🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar sizleri okudukça ben heyecanlanıp test yapmak istiyorum. Daha yumurtlama bile olmadıgı halde 😂sat 30 ocak. Öncesinde 3 ay önce bir boş gebelik yaşadım ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Doktor 3 ay korunmamızı önerdi bu ay deneyeceğiz heyecanlıyım sürekli buradaki güzel dilekleri, haberleri mesajları okuyup motive oluyorum. İnşallah hepimizin gönlüne göre olur diyorum🙂

Canım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim senin adına Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah🤗 bana da umut oldun bizim de 4. Denememiz olacak 🙏
Teşekkür ederim canım benim Allahım sanada nasip etsin inşallah. Ben bu aydan çok umutsuzdum ama rabbime şükürler olsun bana bu duyguyu yaşattı o yüzden hiç bir zaman umutsuzluğa kapılma çokta stres yapma kafada kodladığın zaman tersine itiyorsun maalesef 🌸

adetime 2 gün var. Yine hiçbir şey yok. Yumurtlama dönemine dikkat ediyorum, beslenmeme dikkat ediyorum, takviye kullanıyorum ama yok olmuyor. Yalnızca 4 ay oldu ama ben şimdiden çok yoruldum. Annem,arkadaşım istedikleri ilk ayda hamile kalmışlar. 4 aydır her şeye dikkat etmemize rağmen neden olmuyor her ay aynı çizgiyi görmekten bıktım. Artık ne yumurtlama takini yapıcam ne de vücut sıcaklığı. Sadece takviyelerime devam edicem. Yok yumurtlama masajı, yok ovülasyon testi, yok jel, yok vücut sıcaklığı. Artık hiçbir beklentim
Kızlar ya sanki yine kimyasal gibi koyulasmamis bugün bence 😔
En alttakiler mi bugün yapılanlar😢 bence kan ver daha sağlıklı

Hiçbir problem yoksa en iyisi canım ben geçen ay yumurtlamadığım için bütün tuşlara basmayı düşünüyorum bu ay hadi hayırlısı
Ay birde yumurtlamayan ay oluyor dimi onuda sanırım 21. Gün progesterondsn anlıyoruz. Ovulasyona çok güvenmeyin canım topikte koyulaşma görmeyip hamile kalan çok

Söyledim iki gün sonra yine verin dedi
Canım çok üzüldüm, kimyasal bu çok belli, 2 güne tekrar kan versende bısey değişmez, artsada sağlıksız belli, yanlış anlama bni aynı seyleri yasadıgım için bukdar net konusabılıyorum, amacım senı uzmek değil🙏inanki sağlıklı gebeliklerin betaları kafalarda soru işareti bırakmaksızın öyle bi artıyor ki. 2 günde 1 baktırdgın değerlerden anlamıştım ama bısey dıyemedim.Allah bilir dıyebıldım. Bnde 3 kımyasalımda da en fazla 50 betayı gordum ve son kımyasalda artık erkenden kan vermemeye yemin ettım ve bu gebelıgımde hiç kan vermedim. Olacakların önune kımse gecemıyor maalesef, mübarek günler dualarımızı bırakmayalım, saglıklı gebelik elbet bulacak senide. Artık herkes en az 2-3 kimyasal geçiriyor, okdar normalleştıkı bu ne oluyor bze boyle bılmıyorum.

Canım erken yumurtladım bu ay 11. Gün testim pik yaptı sonrasında progesterone baktırdım o da 10.48 çıktı. Bak son üç döngümün ısısı burada. Kırmızı tek olan bu döngüm 18. Gündeyim şuan. Mor tek grafikte kaçıncı günüm olduğu yazıyor 🫶🏻🤲🏻
Kız ne bekliyon daha test yap cabuk

Ay birde yumurtlamayan ay oluyor dimi onuda sanırım 21. Gün progesterondsn anlıyoruz. Ovulasyona çok güvenmeyin canım topikte koyulaşma görmeyip hamile kalan çok
Yok canım ben test kullanmıyorum doktor kotrlünde ilerliyorum ultrasonda baktı yumurtlama olmadı

Canım 8 Şubat ama bu ay erken yumurtladım. Şuan 18. Gündeyim yumurtlamamın 🤷🏼‍♀️ ilk kez böyle oldu hala regl gelmedi en geç 15. Gün oluyordum normalde. 4 gün gecikmem var dua et olur mu teste cesaret edemiyorum 🥹
Bence bir an önce bakın gecikmeniz varsa diğer türlü gecikme sebebine yoğunlaşmış olursunuz en azından

Yapınca benide etiketle canım merak ederim inşallah vardır🙏🌸
Tabii etiketlerim güzel haber vermek nasip olsun
1707213527379.png

X