🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar şuan kanamam var ilk defa böyle bir şey oluyor panik yaptım
Bendede oldu bu ay ilk defa
Hemde tam yumurtlama günü
Öncelerde olmuyordu
Belkide folik asit den dolayi vücut daha çok belirti veriyordur.
Öyle okudum internetten.
Eskiden kanaması olmayanlar folik asitten sonra yumurtlama günü kanaması olabiliyormuş. Bende folik asite yeni başladım.
Hangi döngü günündesin ?

Evet şimdi içim rahatladı 😂

1. 2. 3. gün

Eklentiler

• IMG_3326.jpeg
    IMG_3326.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_3325.jpeg
    IMG_3325.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_3324.jpeg
    IMG_3324.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 82
Bendede oldu bu ay ilk defa
Hemde tam yumurtlama günü
Öncelerde olmuyordu
Belkide folik asit den dolayi vücut daha çok belirti veriyordur.
Öyle okudum internetten.
Eskiden kanaması olmayanlar folik asitten sonra yumurtlama günü kanaması olabiliyormuş. Bende folik asite yeni başladım.
Hangi döngü günündesin ?
döngünün 13. günü bugün canım. 12. gün başladı kanama devam ediyor hala. ya ben 1 kutu folik bitirmiştim. buna yeni başladım bilmiyorum o mu yaptı. Yani yumurtlama kanaması regl gibi mi oluyor onu da bilmiyorum.

Yumurtlama kanaması olabılır eger acık pembe renkte ise, bnada olmuştu, ne olduysa bebiş düşünmeye baslayınca oluyor oyuzden kafalar karışıyor, akıntına, da güvenme, bn kupkuruydum hiç yumurtlama akıntım olmadı.
yok canım pembe falan değil. Reglin ilk günü kanaması gibi. Yani afedersiniz sulu kırmızı çok değil ama pet koydum reglin ilk günü böyle olur zaten benim. Hiç anlamadım ne oluyor bu ay

döngünün 13. günü bugün canım. 12. gün başladı kanama devam ediyor hala. ya ben 1 kutu folik bitirmiştim. buna yeni başladım bilmiyorum o mu yaptı. Yani yumurtlama kanaması regl gibi mi oluyor onu da bilmiyorum.
Yani bende regl gibi olmadı
Pembe gibiydi ve 5 6 damla sadece
Ultrason yaptırmış mıydın son zamanlarda?

Adet günüme son 2 gün hiç bir belirtim yok,testte yapmayacağım gecikmesini bekleyeceğim ama zaman durdu gibi geliyor 😅İnşallah ‘Allah’ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyler, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyler’ 🌸 Amin🙏🏻

X