2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa çok tatlı oluyor bu duygular sağlıkla gelsinler inşallah görüntüsüne baktım şimdi 1.35 cm mi yazıyor yanlış gormediysem güzel ilerleyiş maşallah
evet canım 1.35 cm normal heralde ben cok bilmiyorum nasıl olması gerektigini boyutun.

Kızlar selam
Özelde doktorum bazı kan tahlilleri istedi
38 tane deger yazıyor icinde
Devlete gittim bugun ben kendi ihtiyac duyduğum degere bakarım dedi tahlili yapmadı. İstanbul ici önerebileceginiz devlet hastanesi ve doktor var mıdır bu degerlere bakacak olan?
Bide kan sulandırıcı igne icin rapor çıkartacaktım perinatoloji belki bakar ben yapmıyorum dedi hicbiseye yardımcı olmadı hangi doktor bu raporu cıkarır?
Sinir sahibi oldum

Bahçeci Ankarada Aytaç hocayı öneririm.

Kızlar selam.
Dün kontrolüm vardı. Tam olarak 7 haftalık. Bebiş 1 mm olmuş.
Prolutex iğneyi bıraktırdı.
Estrofem i de bugün ve yarın 2 tane içip cuma itibariyle bırakıcam. Progestan fitil verdi. Sabah 1 akşam 2 tane olacak şekilde. Folik asiti bıraktım. Bir multivitamin verdi adı Efa-Mom.
Transferim 23 şubatta olmuştu. Siz hala estrofem ve prolutex iğneye devam ediyor musunuz?

sağlık ocagına git canım aile hekimi yapar. ya da devlette aldıklarını alsaydın kalanını sağlık ocağında yaptırırdın

selam maşallah canımben de 7+4 estrofemi ve prolutex i bıraktırdı fitile ve folik asite devam.

Kızlar merhaba, aranızda Bursa da olan var mı varsa hangi kadın doğumcu ile devam ediyor ben 28 Şubat transferiyim artık bir yandan kadın doğumcu ayarlamam gerekiyor

Kızlar çok güzel haberlerım war bugün doktor kontorlundeydım hersey çok yolunda gelişimi çok güzel kritik dönem gecmıs dedi doktor büyümüş bebiş normalde 9+6 günlük ama 10+6 günlük cıktı baya haraket edıyo hatta fazla hareketli :)

Kızlar 11 haftalık gebelik 12 sa özel araçla yolculuk yapabilir miyim sizce çok kararsızım

Rapor için bilen yok mudur?

Bende estofem 10. Haftada bırak dedi

Transfer tarihin ne zaman canım? Ya bende yaş faktörü var o yüzden doktor tavsiye etti yaptırdım 40 yaşındayım canım. Rabbim ne verirse razıyız tabi

Benim yaptırdığım fetal dna canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…