2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 3384972 kizlar usteki 2 testi 5. Gün akşam yaptım , en alttaki 6.gun sabah 2. İdrarla yaptım az önce farklı bir markayla daha yaptım onda çok silik çıktı fazla su icmistim ondan mı acaba kimyasal olur diye çok tedirginim şuan
Hayırlı olsun çok sevindim 🥰 bunu bu kadar kısa aralıkla ve farklı marka bir testle yorumlayamazsınız sakin olun ve üzülmeyin sakın :) kimyasal ihtimali her zaman var o ayrı bir konu ama bu testle bu sonuca varmanız için hiç bir sebep yok sağlıkla kucağınıza almanız dileği ile :) bir de testi transfer günü dahil mi 5. Gün yaptınız? :) 🙈

Test yapmadin mi.. sanki yapcaktin yanlis mi hatirliyorum. Ben de hic agri yok.. hic olmadi da zaten. 2. Gun hafif 5 dk bisey oldu ama.uyduruyor olabilirm 😁
Kuzum test yapmadım hiç içimden gelmiyor yapmak seni bekliyorum valla billa off ağrım yok kesildi bugün bütün eve girişesim var hatta

Hayırlı olsun çok sevindim 🥰 bunu bu kadar kısa aralıkla ve farklı marka bir testle yorumlayamazsınız sakin olun ve üzülmeyin sakın :) kimyasal ihtimali her zaman var o ayrı bir konu ama bu testle bu sonuca varmanız için hiç bir sebep yok sağlıkla kucağınıza almanız dileği ile :) bir de testi transfer günü dahil mi 5. Gün yaptınız? :) 🙈
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için🙏 testi transfer günü hariç 5. Günde yaptım

Merhaba kızlar, bugün benim transferimin 7.günü sabah gittim kan verdim, 44 çıktı, Allaha şükür, ikinci denememdi ve 2 embriyo transfer etmişti, inşaAllah pazartesi sonuç sağlıklı artar, hepimizin güzel haberlerini alırız
Hayırlı olsun gözün aydın inşallah sağlıkla ilerler darısı bizlerin başına artık 🙏😇😍

bu beni o kadar yıpratıyor ki kilo takıntım vardı hiçbir zaman zayıf olamadım. şimdi zayıflıgu birak eskş halimle kalsam iyiydi. eşimin dedigi gibi dolma gibi oldum🫣🤣
Bende opu öncesi iğneleri kullanırken biran da şiştim 58 kg iken 65 kg oldum 5 gün içinde. Ohss de olmuş olabilirim yorumlarda okuduğum kadarıyla ohss olunca ani kilo artışı oluyormuş sonra zamanla geçti şimdi yine 63 oldum şaka gibi😅

Selam kızlarrr benim 2 tane 3. Gün embriyo transferim oldu normalde pazartesi yani 8. Günümde test yapıcaktım ama arkadaşımın ısrarlarıyla bugün yaptım sonuç negatif zaten hiç ağrılarım da yok o yüzden bi yerde bu sonucu bekliyor gibiyim ama tabi hiç takmıyorum dert etmiyorum hayırlısı bakalım sizi bilgilendirmek istedim😚
Canım çok erken yapmışsın. Yani sen 4.gününde negatif görmüş oldun gibi bi şey. Çünkü benim de 5.gün embriyosu ve 4.günüm bugün. Test yaptım negatif. Ama ben hiç senin gibi düşünmüyorum. Sakın moral bozma ben hiç moral bozmadım

Merhaba kızlar, bugün benim transferimin 7.günü sabah gittim kan verdim, 44 çıktı, Allaha şükür, ikinci denememdi ve 2 embriyo transfer etmişti, inşaAllah pazartesi sonuç sağlıklı artar, hepimizin güzel haberlerini alırız
Ah canım maşallah çok sevindim hayırla devam etsin inşallah katlanarak artsın betan

X