2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günaydın kizlar musmutlu gebelik haberi alırız inşallah. Kızlar ben dayanamadım bugün sabah ilk idrarla test yaptım anında hayalet çizgi çıktı ama kameradan bir türlü gozukmedigi için ilerleyen günlerde inşallah yine çıkarsa görüntüyü paylaşırım ama olsun bu bile beni mutlu etti valla ♥️♥️❤️🌺
inşallah vardır canım cok sevindim hayırlı olsun şimdiden 🌸

kızlar estrofem kullanıp sıcak basma ateş basma yaşayan var mı? 10 gündür soğuk almışım düzelemedim cunku sürekli sıcak basıyor üstüm acık uyuyorum kapı pencere acıyorum sürekli eşim üstümü kapatıyor ben açıyorum. estrofemddn mi acaba
İlaçtan canm bende de öyle hala öyle yani doktorum aradı dün bir şikayetin varmı die sordu söyledim bende çok sıcak basıyor terleme oluyor dedim normal mi acaba, evet dedi ilaçların etkisi korkmana gerek yok gayet normal dedi 😊🌺

kızlar estrofem kullanıp sıcak basma ateş basma yaşayan var mı? 10 gündür soğuk almışım düzelemedim cunku sürekli sıcak basıyor üstüm acık uyuyorum kapı pencere acıyorum sürekli eşim üstümü kapatıyor ben açıyorum. estrofemddn mi acaba
Canım bende kullanıyorum günde 3 tane ama yine eskisi gibiyim çoraplarımı çıkarınca ayağım üşüyor. Sen günde kaç tane içiyorsun

Bugün 6. Gün canım inşallah pazartesi 8. Günümde tekrar yapıcam bakalım hayırlısı hepimiz için 🥰🤲🏻
cok cok erken. ben kimyasal gebelik gecirdim 3. gün embriyosuyfu 7. günü cıkmadı 8. günü çıkmıştı. bu 5. günde bile oluyor. 5. gün embriyosu olsa ümitlenme derdim ama 3. gün için cok erken umut var bence🥰

Sen yine iyiydin. Opu da o odada 5 kişiydik biz en son gelen kızı sedyeyle odanın ortasına bıraktılar yer yoktu diye. Bende aynı yerde tedavi oldum
ay anlattıklarınız şaka gibi resmen adım başı para almayı biliyorlar. bu nasıl bi umursamazlık. psikolojik olarak bile travma yani. ben nova fertil gaziantep te yaptırıyorum cok eski bir yer cok kalablık ama odalar iki kişilik ve sonuna kadar kalın perde cekili yan tarafımdaki hastayı gormedim bile. daha o kadar eski tarihi eser diye begenmiyordum🤭🥹

İlaçtan canm bende de öyle hala öyle yani doktorum aradı dün bir şikayetin varmı die sordu söyledim bende çok sıcak basıyor terleme oluyor dedim normal mi acaba, evet dedi ilaçların etkisi korkmana gerek yok gayet normal dedi 😊🌺
teşekkür ederim canım. soğuk algınlığı olmasa sorun degil de 10 gündür iyileşemedim remsen ince giyiyorum üstümü örtemiyorum🥺

Merhaba kızlar, bugün benim transferimin 7.günü sabah gittim kan verdim, 44 çıktı, Allaha şükür, ikinci denememdi ve 2 embriyo transfer etmişti, inşaAllah pazartesi sonuç sağlıklı artar, hepimizin güzel haberlerini alırız
Cok guzel haber..saglikla devam etsin insallah 💜

Merhaba kızlar, bugün benim transferimin 7.günü sabah gittim kan verdim, 44 çıktı, Allaha şükür, ikinci denememdi ve 2 embriyo transfer etmişti, inşaAllah pazartesi sonuç sağlıklı artar, hepimizin güzel haberlerini alırız
cok sevindim hayırlı olsun. sağlıkla artar kucagınıza aldıgınız gün de olur inşallah🌸

Ay hadi inşallah ikiside tutunmuştur canım sağlıkla artmasını nasip etsin Rabbim 🤲🏽 🥹

ay anlattıklarınız şaka gibi resmen adım başı para almayı biliyorlar. bu nasıl bi umursamazlık. psikolojik olarak bile travma yani. ben nova fertil gaziantep te yaptırıyorum cok eski bir yer cok kalablık ama odalar iki kişilik ve sonuna kadar kalın perde cekili yan tarafımdaki hastayı gormedim bile. daha o kadar eski tarihi eser diye begenmiyordum🤭🥹
Hastane gerçekten kötü. Eşim saatlerce dışarda bekledi. Doktor halini gördüde o konuştu onla.

Çok sükür aldım bebeklerımı sımsıkı sarılsınlar inş böyle demek okadar rahatlatıyorkı🤗
Bir oğlum var çok şükür 2015 li 8 yasında ve bu bebeklerımde 2015 den dondurulanlar çözüldü.. Her ıhtımalle yazın ağustos da yumurta toplamam oldu ama kalıtelrı orta 3.gün 2 tane 6.gün 4 BC
Bu günkü bebeklerımde 2015den 5 gün 4 BC 2 tane ..
Hayırlı sonuçlar gostersın Allahım.. Allah'ım ol derse olur nasıbım neyse razıyım🤗🤗🙋‍♀️🥰

X