🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Teşekkür ediyorum, zaten bebek planından bağımsız haftada 4-5 kez birlikte oluyoruz. Adet sonrasından adete kadar. Ancak bu ay iş sebebiyle başka bir yere geldim dün. Pazar ve dün birliktelik oldu çatlama günü birlikte olamayacağız. Kısmet artık, önemli olan yumurtlamadan bir gün önce ve yumurtlama günü demişti doktorum. Hatta bir gün öncesi yumurtlama gününden bile yüksek oranmış.

Çok teşekkür ederim cevap için. İsteyen herkese nasip olsun umarım

Evt 1 gün öncesi çunku sperm yumurta çatladığında içerıde hazır beklesın dıy

Hepsini okuyamadım ama testin şu an pik canım

iyi düşünelim iyi olsun canım benimbenimde cumartesi günü regli günü gösteriyor hiç bir belirtim yok valla kısmet suan cok erken gecikirse hevesleneceğim
Hayırlısı olsun canım bnm güzel enerjiyi çekelim kendimizr en azından bundan sonrasini güzelleşmesi adına

Merhaba hanımlar!
Bugün ovülasyon testi yaptım. Dün takvimime göre yumurtanın çatlama günüydü vede sancı hissetmiştim. Test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu çıktı. Sizce bugün mü çatlama günüm yoksa hissettiğim gibi dünde olabilir mi? Çizgi bundan daha koyu olabilir mi, yarında yapmam mantıklı mı sizce?

Eklentiler

• IMG_3312.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 89
Çatlamayı görene kadar yap bence

Çatlama nasıl görülüyor ? İki çizgi zaten var …dahada mı koyulaşıyor?
Canim yumurtan şuan teste göre pik olmuş. Yani belirli olgunluğa gelmiş. Artık çatlama evresine geçecektir. Bu pik 2 3 gün de çıkabiliyor yumurtan büyüdüğü için. Artık silikleşmeye başladığında çatlamış olacak

Ben aslında akıntının renginden dolayı çatlamanın olduğunu düşünmüştüm. Şimdiye kadar yumurta beyazı rengindeydi bugün ise koyulaştı. İnternet de çatlamadan sonrada ovülasyon testinin pozitif çıkabileceği yazıyor ama daha ilk kez denedim pekte deneyimim yok. Her ikiside olabilir yani :) yorumun ve açıklaman için teşekkürler

Cnm sen takvime bakma, akıntıya da bakma, bunlar kandırabılır seni asıl önemli olan ovulasyon testindir, şuan pik bu test, gün aşırı değerlendir, t çizgisi silikleştıgınde yumoş çatlamış demektir.

kızlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. Bhcglerim 07.02.2024:130,9- 09.02.2024: 199,7- 13.02.2024: 546,4 yükselişler nasıl sizce?

Canım tam iki kat artmamis ama yüzde 60 artış olmalı zaten biraz hesapladım da normal gibi sonuçların 2000 küsürlere gelince bir kadın doğum a git keseye bakmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…