2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar kuru fasulye nohut portakal bunlar transferden sonra yenilmez mi her gün taze sıkılmış portakal suyu iciyorum ben icmeyeyim mi arastirdim taze meyve sebze yenilmeli yaziyor ama bi arkadasin doktoru portakal yeme demis yukarida yazmis 😒🤔

Kızlar kuru fasulye nohut portakal bunlar transferden sonra yenilmez mi her gün taze sıkılmış portakal suyu iciyorum ben icmeyeyim mi arastirdim taze meyve sebze yenilmeli yaziyor ama bi arkadasin doktoru portakal yeme demis yukarida yazmis 😒🤔
fasulye nohut gaz acısından tüketilmemeli bence de ama portakal neden olmasın ki hem c vitamini hem de tam mevsimi zararı olacagını düşünmüyorum

Benim ikinci transferim. Nedense belirtileri ilk günler görüyorum sonlara doğru brlirti hissetmiyorum ve negatif sonlandı. İlk transferim böyleydi. Şimdi ikinci transfer yine aynısı olacak diye korkuyorum şimdi ilaçların yan etkisiyle belirtileri görüyorum fakat son günlere doğru hiç bişey hissetmesem eğer yine mi aynı olacak negatif mı olacak yine diye düşünmeden edemiyorum G gulcan14
Canım öyle düşünme gerçekten belirti aramamak gerekiyor çoğu kişinin belirtisi olmuyor ama testi pozitif çıkıyor sen elinden geleni yap gerisi Allah’a kalmış inşallah en kısa zamanda güzel haberini alıcaz

Tebrik ederim Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Değeriniz kaç çıktı acaba

😔 çok üzüldüm arkadaşım pozitiften negatife dönmesi daha köyü ediyor insanı direk negatif olsa bu kadar üzülmez insan benimde ilki kimyasaldı gerçekten kötü ama umut yitirmeden yola devam Allahın izniyle
Değerleriniz nasıl ilerledi peki
Teşekkür ederim amin inşallah 🙏 değerim 172 çıktı

proteini gaz yapmayan besinlerden de alabiliriz. cunku ilaçlardan ve hareketsizlikten zaten gaz ve şişkinlik oluyor. 😊
Diyetisyenim daha çok turp brokoli karnabahar bunlar çiğ olduğu için daha çok önermiyorum demişti. Benim zaten kabizlik problemim normalde de var bugün transferin 2.günü dün çıkmıştım bugün gidemedim lavobaya

Yeni geldiğim için nickleri tam takip edemiyorum ama sevinçlerinizi heyecanınızı ve üzüntülerinizi takip ediyorum . Herkese iyi dileklerimi göndermek istedim öyle ortaya yani:)

Adınıza çok mutlu oldum hayırlı olsun. Belirtilerinin felan varmıydı acaba
Ben transfer günü catlatma ignesi oldum, o günden sonra da progestan ve estrofem kullandım. Hangileri gercek belirti bilmiyorum açıkçası.
Ama cok hamlama agrim oldu sırtımda belimde
Kasıklarımda gobek deligimin orda da boyle agrim oldu
Mide yanması bulanti oldu
Bi de sivilce oldu
Bunlar kendimde farkettigim degisiklikler ama hangileri belirti onu bilmiyorum

X