2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
Lilakahve Lilakahve 321 adet 5.gün9 Şubat
Margee Margee Şubat 3.hafta
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. Gün19 Şubat
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
T tatli37 371 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@nuratly222 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
@rosee67401 adet2 şubat
@Htc1059402 adet 5.gün8 Şubat
T turkuaz 9 2 adetŞubat 1.hafta
F Farkkk 2 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün
D denizperisii 281 adet 6, Gün
edosko edosko 381 adet6 Şubat
@elbet1gun322 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@namuzmr301 adet 5. Gün2 Şubat
@Gul220301 adet 5. GünŞubat 5. Hafta

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

T tatli37 371 adet 5. Gün7 Şubat
@rosee67401 adet2 şubat
T turkuaz 9 2 adetŞubat 1.hafta
F Farkkk 2 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün
Merhabalar, yaşım 33 bi aksilik çıkmazsa şubat ayı içinde 5. Gün dondurulmuş çift embriyo transferi olacağım

bişey sorucam kızlar. Benim dün 2. Adetim başladı ama şuanda hiçbirşey yok geceden bu yana. Yarında doktora gidicem ya hiçbişey gelmezse yani adet olmamışsam daha bu neydi 😅😣

T tatli37 372 adet 5. Gün7 Şubat
@rosee67401 adet2 şubat
T turkuaz 9 2 adet 5. Gün5 Şubat
F Farkkk 422 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün
@royal4302 adet 4.gün3 Şubat
P perald 305 adet 5. Gün
@sedoss34332 adet 5.günŞubat 3.hafta
@gokcenalpk352 adet 5. Gün3 Şubat
E emreko 332 adet 5. GünŞubat 4. Hafta
Beni de ekler misin canım 1 tane 5. Gün embriyosu. 2 Şubatta transfer yapildi

Kızlarım merhabalar insallah hepimiz olumlu sonuçlar alırıız, beni de eklerseniz sevirim yaş 29 3. Gün 1. Kalite embriyo transferi olacak şubatın son haftası nasipse. 13 yumurtam toplanmıştı ancak sadece 3. Tanesi 3. Günde 1. Kaliteden donduruldu, kalanlar maalesef 5. Güne gelemedi 😔 bu beni cok korkutuyor ama insallah bebeğim bana tutunur 😔 bende çikolata kisti vsr ancak amh 3.81 hormonlar rahim tüpler vs hersey normal tıkanıklık vs yok, eşimde de sorun yok. Sadece embriyomun 5. Güne gelememesi beni cok üzdü ve endişelendirdi 😔

Kızlarım merhabalar insallah hepimiz olumlu sonuçlar alırıız, beni de eklerseniz sevirim yaş 29 3. Gün 1. Kalite embriyo transferi olacak şubatın son haftası nasipse. 13 yumurtam toplanmıştı ancak sadece 3. Tanesi 3. Günde 1. Kaliteden donduruldu, kalanlar maalesef 5. Güne gelemedi 😔 bu beni cok korkutuyor ama insallah bebeğim bana tutunur 😔 bende çikolata kisti vsr ancak amh 3.81 hormonlar rahim tüpler vs hersey normal tıkanıklık vs yok, eşimde de sorun yok. Sadece embriyomun 5. Güne gelememesi beni cok üzdü ve endişelendirdi 😔
Benim embriyolar da 5.gün blast olamadı 6.gün anca oldular 😅 ben de buna üzülüyorum ama nasip olacağı varsa oluyor takmayın fazla ve onlara güvenin 🙏🏼 doktorunuz bu durumla ilgili bir yorum yaptı mı neden 5.güne gelemediler acaba

Beni de ekler misin canım 1 tane 5. Gün embriyosu. 2 Şubatta transfer yapildi
Ekledim kızlar 🤗

bişey sorucam kızlar. Benim dün 2. Adetim başladı ama şuanda hiçbirşey yok geceden bu yana. Yarında doktora gidicem ya hiçbişey gelmezse yani adet olmamışsam daha bu neydi 😅😣
Ben ilk gün kahverengi akıntı gelince dr u aradım regl oldum diye. Sonra sadece kahverengi akıntı oldu ama hiç kanamaya dönmedi 2 gün sürdü ama günlük ped kadar dr u tekrar aradım biz bunu adet sayıyoruz dedi. Yani adet olmadım ama adetten saydı dr bakalım sana ne dicek

Benim embriyolar da 5.gün blast olamadı 6.gün anca oldular 😅 ben de buna üzülüyorum ama nasip olacağı varsa oluyor takmayın fazla ve onlara güvenin 🙏🏼 doktorunuz bu durumla ilgili bir yorum yaptı mı neden 5.güne gelemediler acaba
6. Gune bekliyorlar mi yaa..ben onu yeni ogreniyorum.. benim 2. Cocugum olacak olursa. 1. Denerken 3 tup bebek denemem olmustu..3. Ya da 5. Gun embriyo transferi oluyordu sanki 2018 yili :) degisti mi ben mi.bilmiyormusum...

Herseyin iyiymis masallah. Yasinda genc..tutar Allahin izniyle. Erkenden evham yapma...tabi dondurulmus olsa insan daha rahat oluyor psikolojik olarak..

Benim embriyolar da 5.gün blast olamadı 6.gün anca oldular 😅 ben de buna üzülüyorum ama nasip olacağı varsa oluyor takmayın fazla ve onlara güvenin 🙏🏼 doktorunuz bu durumla ilgili bir yorum yaptı mı neden 5.güne gelemediler

Ay insallah sımsıkı tutunur bebişlerimizde bize 🙏🏻 Yok maalesef bir şey söylemediler anne yada baba kaynaklı da olabilir dediler ama tam nedenini bilemiyorlar 😔

Herseyin iyiymis masallah. Yasinda genc..tutar Allahin izniyle. Erkenden evham yapma...tabi dondurulmus olsa insan daha rahat oluyor psikolojik olarak..
3. Günde dondurulup 5. Güne gelememesi çok üzdü canım ama insallah sımsıkı tutunur bilmiyorum korkuyorum elimde olmadan ama çok şükür ki transfer edilecek embriyolar olustu 😔

6. Gune bekliyorlar mi yaa..ben onu yeni ogreniyorum.. benim 2. Cocugum olacak olursa. 1. Denerken 3 tup bebek denemem olmustu..3. Ya da 5. Gun embriyo transferi oluyordu sanki 2018 yili :) degisti mi ben mi.bilmiyormusum...
Evet artık laboratuvar teknolojisiyle bunlar mümkünmüş bazı embriyolar yavaş geliştiği için anca 6.gün blast olanlar oluyor benimki de onlardan. Kalitesi iyi ama insan yine de korkuyor umarım hepimiz için güzel gider 🥰💐

X