2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlara sizce negatif olursa 12 gundede hemen bi daha başlamalıyımmı yoksa vücut bu kadar ilaç alıp hormonlar artmışken yeniden denemeliyimmi bilginiz varmı bu konuda

Evet normalde yumurta sayınız azsa taze transfer de uygun ama çok yumurta toplanmışsa dondurulmuşun şansı daha fazlaymış, bir de erken doğum ve düşük riski taze transfere göre daha düşükmüş 🙏🏼 umarım hepimiz pozitif görürüz
Erken doğum ve düşük riski tamamen embriyoyla alakalı ve rahimle alakalı kesinlikle böyle bir bilgi doğru değil canım

Ay yok doğrudur ben hiç yaşamadım kızımda ilk deneme oldu çok şükür bunda böyle olunca doktorum ısrarla erken olduğunu pazartesi bı daha kan vermem gerektigini söylüyor yoksa bende sanmiyorum yükselsin 2 gündür aynı yerde durması garip keşke değer dahada dussedyi kafam böyle karismasaydi
Hayirlisi olsun canim.. her sonucu biliyoruz..uzuluyoruz da tabi elde degil .. 🫶

Kızlara sizce negatif olursa 12 gundede hemen bi daha başlamalıyımmı yoksa vücut bu kadar ilaç alıp hormonlar artmışken yeniden denemeliyimmi bilginiz varmı bu konuda
Kendini iyi hissediyorsan deneyebilirsin . Ya da en azindan 1 adet bekle.
Dondurulmusun var mi..bastan mi baslayacaksin..

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Transferden sonra yapılan bir serum var beyaz serum gebelik serumu diye geçiyor sanırım. Siz bu serumdan aldınız mı transferden sonra? Benim transferim 1 mart. Haberim yoktu böyle birşeyden. İlk transferim olucak.

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Transferden sonra yapılan bir serum var beyaz serum gebelik serumu diye geçiyor sanırım. Siz bu serumdan aldınız mı transferden sonra? Benim transferim 1 mart. Haberim yoktu böyle birşeyden. İlk transferim olucak.
Almadim hicte inanmadim.
Sahsen o serum ile ilgili soyle dusunuyorum. Eger gercekten bir etkisi varsa iyi yonde neden tedavi surecine dahil edilmiyor. Bir suru igne ilac kullanip para veriyoruz zaten.
4 tup bebek gecti basimdan 4ude tuttu..hepsinde haberim.vardi ama mantigima yatmadigi icin istemedim .
He tabi bir umuttur..ama bence gereksiz...yoksa merkezler fiyata dahil ederek sanslarini yuzdelerini kendi arttirirdi

Kızlar ben trendyoldan predictor aldım ama sahtesi geldi ya şaka gibi çok sinirlendim şuanEki Görüntüle 3392310
ben de trendyoldan almıştım 2 adet 120₺ ikisi 22 kasımda almışım ben tarihleri de doktorumun verdiği test gününden 3 gün erken bana 4 martta test yapın demişlerdi son kullanım ayın 1 inşallah yanlış sonuç çıkartmaz ikisinin de arkalı önlü fotoğrafları bunlar hiç bir yerinde yeni yazmıyor sizinki yeni model sanırım yani sinirlenmeniz gereken bişey yok daha da orjinali gelmiş size 😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 21
Almadim hicte inanmadim.
Sahsen o serum ile ilgili soyle dusunuyorum. Eger gercekten bir etkisi varsa iyi yonde neden tedavi surecine dahil edilmiyor. Bir suru igne ilac kullanip para veriyoruz zaten.
4 tup bebek gecti basimdan 4ude tuttu..hepsinde haberim.vardi ama mantigima yatmadigi icin istemedim .
He tabi bir umuttur..ama bence gereksiz...yoksa merkezler fiyata dahil ederek sanslarini yuzdelerini kendi arttirirdi
Duyduğumdan beri ben de sizin gibi düşünüyorum. Madem bu kadar etkili neden paket içersinde değil. Yada neden isteğe bağlı da zorunlu değil. Zaten dünyanın ilacını kullanıyoruz. Bir türlü mantığıma yatmadı o nedenle sizlerden fikir almak istedim. Az da değil. Belki en az 2.500-3000 arasında. Teşekkür ederim yorumunuz için 🌸

ben de trendyoldan almıştım 2 adet 120₺ ikisi 22 kasımda almışım ben tarihleri de doktorumun verdiği test gününden 3 gün erken bana 4 martta test yapın demişlerdi son kullanım ayın 1 inşallah yanlış sonuç çıkartmaz ikisinin de arkalı önlü fotoğrafları bunlar hiç bir yerinde yeni yazmıyor sizinki yeni model sanırım yani sinirlenmeniz gereken bişey yok daha da orjinali gelmiş size 😂😂
Ay bilemedim hadi inşallah, bunun bu şekliyle olanların üzerinde de bazen yeni yazıyordu bilemedim ben de sitesinde de hala bu hali var 😅

X