2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Peki ilk günler ateş basması terleme oluyormuydu sende ya bende bir iki saattir fena ateş basıyor birde ishallik durum oluyormu bugün başladı bunlar bende doktorum kabız olurum die ilaç vermişti ama yok ishal oldum gibi
Yok canım ben de ishal olmadı hatta kabızlığa yakın bir şey oldu ama ben de kayısılı su içtim ilk gün sadece bir üşüme titreme geldi onun dışında vücudum zaten çok sıcaktı bacak ağrılarım yatarken ayaklarım ateş basıyor bir bakıyorsun kaç kat yorganla buz gibi oluyor garip haller var ama ben bunu artık ilaç belirtisi diye düşünmeye başladım bunları çünkü düşündükçe kendi kendimi umutlandırıyorum sonuçta her ihtimal var ama yine de şu an için pozitif olmaya çalışıyorum sen de öyle ol belirti aradıkça kafayı yiyeceğiz çünkü 😇

hocamın adını bir yazayım dedi 2 hastasını buldum :) bende nur hocada tedavideyim. siz şuan ne durumdasınız
Merhaba , evet nur hocayla bir aşılama sürecim var olmadı. şimdi tüp bebeğe başladık, 30 ocaktan beri iğne oluyorum. cumartesi opu olacak sanırım. özelden mesaj atamadım size.

Sadece biraz bel ağrısı var şuan
Mrh canlar benim transferimin bugün 6. Günü ve ben de iki gündür adet olacakmışım gibi ağrılarım kramplarım oluyo korkuyorum adet olacam diye adet günüme de normalde de 4 gün kaldı ne olur benim gibi olanlar var mı normal mi cevaplarsanız sevinirim

Mrh canlar benim transferimin bugün 6. Günü ve ben de iki gündür adet olacakmışım gibi ağrılarım kramplarım oluyo korkuyorum adet olacam diye adet günüme de normalde de 4 gün kaldı ne olur benim gibi olanlar var mı normal mi cevaplarsanız sevinirim

Doğru söylüyorsun gece ayak yanması bende zaten sürekli var şekerim var ondan oluyor ama bugün hep ateş basiyor terliyorum ishalim anlikti galiba şuan ondanda bir eser kalmadı sadece çok yorgun hissediyorum 😃
Allah’ım umutlarımızı boşa çıkarmasın canım benim inşallah bu belirtiler istediğimiz belirtilerdir Rabbim bizi duysun bugünün yüzü suyu hürmetine anne baba olmayı nasip etsin bizlere ve eşlerimize

Merhaba arkadaşlar herkese dualarının kabul olmasını diliyorum benimde bugün doktor kontrolüm vardı estrofem başladı 15 gün sonra tekrar kontrolüm var herkese dua diliyorum hayırlı kandiller ❤️🌹
Canım benim Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah dileklerin için çok teşekkür ederiz hepimizin buna ihtiyacı var Allah senin de gönlündekini nasip etsin hepimizinkini

Ben bahçeci tüp bebeğe gidiyor sigorta geçmiyor. Yumurta toplama , kadın erkek için tüm tahliller , tedavide kullandığım ilaçlar , 3 il değişiyorum benzin parası vs derken toplamda 94.000 tl harcadık biz. Sanırım transferden sonra da ilaçlar ve iğneler olacakmış onlar ne kadar tutar bilmiyorum. Ama biz tahmini 120 bin harcayacağız diye düşünüyoruz. Bunca emek , maddi manevi yorucu süreç umarım herkes anne olur bu yolculukta ☺️
Merhaba fiyatlar nasıl acaba 2024 ün. Dondurma çözdürme ayrı ücret mı alıyorlar. İlaçlara ne kadar gidiyor. Genetık testi fıyatları hakkında bılgınız var mı bende anlara bahcecıye gitmek ıstıyorum maalesef benımde il dışı. Çok külfet olacak ama ne yapalım. Bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba fiyatlar nasıl acaba 2024 ün. Dondurma çözdürme ayrı ücret mı alıyorlar. İlaçlara ne kadar gidiyor. Genetık testi fıyatları hakkında bılgınız var mı bende anlara bahcecıye gitmek ıstıyorum maalesef benımde il dışı. Çok külfet olacak ama ne yapalım. Bilgi verirseniz sevinirim
Bende bahcecide tedavi görüyorum ve yaklaşık 110 bin belkide üstünde bir harcamam oldu ama benim 2023 son gün anlasmam vardı ve bu fiyat tuttu ilaçlar dahil ve hala ilaç alımı var son yaptığım harcamaları saymadım bile. 2024 fiyati ise 6 aylık muayene ücreti 3 bin olması gerek tüp bebek fiyatı 79 bin rahim dinlendirme 14 bin yumurta dondurma yıllık saklama ücreti 18 bin ve ilaçlar 25 bin 35 bin arası degişmektedir.

Bende bahcecide tedavi görüyorum ve yaklaşık 110 bin belkide üstünde bir harcamam oldu ama benim 2023 son gün anlasmam vardı ve bu fiyat tuttu ilaçlar dahil ve hala ilaç alımı var son yaptığım harcamaları saymadım bile. 2024 fiyati ise 6 aylık muayene ücreti 3 bin olması gerek tüp bebek fiyatı 79 bin rahim dinlendirme 14 bin yumurta dondurma yıllık saklama ücreti 18 bin ve ilaçlar 25 bin 35 bin arası degişmektedir.
Genetik hakkında bilginiz var mı rahim dinlendirme nedir eğer ilaç felan verılmıyor 2 3 ay sonra gel denıyorsa neden para alınıyor. Yanlış anlamayın bılmedıgım için soruyorum. Doktordan ve klınıkten memnunmusunuz

X