🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar 1. Dün 2. Bugün. Sizce sizce bunlar pik mi? Pikse de bugün çatlamış mı hala pik mi sizce? Bu ay çok garip daha döngümün 11. Günündeyim 17-19 arası yumurtlardım normalde anlamadım dün değerlendirmiştim bugünde mi değerlendireyim boşa harcamak da istemiyorum kafam karıştı

Eklentiler

• 46B820A0-EA42-4432-ACA4-0811DCFFC0A6.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 9CE49152-8833-43AB-A46F-5720FFD4EAA3.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 51
Canım ben ovulasyon testi yapmadım ama akıntı ve sancı dan anladım yumurtlama olduğunu üç gün sürdü o üç günü de değerlendirdim sonra ara verdim yani öncesi ve sonrası baya boşluk oldu sadece üç gün üst üste ilişki oldu yarın kese görmeye gidecem inşallah güzel haberler alırım bakalım darısı sizlere inşallah

Ayyyy hayırlısı olsun canım sağlıkla al kucağına ya bende normalde ağrıdan anlardım ama bu ay ovülasyon yapayım dedim böyle çıktı şaşırdım bende normalde şaşmaz hiç benim yumurtlama günleri. Omega 3 kullandım bu ay ondan sanırım. Ya da daha da pik olacak anlamadım inan

Olabilir kuzum takip et sen yine de inşallah güzel haberler alırsın bu ay

Bence ikiside pik çatlama olmamış daha bol bol havuç ye çatlasın

Merhabalar kan testim pozitif 138 çıktı bugün beni de emojiler misin

Yarın sabah değerlendirirsen süper olur

Canım tam iki kat artmamis ama yüzde 60 artış olmalı zaten biraz hesapladım da normal gibi sonuçların 2000 küsürlere gelince bir kadın doğum a git keseye bakmak için
Bir kadın doğumcuya sordum sonuçları tam iki katı artmamış düşük yada dış gebelik olabilir 15 inde tekrar bhcg yaptır dedi biraz moralim bozuldu

Bir kadın doğumcuya sordum sonuçları tam iki katı artmamış düşük yada dış gebelik olabilir 15 inde tekrar bhcg yaptır dedi biraz moralim bozuldu
Cnm saglıklı gebelerde 2 kattan fazla artıyor. İnşallah saglıklıdırdua et, tam 2 katı olmadıgı için bnada az geldi.
Burda yüzde 60 artsın yeter dıye yorumlar var fakat yüzde 60 yeterli olmuyor maalesef.

Valla kuzum bende bu ay lekelenme sökülme filan günleri de çok tutmadım tutmakta istemedim. Çok akıntım oldu bu ay benim hatta ilk defa şeffaf akıntım oldu o günleri bir boş bir dolu değerlendirdim her gün değerlendiremiyoruz malesef çünkü eşim de çok stres yapıyor o şekilde. Bugün adetin sökülmesinden sayarsam 17. Gün ovulasyon yaptım biraz önce t çizgisi silik baya c çok net ama o arada kendimi strese sokmayayım diye yapmadım test. Pik oldumu çatlama oldumu bilmiyorum. Sadece bugğn yaptım pik yoktu değerlendirmeme gerek var mı bu günü onuda bilmiyorum inşallah tutar bı şekilde. Her ay hüsran olduğu için artık çokta hevesli olamıyoru malesef martın 5 i evlilik yıldönümümüz bize bir hediyeolsa ne güzel olur

Merhaba beni de ekler misiniz 16 Ocak 16 Şubat

Baktirmadim evet artık kan var önceki pembe ve leke idi dünden beri regl kanı gibi
canım benim umarım kimyasal olmuştur da kendiliğinden sökülür düşer sende moral bozma demekki hamile kalabiliyorsun sadece tutunma da sıkıntı olabilir tutunma problemi için dr ilaç verir kullanırsın rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…