2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günlük ped normal zamanda bile sağlıklı bir şey değil. Pamuklu iç çamaşırı kullanıp gunluk değiştirin bence.
Tatlım pamuklu organik pedler var artık evet sentetik olanlar havasızlığa sebep oluyor bakteri üretiyor hepsini kullanmamak gerekiyor sağlıksız olanlar var haklısın

kızlar selam, progesteron dex iğnesi kullananlar vurdugunuz yer şışıp tenınızin rengi acılıyormu? dün sag tarafa vurdum şişti orası cılt altına yanlışlıkla vurdum sandım sonra bugün yine vurdum busefer burası şişti beyazlaştı bırde.. sanki dağilmiyor cildin altında öyle kalıyor gıbı artık..
varmı sizde bir sıkıntı?
yarın bir doktora sorım 😵‍💫😵‍💫

kızlar benim test negatif. Doktorum yumurtaların kalitesiz olduğunu söyledi. Bu sebeple iyi embriyolar elde edememiştik zaten ve 3 ay kadar bir ara verelim dedi. Bu süreçte sıfır karbonhidrat ve şeker tüketmemi istedi. Sizin beslenmeyle ilgili öneriniz olur mu? Foksiyonel tıp diye bir şey okudum. Sizce böyle bir doktorla beslenmeyi düzenlemenin bir faydası olur mu? Umarım bir şekilde olur :KK43:

kızlar benim test negatif. Doktorum yumurtaların kalitesiz olduğunu söyledi. Bu sebeple iyi embriyolar elde edememiştik zaten ve 3 ay kadar bir ara verelim dedi. Bu süreçte sıfır karbonhidrat ve şeker tüketmemi istedi. Sizin beslenmeyle ilgili öneriniz olur mu? Foksiyonel tıp diye bir şey okudum. Sizce böyle bir doktorla beslenmeyi düzenlemenin bir faydası olur mu? Umarım bir şekilde olur :KK43:
Hakkında hayırlısı olsun canım 🤲🏽

Kızlar benim transferim doğal oldu ben sadece folik coraaprin ve duphaston kullanıyorum doktor ek bi ilaca gerek görmedi aynen devam dedi progesteron iyi olduğu için ama tutması için iğne fitil falan veremesi gerekmez miydi
Canım benimki de doğal oldu. Sadece folik asit kullanıyorum ben de hep bi destek verse daha iyi olmaz mıydı gibi düşünceye kapılıyorum. Ama demek ki doktorlarımız gerek görmedi.

kızlar selam, progesteron dex iğnesi kullananlar vurdugunuz yer şışıp tenınızin rengi acılıyormu? dün sag tarafa vurdum şişti orası cılt altına yanlışlıkla vurdum sandım sonra bugün yine vurdum busefer burası şişti beyazlaştı bırde.. sanki dağilmiyor cildin altında öyle kalıyor gıbı artık..
varmı sizde bir sıkıntı?
yarın bir doktora sorım 😵‍💫😵‍💫
Alerjik olabiliyor vurduktan sonra birazcık masaj yap 2-3 dk bölgeye ertesi güne kalmıyor bir şey endişelnme bende de oluyor masajı az yaptığımda

benim doktorum da şekeri yasaklamıştı. akşam 7 den sonra bir şey yeme, karbonhidrat sıfıra yakın tüket demişti. ama maalesef birebir uygulayamadım. cok agır ve zor bi diyet bana göre. ama faydası olacagına inanıyorum cok araştırmıştım

Bal polen ari sutu ozellikle kalite arttirir diye cok okuyorum , beslenme hersey aslin da insan ne yerse o , fonksiyonel beslenme duydum denenile bilir denemekten bisey kayip edilmez insallah guzel haberler alirsiniz

X