2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benim de bugün 6. günüm yarın sabah ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum negatifi görürsem diye şu an kasık ağrım yok ama bacaklarımda ağrı oluyor göğüs hassasiyetim de çok hafif oda ilaçlardan olduğunu düşünüyorum sanırım negatif ya benim🙁
Bence yapma bekle derım ben yaptım çıkmadı ister istemez insan üzülüyo

ABlam gitti demistim ya.. bakmis dr sistemden daha cikmamis..gercekten helal olsun ..
Evet burada denk.geldi kaybolan yok makine bozuldu diye donen vs..

Benimki de bu tarz oldu iste.
Canım sen kanını başka bir yerde ver zira oradan gelecek sonuç ne kadar sağlıklı olacak? 2 gündür çıkaramışlar betayı pes, cimerden de şikayet et sağlık ocağını bu yaptıkları sorumsuzluk

Canım sen kanını başka bir yerde ver zira oradan gelecek sonuç ne kadar sağlıklı olacak? 2 gündür çıkaramışlar betayı pes, cimerden de şikayet et sağlık ocağını bu yaptıkları sorumsuzluk
Valla cikan sonuc benim kanimdan mi cikacak o da supheli 😅 tovbe yaa
Aksam is cikisi verecegim ozel hastanede.
Diyorum ya 10 senedir ugrasirim gebelik isleriyle bir kez saglik ocagina vereyim dedim. Basima bu geldi.
Yani benim genel durumumdur.her isim zor olur 😔😷

Valla cikan sonuc benim kanimdan mi cikacak o da supheli 😅 tovbe yaa
Aksam is cikisi verecegim ozel hastanede.
Diyorum ya 10 senedir ugrasirim gebelik isleriyle bir kez saglik ocagina vereyim dedim. Basima bu geldi.
Yani benim genel durumumdur.her isim zor olur 😔😷
Haklısın valla gerçekten kanları bile karıştırmış olabilir gerzolar böyle bişey ne gördüm ne duydum

5. Gün dondurulmuş embriyoydu sanirim sen benden bigun once transfer olmuşsun hic belirti felan varmi sende benim kasik agrilarim kesildi goguslerde oyle abarti bi hassasiyet yok
Benımde oyle 5 gun embriyosu kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı var 4 cü gün akşamından başladı bu ağrılar göğüslerimde ağrı var ama aman aman deyil biraz

Gunaydin. 3 tup kan almislardi. Bayaa bir sonuclar cikmis hcg yok :işsiz: isyerindeyim 12 ye kadar cikmaz ise. aricam uygun bir an bulup🫣
Aslında böyle olmaz ama belkide uzun zamandır sağlık ocağına gitmediğin için eksik tahlillerin vardı ve doktorun gelmişken onları tamamlamak istedi çünkü arada tam kan sayımı falan yapıyor benimki ben istemesem bile sende ona denk gelmişsin
Seninde sınavın buymuş arkadaşım geç olsun ama pozitif olsun boşver 😉 gerilme

Ayy kızlar sabaha karşı kasık ve bacak ağrısıyla uyandım bacağımı falan ovalayıp geri uyudum
sonra rüyamda araba kullanırken akıntı hissedip tuvalete gidiyorum ki ne göreyim kıpkırmızı kan ayy diyorum düştü heralde bu da olmadı diye uyandım 😕 Allah hayırlara çıkarsın
Dün fitille beraber hafif pembemsi akıntım olmuştu onu takmışım kafaya demekki 🤦🏼‍♀️

Aslında böyle olmaz ama belkide uzun zamandır sağlık ocağına gitmediğin için eksik tahlillerin vardı ve doktorun gelmişken onları tamamlamak istedi çünkü arada tam kan sayımı falan yapıyor benimki ben istemesem bile sende ona denk gelmişsin
Seninde sınavın buymuş arkadaşım geç olsun ama pozitif olsun boşver 😉 gerilme
Bir kere isimiz dustu o da olmadi 😄
Yahu esas olani yap..digerini de yap..konustumda kac kez tup bebek tedavisi goruyorum dedim..
Neyse yapcak bir sey yok.

Ayy kızlar sabaha karşı kasık ve bacak ağrısıyla uyandım bacağımı falan ovalayıp geri uyudum
sonra rüyamda araba kullanırken akıntı hissedip tuvalete gidiyorum ki ne göreyim kıpkırmızı kan ayy diyorum düştü heralde bu da olmadı diye uyandım 😕 Allah hayırlara çıkarsın
Dün fitille beraber hafif pembemsi akıntım olmuştu onu takmışım kafaya demekki 🤦🏼‍♀️
Kabuslar cok dogal 🥰

X