2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

‼️‼️ Birde kızlar ben medical parkta tedavi görüyorum burda hastanede aynı salon büyüklüğünde bi odaya 3 tane yatak koymuşlar yumurta toplama için herkesi aynı odaya almışlardı erkeklerin girmesi yasaktı herkes önlüğünün arkasını tutta tuta kalçası görünmesin diye geziyodu 4-5 kız vardık yani geleni de yatağa koyduklarına anestezi etkisinde olduğundan kız bacağı açık yatıyordu başka bir odadan üstümü değişip önlüğümü giymiştim bende bi büyük odaya girdim ki kızın altını komple gördüm ve çok rahatsız oldum hasta mahremiyeti denen bişey yoktu hastanede sizin nasıl oldu odanız var mıydı size ait ben transferden sonra araştırcam mümkünse eğer hastaneye karşı suç duyurusunda buluncam çünkü benim orda çok ağrım oldu çıktıktan sonra kendimde değildim yarı baygın ve hemşire orda bana bi iğne yaptı herkesin ortasında beni döndürüp kalçamdan iğne yaptı yani hiç hoş değildi
Akçaabat 7m de bende 30 ocakta transfwr oldum 5.gun embriyosu malesef olmadı, yazdıklarınız okudum şok oldum medicalparkıda düşünüyordum ama işleyiş böyle ise çok kötü 7m de doktor hemşire hasta bakıcı çok iyi ve çift kişilik oda vardı tek bendim uyandığımda opudan sonra yatağımdaydım transfer ve sonrasıda güzeldi ama bu şekilde mahremiyete saygısızlık beni medicalekarşı negatif düşünceye itti, nekadar ödediniz siz dondurulmuş embriyomu transferiniz nezman

kızlar bu arada dr. watsaptan yazdım. benim adet tarihim 14 ü . test tarihim 19 u. ( tabi evde test yaptığımdan bahsetmedim :)
kan için cuma (16 şubat) versem olmaz mı dedim. yok dedi :110:
İlaç kullanırken adet olmazsın zaten dedi -- ben bunu duymuştum ama emin değildim. belki merak eden vardır diye paylaşmak istedim.

Akçaabat 7m de bende 30 ocakta transfwr oldum 5.gun embriyosu malesef olmadı, yazdıklarınız okudum şok oldum medicalparkıda düşünüyordum ama işleyiş böyle ise çok kötü 7m de doktor hemşire hasta bakıcı çok iyi ve çift kişilik oda vardı tek bendim uyandığımda opudan sonra yatağımdaydım transfer ve sonrasıda güzeldi ama bu şekilde mahremiyete saygısızlık beni medicalekarşı negatif düşünceye itti, nekadar ödediniz siz dondurulmuş embriyomu transferiniz nezman
Yani böyle olacağını bilsem kesinlikle burda yaptırmazdım medical parka 7m de bana evren bey rahim filmi çekmişti çok güzeldi ama medical park gerçekten çok kötü eşim yanıma gelmiyo eşime bilgi verilmiyo bir sürü kadınla aynı odadayım orasını burasını gördüm nefretlik olay yani

Yani böyle olacağını bilsem kesinlikle burda yaptırmazdım medical parka 7m de bana evren bey rahim filmi çekmişti çok güzeldi ama medical park gerçekten çok kötü eşim yanıma gelmiyo eşime bilgi verilmiyo bir sürü kadınla aynı odadayım orasını burasını gördüm nefretlik olay yani
Bende aşılamayı orda oldum gerçekten konforu güzeldi. Opudan sonra açsın bide çubuk krakerle su vermeleride saçmaydı hatta bi kız ikinci suyu istedi tek verebiliyoruz dediler. 50 bin lira oldu bide ücreti

3 subat transfer olmuştum kan testi verdim negatif kızlar, ev de yaptığım idrar testlerin de de negatifti zaten yani testlerin doğruluğu var gerçekten güzel haber alanlara şimdiden sağlıkla kolaylıkla kucaklarina almalarını diliyorum , başka transferler de görüşmek üzere 🤣🤣🤦🏻‍♀️😬
Allahim inşallah tez zamanda ama en önemlisi en sağlıklı, en hayırlı olacak şekilde evlat nasip etsin sana canım🤲

Allahim inşallah tez zamanda ama en önemlisi en sağlıklı, en hayırlı olacak şekilde evlat nasip etsin sana canım🤲
Amin canim ama bayagi bereketli bu ay sen ve ben haric pek negatif gormedim gerci sen de kan vermedin henuz umut her zaman var insallah, Allah kolaylikla guzellikle dogru zaman da nasip etsin isteyen herkese 😘♥️

Günlük ped kullansana canım direkt neden çamaşırına akıttırıyosun ped değiştirmek daha rahat ve konforlu
Kızlar naçizane fikrim enazindan bu süreçte ped kulanmayin evinizde kulanmadiginiz bı çarşaf varsa yıkayıp utuleyip ihtiyacınız kadar kesip kullanın

kızlar bu arada dr. watsaptan yazdım. benim adet tarihim 14 ü . test tarihim 19 u. ( tabi evde test yaptığımdan bahsetmedim :)
kan için cuma (16 şubat) versem olmaz mı dedim. yok dedi :110:
İlaç kullanırken adet olmazsın zaten dedi -- ben bunu duymuştum ama emin değildim. belki merak eden vardır diye paylaşmak istedim.
Sana neden o kadar geç bi zamana test günü verdiler acaba 🤔🤔🤔

Kızlar naçizane fikrim enazindan bu süreçte ped kulanmayin evinizde kulanmadiginiz bı çarşaf varsa yıkayıp utuleyip ihtiyacınız kadar kesip kullanın
Canım saat başı değiştirirsen ve sentetik olmayanlardan kullanırsan sorun olmaz aslında bezden daha hijyenik çünkü bezi 90 derecede yıkarsak ancak öyle kullanabiliriz günlük hayatta bez biraz zor kullanım açısından

valla benım tüp bebekte hep tuttu ama hepte kaybettim. o yüzden şu an tam sevinemiyorum :KK43:
inşallah bu sefer güzel ilerler.

umutlan tabi. rahim durumu çok önemli hazır döllenmiş yumurtayı koyuyorlar iş rahimde :dua:
ayy inşallah bu sefer sevincini tam yaşarsın kucagına alırsın🥳 evet ya hiç umudum yoktu modum bayagı düşüktü ama onu duyunca bi heyecan başladı. ptesiye kadar bekle dur🥹

X