🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Çok haklısın kuzum inan bana ben aylardır çok sakindim bırakmıştım artık ben burdan çıkmıyordum Arkadaşlar bilir ama aylardır bırakmıştım her şeyi ama her şeyi akışına. Bu ay hatta ağırlık antrenmanlarıma geri döndüm nasılsa olmuyor diye yani hiç oralı olmuyordum artık. Ama dedim o kadar spor yapıyorum be olur ne olmaz ben gene de bir test yapayım. Yapınca şak diye anında iki çizgi görünce ister istemez havalara uçtum böyle olunca da çakıldım tabi. Ama şuan daha iyiyim ya hayırlı zamanda sağlıkla olur inşallah çok teşekkür ederim desteğin için ❤️
Canım regl oldun mi gittin mi doktora ?

Kendi doktora gitmiyor araştırmıyor ben herşeyi yapıyorum araştırıyorum onun önüne koyuyorum ona düşen sadece uygulamak ve sevişmek en kolayı buna bile laf ediyor üşeniyor bu durum ağrıma gidiyor valla artık ama bebeğim olmasınıda çok istiyorum
Bende aynısını dedim bütün rezilliği ben çekiyorum birlikte olmaya bile kırk bin naz yapar. Beyimin keyfi gelecekte. Yahu bizimde bi yumurtlama zamanımız var senin keyfini mi bekleyeceğim işte ozmaan sinirler tepeme gelirdi. Kaç yumurtlama zamanı gitti kavgayla. Hep bi hamile kalayım bir daha senle birlikte olmayacağım derdim. O kadar nefret etmişim bu durumdan. Rabbim tez zamanda hamile kalmayı nasip etsin canım bitsin bu günler artık

Evet iğnenin ilk gününden itibaren sürekli kasılmalar kramplar gaz sancısı falan oluyor gebeliğe yorulabilecek çok fazla etkisi var.ben üç kere yaptım üçünde de nerdeyse bütün gebelik belirtilerini yaşadım ama tutan olmadı henüz.bu şekilde belirtiler hissedip hamile olanda çok tabi. Yani belirti aramamak lazım özellikle iğne yapıldıysa , çok yanıltıcı oluyor. İnşallah seninki gebelik belirtileridir 🙏
Çatlatma iğnesiyle birlikte hcg yüklendiği için beden gebe sanıyor kendini ona göre tepki veriyor canım gerçeğini yaşamak nasip olsun hepimize 🥰

Bende aynısını dedim bütün rezilliği ben çekiyorum birlikte olmaya bile kırk bin naz yapar. Beyimin keyfi gelecekte. Yahu bizimde bi yumurtlama zamanımız var senin keyfini mi bekleyeceğim işte ozmaan sinirler tepeme gelirdi. Kaç yumurtlama zamanı gitti kavgayla. Hep bi hamile kalayım bir daha senle birlikte olmayacağım derdim. O kadar nefret etmişim bu durumdan. Rabbim tez zamanda hamile kalmayı nasip etsin canım bitsin bu günler artık
Ahhh ahh neden kadınlar bunları yaşıyor çok üzülüyorum😔 bende yumurtlamayı kaçırmamak için o suçlu olsa bile kendim yanaşırdım ve ilişkide böyle başlayınca nerdeyse yüzüne bakmadan yapardım çünkü hiç istekli değilim sırf yumurtlama diye sonra yumurtlama bitiyor adam hiç olmadığı kadar iyi offff of😣 Amin kuzum aminnnn Rabbim tez vakitte nasip etsin hepimize kafamızı dinleyelim onlar bizim peşimizden koşsun birlektelik için🙏

Kızlar yumurtlamanın 8 ci günü regle 5 gün var sabah idrariyla yapmadım günün 4 cu idraroyla idrarimi tutmadan yaptım ilk 7 dakkada bı hayali cizgi gördüm 20 dakkada netleşti sadece resimde çokta belli olmuyor ama erken davrandım demi bekleyemedim 11 12 ci günü 🙈

Eklentiler

• 17070777372942136044897178516237.jpg
    17070777372942136044897178516237.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar yumurtlamanın 8 ci günü regle 5 gün var sabah idrariyla yapmadım günün 4 cu idraroyla idrarimi tutmadan yaptım ilk 7 dakkada bı hayali cizgi gördüm 20 dakkada netleşti sadece resimde çokta belli olmuyor ama erken davrandım demi bekleyemedim 11 12 ci günü 🙈
Hiç çatlatma iğnesi oldun mu canım? O çünkü çıkarabiliyor diyorlar da. Ay inşallah doğrudur 😍 haber et mutlaka

Bende gördüm canım inşallah kuruma çizgisi değildir😊 yarın sabah ilk idrarla tekrarla daha koyu çıkar inşallah🙏

Hiç çatlatma iğnesi oldun mu canım? O çünkü çıkarabiliyor diyorlar da. Ay inşallah doğrudur 😍 haber et mutlaka
Çatlatma olmadım canım innovita bide bir gebenin günlüğü ovulasyon testiyle takip ettim yumurtlamayı öyle değerlendirdik bilmiyorum ki geçen ayda oncomed marka yarım saat sonra bildiğiniz daha koyuydu ama sonrasında yaptığım.butun testler negatif di bu çok silik biseyya emin olamıyorum canım seninde batın 10 Şubat ti demi aynıyız inşallah hepimizin bu ay gobusu bebislerle dolarr🙏🌸🌸

Çatlatma olmadım canım innovita bide bir gebenin günlüğü ovulasyon testiyle takip ettim yumurtlamayı öyle değerlendirdik bilmiyorum ki geçen ayda oncomed marka yarım saat sonra bildiğiniz daha koyuydu ama sonrasında yaptığım.butun testler negatif di bu çok silik biseyya emin olamıyorum canım seninde batın 10 Şubat ti demi aynıyız inşallah hepimizin bu ay gobusu bebislerle dolarr🙏🌸🌸
Kız senin testi görünce test perilerim yine geldi 😂😂😂😂 yrn yine yap beni etiketle lütfen 🙏

X