2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Seninkini içtiler hayatım boşuna bekliyoz senin sonucunu 😁😁
Senden sonra transfer olanlar hep öğrendi bi sen kaldın 😄😄
Akşama senindir pozitif haberini bekliyoruz artık 🙏🏻🙏

Maşallah maşallah bu ne güzel bi gün ard arda geliyor pozitifler 🧿🧿
Darısı biz bekleyenlere inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Insallah 😂 var bir is..ben 6 haftalik olcam yakinda... 😅
YA valla belirtimde yok..belki de ters biseyler var..ne zamandir testte yapmiyorum evde.
Bu kadar da rahat olmim 15. Gunum 🥹

Bugun vericem.. artisi 2 gun sonra. 13.gun ile bakariz 😅 eger cikarsa.
Valla zaten 5. Gun embriyosuna 13. Gun test ilk kez goruyorum..orada basladi tuhaflik 🤭
Aynı sizin durumunuza düştüm ben de bugün test verdim gerçi benim 9. Günüm ama.... Sabah kan verdim hala çıkmamış yarın çıkar dedi zor bela arayıp ulaştım. Sağlık ocağı da değil devlet hastanesi üstelik

Benim de pozitif🥹 hepimiz için çok dua ettim kızlar 🙏🏻
Hayrlı olsun sağlıkla ilerler. Kaçıncı gün embriyosu ve
Evet canım 3.gün embriyosu
40 çıktı embriyoloğum ile görüştüm beklediğimizin üzerinde dedi ama tabi cuma günü de vericem inşallah dahada artar🥲😇
Hayrlı olsun inşallah sağlıkla ilerler. Kaçıncı günde yaptınız benmde 3.gun embriyosu ama hiç test yapmadım

Böyle duyunca içim rahatlıyo ama adet olucam gıbı ağrım var korkuyorum bırde çok kişi 6 .7 gun gormuş ama bende negatıf insan ister istemez kötü düşünüyo
4. Gün gören de var 10. Gün görende var sende 10. Gün görenlerden olcan belki nerden biliyorsun
bırak sen onları sen kendine bak ☺️☺️
Insallah 😂 var bir is..ben 6 haftalik olcam yakinda... 😅
YA valla belirtimde yok..belki de ters biseyler var..ne zamandir testte yapmiyorum evde.
Bu kadar da rahat olmim 15. Gunum 🥹
15 ney yaa sendeki rahatlık kimsede yok
Başlıktaki tüm kadınlar senden daha çok merak ediyoz sonucunu 😄😄
kızlar 7. Gününde evde test yapan varmı
3. Gün embriyosu transfer edildi çözme işlemiyle.yarın 7.günüm evde test yapsammıki
3. Gün embriyosu 8. Güne kadar tutunma ihtimali var 7 gün tutunmamış olabilir hala negatif görüp üzülmiceksen yap tabi kim tutar seni
Ama yok üzülürüm takarım kafaya dersen yapma

X