şükürler olsunnn çok sevindim çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…