2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

canım ben yaşadım benim de 43 den düşmüştü. git gide beta sıfırlanıyor ve yogun regl gibi kanama oluyor. regl oluyorsun yani. ondan sonra 2 regl bekledim şimdi tekrar yaptım işte. bildigim kadarıyla embriyo sağlıksız olunca kimyasal oluyor ve kendini cok yıpratma negatif olmasından daha iyi en azından gebe kalman imkansız değilmiş

Canım varr bebis. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin seninle ayni gün transfer olduk bende eşime test aldirdim. Ama normal kaset test yarin yapayim demistim seninkini görünce yapasim daha cok geldi
canım ben inanmıyorum niyeyse o an sevindim fln ama şuan hiç mutlu degilim mutsuz da degilim nötrüm.ilki kimyasal olmuştu.betam yüksek cıkacak kese kalp atısı vs olacak ancak o zaman var diye sevinirim eşim bilr cok sevinemedi. hayırlısı olsun

Yok onu sormak istemedim transferden sonra demek istedim canm

Kaçıncı denemen canım inşallah güzel olur sonucun
2 kimyasal oldu doğal yolla hamile kaldim 2 aşılama 1 transfer hepsi negatif bu 2.transferim
Aynen bende ama kendimi baskilamaya gidiyorum
Ben sabahtan yapicam sanirim en azindan pozitifi görürsem biraz daha icim rahatlad negatif görürsem üzülme daha günün var diye teselli ederim kendimi
Olsun sen gönlünü ferah tut yinede. 4.gününde silik çizgi çıkmış çok nadir olur bu var ben inaniyorumyarin tekrarlayacaksin demi

tesekkü

tesekkür ederim canım inşallah oyledir. ben hep cok sanssızdım ya hep aksilikler beni bulurdu ve her zaman korktugum başıma gelirdi. kötü tecrübelerim var o yüzden hiçbir şeye kendimi kaptıramıyorum. evet yarın ilk idrarla yapacagım sonra da salı fln yaparım

bu arada testi yanımdan ayırmadım yaptığımdan beri salona gidiyorum yanımda yatak odasına gidiyorum yanımda su içmeye gidiyorum yanımda şuan yine başucumda ara ara bakıyorumniye bilmiyorum

Tabiki kaptirmamak en iyisi ama kötü düşünme iyi düşün ki iyi olsun

bu arada testi yanımdan ayırmadım yaptığımdan beri salona gidiyorum yanımda yatak odasına gidiyorum yanımda su içmeye gidiyorum yanımda şuan yine başucumda ara ara bakıyorumniye bilmiyorum
Biraz önce yaptım ben de test ama tek çizgi. 4. Gün için çok umudum yoktu aslında. Bekleyelim bakalım

Hahaha çok tatlısın yaa bu ben ama ilk pozitif testimi bile hala saklıyorum

canım kacıncı günün ben fotoda gormedim. ama gercekte var ise vardır inşallah
Regl oldum 10 gün önce de mide bulantım koku hassasiyetim var diye yaptım ikinci çizgi yok ama C çizgisi bir garip çıkmış ondan şüphelendim Allah sizlerin kucağını doldursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…