🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

bende pik gördüm sonrasında bıraktım zeytinyağlı incir kürüne geçtim, havuç falan yiyorum arada öyle yani :) ama doğru 21 gün demişti ben 17 gün kullandım kürü
Valla bıkkınlık geldi her gün taze taze yapmaktan ne yalan söyleyeyim 5 günüm kaldı zor dayanıcam ama dayanıcam 😅😅

beyons beyons bebısm gunaydın bugunku ovulasyonun nasıl cıktı.pik degıl benımkı hala,ama 10. Gun bugun daha.bugun baslıycam ınsallah degerlendırmelere.ates ölçerde aldım bu ay.atesımde düşmüş bıraz dune göre,belkı yarına pik çıkar.atsana resmını😊
Tatlım dün pikti sabah yaptım yine pik ama baya koyu bu sefer heralde asıl pik bugün oldu 12. Gün misafirim vardı gün içinde yapamadım şimdi içeceği kısıp 10 gibi tekrar yapacam çatlamış mi bakıcam senin 1 veya 2 güne olur pik canım

Eklentiler

• 20240120_194214.jpg
    20240120_194214.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 76
Tatlım dün pikti sabah yaptım yine pik ama baya koyu bu sefer heralde asıl pik bugün oldu 12. Gün misafirim vardı gün içinde yapamadım şimdi içeceği kısıp 10 gibi tekrar yapacam çatlamış mi bakıcam senin 1 veya 2 güne olur pik canım
Ayy bugun benımde gunum vardı😀çooook yorulduum temızlık pasta borek.bu orzax 1200mg omega 3 bende asırı etkı ettı sureklı akıntım var ve kasıgımda agrı.bende beklıyorum bakalım bebısm bır ıkı gune pik.ayy bu bır gebenın gunlugunde piki gorursem cok sevıncem.eger senın catladıysa hemen atraksıyon yap bebısm vakıt gecmeden

Eklentiler

• IMG_2862.jpeg
    IMG_2862.jpeg
    170,8 KB · Görüntüleme: 83
Ayy bugun benımde gunum vardı😀çooook yorulduum temızlık pasta borek.bu orzax 1200mg omega 3 bende asırı etkı ettı sureklı akıntım var ve kasıgımda agrı.bende beklıyorum bakalım bebısm bır ıkı gune pik.ayy bu bır gebenın gunlugunde piki gorursem cok sevıncem.eger senın catladıysa hemen atraksıyon yap bebısm vakıt gecmeden
Afiyet olsun canım benimde senin gibi yoğun geçti misafir olunca akıntı olması çok iyi canım güzel yumuşlarin oluyor bende merakla bekliyorum ovulasyonunu takibi birakma bu ay bizim ayımız olsun inşallah 🙏

Tatlım ovu yapmadım ben ama öğlen gibi bel hafif kasık ağrısı vardı şuan hafifledi sanirm 2 3 güne ovu olabilir 😊
Beyons sen ben hemen hemen aynı ılerlıyoruz ya ben sende yapıyorsun dıye hatırımda kalmıs😊bu hafta bol bol calısma yapalım.Gerısı Allahın takdiri🥰Ben sonrasında klomen+çatlatma ıgnesıne gececegım ıcın stres yapmıyorum hıc.Ama bazen ıcıme guzel seylerın dogdugu zamanlar oluyo bu ayda o aylardan bırısı🥰

Beyons sen ben hemen hemen aynı ılerlıyoruz ya ben sende yapıyorsun dıye hatırımda kalmıs😊bu hafta bol bol calısma yapalım.Gerısı Allahın takdiri🥰Ben sonrasında klomen+çatlatma ıgnesıne gececegım ıcın stres yapmıyorum hıc.Ama bazen ıcıme guzel seylerın dogdugu zamanlar oluyo bu ayda o aylardan bırısı🥰
Ya şu sıralar benimde yumurtlama dönemim. İnanılmaz akıntım var su gibi ama o yumurta akı kıvamında olan akıntım gelmedi. Belki de geldi ama ben farketmedim. Bu ay bal tarçın çörekotu yaptım. Acaba ondan mı bu kadar akıntı.

Ne güzel canım inşallah hislerinin en güzeli olur 🙏 elimizden geleni yapalım sonrası takdir 😊

Ya şu sıralar benimde yumurtlama dönemim. İnanılmaz akıntım var su gibi ama o yumurta akı kıvamında olan akıntım gelmedi. Belki de geldi ama ben farketmedim. Bu ay bal tarçın çörekotu yaptım. Acaba ondan mı bu kadar akıntı.
Opak mı akıntınız acaba

Canım benim de böyle tahmini ne zaman çatlar sence? Pik gösteriyor ama anlamadım

Eklentiler

• IMG_9829.jpeg
    IMG_9829.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 58
Evet canım bence ondan.ben aynı zamanda balık yagıda ıcıyorum,bıde bılmeden asırı d vıtamını yuklendım bılıyosun😂uzun zamandır boyle akıntım olmamıstı benımde.inşallah guzel bı bebıs olur bu yumoslar bu ay🥰

Opak mı akıntınız acaba
Su gibi canım. İç çamaşırımı ıslatan cinsten baya.
Evet canım bence ondan.ben aynı zamanda balık yagıda ıcıyorum,bıde bılmeden asırı d vıtamını yuklendım bılıyosun😂uzun zamandır boyle akıntım olmamıstı benımde.inşallah guzel bı bebıs olur bu yumoslar bu ay🥰
Bende regenesis kullanıyorum. İçinde baya takviye olan. Omega 3 folik asit filan. Vücut bence hepsine tepki verdi 😂 inşallah bu akıntının sonu güzel olur 🙏

X