🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ahhh ahh neden kadınlar bunları yaşıyor çok üzülüyorum😔 bende yumurtlamayı kaçırmamak için o suçlu olsa bile kendim yanaşırdım ve ilişkide böyle başlayınca nerdeyse yüzüne bakmadan yapardım çünkü hiç istekli değilim sırf yumurtlama diye sonra yumurtlama bitiyor adam hiç olmadığı kadar iyi offff of😣 Amin kuzum aminnnn Rabbim tez vakitte nasip etsin hepimize kafamızı dinleyelim onlar bizim peşimizden koşsun birlektelik için🙏
Eskiden öyleydi yaaa kıymetini bilemedim o günlerin 😢😢 inşallah canım inşallah öyle olur onlar bizim peşimizden koşar yine

Kızlar yumurtlamanın 8 ci günü regle 5 gün var sabah idrariyla yapmadım günün 4 cu idraroyla idrarimi tutmadan yaptım ilk 7 dakkada bı hayali cizgi gördüm 20 dakkada netleşti sadece resimde çokta belli olmuyor ama erken davrandım demi bekleyemedim 11 12 ci günü 🙈
Çok yeni bence bende bi tane test yaptım ilk başta çıkmadı yarım saat içinde çıktı ertesü gün başka test 5 dk içinde çıktı

Eskiden öyleydi yaaa kıymetini bilemedim o günlerin 😢😢 inşallah canım inşallah öyle olur onlar bizim peşimizden koşar yine
Bende yumurtlama günü kavga ettik olmadı bitek catlama günü işte oldu ilişki onada bütün ay soylenecegimi bildiği için geldi özür diledide oldu erkekler maalesef bu konularda bizler kadar hassas değil biz daha ince düşünüyoruz hep 🤷

Bende yumurtlama günü kavga ettik olmadı bitek catlama günü işte oldu ilişki onada bütün ay soylenecegimi bildiği için geldi özür diledide oldu erkekler maalesef bu konularda bizler kadar hassas değil biz daha ince düşünüyoruz hep 🤷
Çatlaman ne zaman oldu onun 7. Günü mü tarihleri bi yazar mısın canım bişi deneyecem de 🤣

Çok yeni bence bende bi tane test yaptım ilk başta çıkmadı yarım saat içinde çıktı ertesü gün başka test 5 dk içinde çıktı
Bende diyorum ki böyle çok strese giriyorumya yoksada dahada strese sokacak beni yani diyorim 2 3 gün daha bekleyim en net sonucu alayım kan vermeye hemen gidemiyorum oğlum kan vereceğim saatte hep uyuyor oluyor annem bana çok uzak arabası yok gelemiyor kayınvalidem çalışıyor oğlumu bırakacak kimsem yok şimdi bende diyorum iki 3 gün daha bekleyip öylemi test yapsam kafam çok karışık 😂

Hayırlısı böyleymiş kuzum olsun yeni ay yeni umut demek🌸reglin geciktimi belki geç dollenmedir benim ilk gebeligim.hem.gec yumurtlama hem geç döllenme olduğu için baya geç ogrenmistim
Zaten şu an umarım geç dollenmedir umuduyla bekliyorum kuzum 6 sı regl günüm hayırlısı olsun 😊

Ben adet bitiminden sonra hemen başladım günde 2 kez kullandım 15 gün boyunca şimdi günde bire düşürdüm.saraçoğlu 15 gün günde 2 kez aç karnına incir kürü sonra 15 gün günde 2 kez aslan pençesi öneriyo
Çok teşekkür ederim saolun. Umarım faydalı olur sizede bana da. Benim fsh çok yüksek 52 gün oldu adet olamadim fsh de en son 50 ydi şimdi kimbilir kaça cıktı Allah bilir.
Incir kürü yapmam sanırım ben prolaktin yükseltiyor o benim prolaktin 16.

Ama ara ara incir kurusu yiyorum

Günaydın arkadaşlar 😇 sabahki testim buda dün daha silikti galiba var bebiş 😍bat 7 Şubat diye tahmin ediyorum

Eklentiler

• 17071041565086646428737627583207.jpg
    17071041565086646428737627583207.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 67
X