2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ah gerçekten bizi bizden başka kimse anlamaz ben de anneme falan diyorum ne şanslıymışsınız hemen bizi doğurmuşsunuz diye gerçekten bu kadar zor olmasaydı ya vakit ve acıları geçtim maddi olarak da çok çok zor. Ne olacak bilmiyorum inşallah bebeklerimiz bizimledir

Belirtilerin var mıydı ve neydi

inşallah canım inşallah güzel haberler bekliyoruz. aynı yerde yaptırdık siz pozitif olunca benim de umudun artıyor

Kızlar transferde sonra ne yemek yiyorsunuz? Karbonhidrat, baharat, yasak çünkü. Bir balık yedim her gün yenmiyor
Ben sabahları kahvaltida bir yumurta ,yarim avokado ve bir avuç ceviz badem yiyorum . Yemek olarak baklagil , kizartma , hamur işi yememeye çalışıyorum . Et, tavuk , balik , sebze ağırlıklı yemeğe çalışıyorum.

Yaaa inşAllah tutunmuştur banada haber verirsen sevinirim
İnşallah umudum o yönde akşama hayırlı haber vermek nasip olur inşallah
Kızlar transferde sonra ne yemek yiyorsunuz? Karbonhidrat, baharat, yasak çünkü. Bir balık yedim her gün yenmiyor
Bana hiç bişe demediler rahat benim doktorum sadece çay kahve işini azalt biraz dedi o kadar
Tutunma için serum iğne falan veriyorlar onlardan istiyorum dedim para tuzağı onlar boşver dedi

Kızlar bugün transferin 4.günü ayağım ile halıyı düzelteyim dedim kasık bacak birleşiminden çat ses geldi ya nerden düzelttim diyorum ;(

Aaa doktorunuz kim acaba :) bana kocamaaan yasaklar listesi verdiler özellikle kahve yasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…