🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evet dogru soyluyorsun oyle yapayim

6-7 ay kadar önce gitmiştik canım kontroller için. Her şey normal demişti dr. Aslında gitsek iyi olur gibi çünkü yaş 35i geçiyor. Ama bilmiyorum ne yapılır ki yumurta takibi falan mı yaparlar önce acaba. Bi taraftan diyorum bikaç ay daha deneyelim.

Aynen canm insan başına ne gelecek bilmiyor. Senin icnde çok sevindim ne güzel inşallah sağlıkla kucağına alırsın belki hatırlarsın zeynocan ben :)

Bencede bi kaç ay daha gidin deneyıp gıdın canım yumurta takibi yaptırmak istersen yaparlar

Cnm twety 28 haftalık dogum yaptı ama 26da kalmıştı bebek, hrsey ıyıydı birden tansıyonu yukseldi, midesi bulanıyordu,yemk yıyemıuordu. bebiş kılo almamaya basladı ve bebişe kan akışı bozuldu. 2-3 hafta boyle olunca gebelik zehırlenmesi oldugunu anladılar ve doguma aldılar. 10 gun yasadı arya bebek
Çok zor rabbim kalp ferahlıgı versın

İlk defa olumlu bi yorum okuyorum şuan inan ki hep gördüklerim okuduklarım çok ağrılı diye yazılınca bende baya tırstım ne yalan söyleyeyim. Anestezi sorunum da var uyuşmuyor kolay kolay. Sezaryenimin ortasında ağlamıştım acıdan çünkü.

Rahim filmi ben de çektim ama anesteziyle çektiler bana uyandığımda da hiçbir ağrım yoktu canım 2 saate de taburcu oldum
Ay ne güzel maşallah Allahım tekrar ihtiyac ettirmesin. Devlette hiç verilmediğini duydum anestezinin özellerde de kimisi veriyor kimisi vermiyor diye.. Kürlerden sapasağlam çıkarsam sonuc elde edemezsem son çarem kalıyor artık

Hiç korkma benden tırsıyordum anestezi almadan çekildim en fazla 5 dakika süren yoğun regli ağrısı o kadar sonra 2 saat fakat ara ara olan hafif ağrı başka birsey yok

Kızlar ben de bu topiğe girmek istiyorum ama malesef giremiyorumm çünkü regl hala gelmedi 8 gün gecikti. Regl hep düzenlidir normalde o yüzden ne yapacağım bilmiyorum. 27 aralıkta yumurtlama belirtileri gördüm daha sonra 31 aralıkta tekrar gördüm büyük ihtimal 2 kez yumurtladım. Dün test yaptım negatif çıktı. Yani 2. Yumurtlamama göre battan 2 gün önce test yapmış gibi varsayıyorum. Hamile şansım var mı hala acaba geç döllenme ile idrarda ne kadar geç öğrenilir. Pek sanmıyorum ama niye gecikti anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…