2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benim transferim doğal oldu ben sadece folik coraaprin ve duphaston kullanıyorum doktor ek bi ilaca gerek görmedi aynen devam dedi progesteron iyi olduğu için ama tutması için iğne fitil falan veremesi gerekmez miydi

kızlar bugun muayene oldum doktor rahimi cok begendi tam istedigim gibi işte bu dedi. ay sadece oyle soyleyince bile içim içime sığmadı 19 u da transfer inşallah 🙏🏻 tedavim de bu şekilde olacak sağlık ocagına yazdırmak için gidecegim yazarlar mı acaba

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 82
kızlar bugun muayene oldum doktor rahimi cok begendi tam istedigim gibi işte bu dedi. ay sadece oyle soyleyince bile içim içime sığmadı 19 u da transfer inşallah 🙏🏻 tedavim de bu şekilde olacak sağlık ocagına yazdırmak için gidecegim yazarlar mı acaba
Hayırlısı olsun inşallah canım 😅

Canim bana da oyle demisti. Cok iyi filan..sanki iyi ya da kotu olmasi elimdeymis gbi sevinmistim ben de 😅 ama su an iyi ilerliyor gbiyim

Hiç yapmaz mı? Günde 3 kere çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum. Bu ilacı parça pinçik yapmak geliyor içimden. Hiçbir ilaçtan bu kadar nefret etmedim 😤😬😠
Offf bende yaa sürekli çamaşır değiştiriyorum ilk başlarda böyle ıslaklık yapmıyordu şimdi yapmaya başladı :/

sana da oyle demişse daha da umutlanırım🤩🤩🤩🤩🤩
valla benım tüp bebekte hep tuttu ama hepte kaybettim. o yüzden şu an tam sevinemiyorum :KK43:
inşallah bu sefer güzel ilerler.

umutlan tabi. rahim durumu çok önemli hazır döllenmiş yumurtayı koyuyorlar iş rahimde :dua:

X