2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet evet size demiştim 😬 vallahi insan duramıyor yaa benim bugün 3 üncü günüm yarın bi idrar testi yapasım var yani erken merken napalm yani merak ediyozz🤣 benim de 13 subat test günüm hadi inşallah topluca güzel haberler yazalım buralara ♥️
Benim de yarın 5. Gün alıp yapsammı ki internette 5. Gün tutunmayı tamamlar hcg kana karışmaya başlar diyor 🥰 yoksa 6. Günü beklesem mi 🫣

Kızlar bugün 4. gün artık 5. gün demeye az kaldı ama bende ağrı baya oluyor kasık ve adet ağrısı gibi olan var mı başka arada da bele vuruyor🤔 inşallah iyiye alamettir diyorum ama korkuyor da insan, karmaşık duygular içindeyim varmı ben gibi olan😁 test yapmak için erken mi? Pazar test günüm 9. Güne denk geliyor

7,5 mg 2 ampul ve 5,5 mg 10 ampul yazdılar bana
siz nekadar kullandınız? sadece transfer günü iğne mı vuruldu?
7.5 mg 4 kutu aldık ,ilacın bir kısmını transferden önce koluma damaryolu açtıklarında verdiler , kalanını da transferden sonra verdiler rahmin kasılmasını engelleyen bir ilaçmış

7.5 mg 4 kutu aldık ,ilacın bir kısmını transferden önce koluma damaryolu açtıklarında verdiler , kalanını da transferden sonra verdiler rahmin kasılmasını engelleyen bir ilaçmış
Bende perşembe son kontrole gidince sorucam. Gebelik aşısını, serumunu birde embriyo (glue) yapıştırıcısını 🤔

Kızlar bugün 4. gün artık 5. gün demeye az kaldı ama bende ağrı baya oluyor kasık ve adet ağrısı gibi olan var mı başka arada da bele vuruyor🤔 inşallah iyiye alamettir diyorum ama korkuyor da insan, karmaşık duygular içindeyim varmı ben gibi olan😁 test yapmak için erken mi? Pazar test günüm 9. Güne denk geliyor
En azından 7 gün geçsin😅
İnşallah canım😊

Bende perşembe son kontrole gidince sorucam. Gebelik aşısını, serumunu birde embriyo (glue) yapıştırıcısını 🤔
gebelik aşısını ben transferden son kontrölde getirmem gerekti .. transfer gibi uygulandı (vajinal) aşının 2 ci kutusuna da hergün transfer sonrasına kadar iğne vuruyrm.
bilginiz olsun. isterseneız önceden sorun gitmeden.

Canım benim de bugün 4. Günüm. Sol kasiğımda baya ağrı, sancı tarzı bir şey var. Özellikle bugün oldu . Biraz korktum umarım sıkıntı olmaz

Merhaba, ben de 2.transferi yaptıracağım. İlk transferim geçen hafta kimyasal genelikle önce pozitif sonra negatife dönerek sonuçlandı. Size özellikle 35 üstü kadın arkadaşlarıma bir iki sorum olacak. Ben tek embriyo koydurmuştum. İkiz meselesi hep korkuttu beni. Siz korkmuyor musunuz?
Genetik yaptırmayı da önerdi doktorum ama eşim önce 2 deneyip olmazsa genetiğe başvuralım diyor. Çok kararsız kaldım. Bir iki yorumlarınızla yol gösterirseniz sevinirim

Evet evet size demiştim 😬 vallahi insan duramıyor yaa benim bugün 3 üncü günüm yarın bi idrar testi yapasım var yani erken merken napalm yani merak ediyozz🤣 benim de 13 subat test günüm hadi inşallah topluca güzel haberler yazalım buralara ♥️
Yarin biraz erken olabilir.. catlatma ignesi oldun mu o da problem.. hele bende 14 gun gitmiyor etkisi... tup bebekte 4..gun ogrendigim olmustu..ikizdi ama. Kaybettim sonran 9. Haftada.. yapman icin gaza getirmim.) Ama ben dayanamiyorum

Merhaba, ben de 2.transferi yaptıracağım. İlk transferim geçen hafta kimyasal genelikle önce pozitif sonra negatife dönerek sonuçlandı. Size özellikle 35 üstü kadın arkadaşlarıma bir iki sorum olacak. Ben tek embriyo koydurmuştum. İkiz meselesi hep korkuttu beni. Siz korkmuyor musunuz?
Genetik yaptırmayı da önerdi doktorum ama eşim önce 2 deneyip olmazsa genetiğe başvuralım diyor. Çok kararsız kaldım. Bir iki yorumlarınızla yol gösterirseniz sevinirim
Ben su an 38 yasindayim.. 32 yasinda iken de tedavilerim.oldu ilk.bebek icin hep 2 koydurdum.. seni anliyorum aslinda ikiz beni de hep korkutur...hamilelik sureci..sonrasi bakimi.vs.. tabi tutsunda diyoruz ama bence riskleri var. Bir gebeligimde birinde kalp atisi alinamadi o duserken diger gelisen bebegimde dusmustu..en cok etkileyen dusuktur benim.icin.

Merhaba ben 31 yaşındayım ama doktor bana da 2 embriyo transferi yapıcak canım ilki tekti tutunmadı bu sefer çift olsun dedi bende kabul ettim. Bu arada negatif olunca hem eşim hem ben genetikte kromozomlara baktırdık kendimizin bişey çıkmadı

Bence bu konuda eşinin değil doktorun dediğini dinlemelisin. Genetik testi ertelememeni öneririm.

gebelik aşısını ben transferden son kontrölde getirmem gerekti .. transfer gibi uygulandı (vajinal) aşının 2 ci kutusuna da hergün transfer sonrasına kadar iğne vuruyrm.
bilginiz olsun. isterseneız önceden sorun gitmeden.
Perşembe kontrol cuma transfer var. Dr bunlardan bahsetmedi ama ben yine de sormayı düşünüyorum 🤨

X