🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Testlerde bi sorun yoktur, lh birden pikleşir, bu miss gbi yumurtlama, değerlendirin😉 zaten 30 gunde 1 adet oluyorsanız yumurtlamanız buyuk ıhtımal 12 ile 18.gun arası olur, test yapmasanız bıle o gunlerde günaşırı 3 kez ilişkiye girseniz bıle yeter
Teşekkür ediyorum, zaten bebek planından bağımsız haftada 4-5 kez birlikte oluyoruz. Adet sonrasından adete kadar. Ancak bu ay iş sebebiyle başka bir yere geldim dün. Pazar ve dün birliktelik oldu çatlama günü birlikte olamayacağız. Kısmet artık, önemli olan yumurtlamadan bir gün önce ve yumurtlama günü demişti doktorum. Hatta bir gün öncesi yumurtlama gününden bile yüksek oranmış.

Bir gün önce T silik çıkıp ertesi günü pik olabilir bu normal canım, alttaki testin pik yani yumurta olgunluğa ulaşmış 24-28 saat aralığında çatlayacak demek. Çatlama için T nin tekrar silik olması lazım isterseniz bugün 4 saat arayla testinizi kontrol edebilirsiniz. Bazen pik iki gün üç gün de sürebilirmiş. Dediğim gibi bugün pik bugünü yarını değerlendirmek de fayda var umarım sağlıklı bir gebelik oluşur 🤗🙏
Çok teşekkür ederim cevap için. İsteyen herkese nasip olsun umarım 🙏

Kızlar yumurtlama 🙂

Eklentiler

• IMG_20240213_130737.jpg
    IMG_20240213_130737.jpg
    132,9 KB · Görüntüleme: 102
Teşekkür ediyorum, zaten bebek planından bağımsız haftada 4-5 kez birlikte oluyoruz. Adet sonrasından adete kadar. Ancak bu ay iş sebebiyle başka bir yere geldim dün. Pazar ve dün birliktelik oldu çatlama günü birlikte olamayacağız. Kısmet artık, önemli olan yumurtlamadan bir gün önce ve yumurtlama günü demişti doktorum. Hatta bir gün öncesi yumurtlama gününden bile yüksek oranmış.
Evt 1 gün öncesi çunku sperm yumurta çatladığında içerıde hazır beklesın dıy😉

Arkadaşlar merhaba, ben adetimin 9.gününden beri ovülasyon testi yapıyorum. Bugün 14.gün genelde 29 günde bir adet olurum nadiren 30 güne sarkar. Size dün ve bugün yaptığım testleri atıyorum. Dün iki adet yaptım ikisi de üstteki koyuluktaydı bugün öğlen 14:30 gibi alttaki testi yaptım. Yani dün çok belirgin değil bugün yumurtlama olmuş gözükmesi beni tereddüte düşürdü. Bir gün önce çizgi çok belirgin değilken ertesi gün yumurtlama görenler var mı aranızda? Testte bir sorun olabilir mi yoksa? Maalesef 2.bir testi yapacak ortamda değildim yapamadım yarına kaldı. İlk idrarla değil ondan ortalama 2 saat sonra ikinci idrarla yaptım. Yumurtlamayı yarın bekliyordum.
Hepsini okuyamadım ama testin şu an pik canım

iyi düşünelim iyi olsun canım benim🌸benimde cumartesi günü regli günü gösteriyor hiç bir belirtim yok valla kısmet suan cok erken gecikirse hevesleneceğim 🙏🏻
Hayırlısı olsun canım bnm güzel enerjiyi çekelim kendimizr en azından bundan sonrasini güzelleşmesi adına🕊️

Merhaba hanımlar!
Bugün ovülasyon testi yaptım. Dün takvimime göre yumurtanın çatlama günüydü vede sancı hissetmiştim. Test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu çıktı. Sizce bugün mü çatlama günüm yoksa hissettiğim gibi dünde olabilir mi? Çizgi bundan daha koyu olabilir mi, yarında yapmam mantıklı mı sizce?

Eklentiler

• IMG_3312.jpeg
    IMG_3312.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 89
Merhaba hanımlar!
Bugün ovülasyon testi yaptım. Dün takvimime göre yumurtanın çatlama günüydü vede sancı hissetmiştim. Test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu çıktı. Sizce bugün mü çatlama günüm yoksa hissettiğim gibi dünde olabilir mi? Çizgi bundan daha koyu olabilir mi, yarında yapmam mantıklı mı sizce?
Çatlamayı görene kadar yap bence

Çatlama nasıl görülüyor ? İki çizgi zaten var …dahada mı koyulaşıyor?
Canim yumurtan şuan teste göre pik olmuş. Yani belirli olgunluğa gelmiş. Artık çatlama evresine geçecektir. Bu pik 2 3 gün de çıkabiliyor yumurtan büyüdüğü için. Artık silikleşmeye başladığında çatlamış olacak

Canim yumurtan şuan teste göre pik olmuş. Yani belirli olgunluğa gelmiş. Artık çatlama evresine geçecektir. Bu pik 2 3 gün de çıkabiliyor yumurtan büyüdüğü için. Artık silikleşmeye başladığında çatlamış olacak
Ben aslında akıntının renginden dolayı çatlamanın olduğunu düşünmüştüm. Şimdiye kadar yumurta beyazı rengindeydi bugün ise koyulaştı. İnternet de çatlamadan sonrada ovülasyon testinin pozitif çıkabileceği yazıyor ama daha ilk kez denedim pekte deneyimim yok. Her ikiside olabilir yani :) yorumun ve açıklaman için teşekkürler❤️

Merhaba hanımlar!
Cnm sen takvime bakma, akıntıya da bakma, bunlar kandırabılır seni asıl önemli olan ovulasyon testindir, şuan pik bu test, gün aşırı değerlendir, t çizgisi silikleştıgınde yumoş çatlamış demektir.

kızlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. Bhcglerim 07.02.2024:130,9- 09.02.2024: 199,7- 13.02.2024: 546,4 yükselişler nasıl sizce?

Canım tam iki kat artmamis ama yüzde 60 artış olmalı zaten biraz hesapladım da normal gibi sonuçların 😇2000 küsürlere gelince bir kadın doğum a git keseye bakmak için ❤️

X