🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yedik beklıyoruz bızde benım pazartesi gözüküyor bat yumurtlamaya gore,yarın testımde olumlu bısey varsa cıkarcıkmazsada canım sagolsun bu ay daha egzantırık seyler yapcam

Yedik beklıyoruz bızde benım pazartesi gözüküyor bat yumurtlamaya gore,yarın testımde olumlu bısey varsa cıkarcıkmazsada canım sagolsun bu ay daha egzantırık seyler yapcam
Çörekotu yaptığım ay reglim geç geldi. 10 gün. Geldiğinden beri de bitmiyor. Sanırım kist oluştu. Doktor kontrolüne gidicem pazartesi bakalım inşallah bir şey yoktur. Daha da yapmam

Çörekotu yaptığım ay reglim geç geldi. 10 gün. Geldiğinden beri de bitmiyor. Sanırım kist oluştu. Doktor kontrolüne gidicem pazartesi bakalım inşallah bir şey yoktur. Daha da yapmam

Valla canım bana cok iyi geldi adetım taa 30 gunlere cıkmıstı yumurtlama 18. Gunlere 13.gune cektı hormonlarım duzenlendı,sen acaba cok falanmı yedın?Ben adetın 3. Gunu basladım 9 gun fln yedım sadece bıda hıc yemedım.gecmıs olsun.pko fln varsa belkı omdan olmus olabılır,en ıyısını dr soyler tabıkı

Bende 10 gün kullandım polikistik over var ama bu zamana kadar 4 günü geçmedi hiç

Sağol canım, inşallah en kısa zamanda hepimizin güzel haberlerini duyarız burdan

Kizlar selam, ovulasyon testimi ekliyorum bir dolu bir boş gittik dün gece değerlendirdim saat 11 de bugün boş geçicem yarın değerlendiricem eşimde sperm sorunu var sizce pik bugün mü dün mü? bugünü es geçeyim değil mi?

Eklentiler

• IMG_5812.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 56
Pik bence canım

Fotoğrafını atarmısın kuzum
Evde değilim kuzum akşama atsam olur mu
Beyaz olan bana yalancı pozitif çıkarmıştı daha önce canım ama en son yaptığımda direk negatif gösterdi
Aa öyle mi ya kargo ile geldi herşeyi aynı içine bir baktım beyaz bende bilemedim bugünde erken gebelikte biraz var gibi görününce kaset yapıcam pazar regl gelmezse aklıma gelince sorayım dedim..
Canım beyaz çizgi çıkmış başka bi marka test yapsan sanki çıkacak gibi
Kuzum kaset testim var ama regl olmazsam deneyeyim bir daha dedim ümit bağlamamak için yine erken gebelik mi yapayım

ben elendim kızlar zaten bu aydan umutlu değildim ama yine test perileri işte :) kocaman bir negatif. Diğer aylara bakacağız artık. Ovülasyon testi alayım diyorum yine. nasılsa yapsam da yapmasam da oldu mu acaba diye düşünüyorum yani. Bir ebenin günlüğü mü innovata mı sizce? innovata dan memnundum ama bir ebenin günlüğüne de iyi diyorlar

Bende 10 gün kullandım polikistik over var ama bu zamana kadar 4 günü geçmedi hiç
Pkoyu gecıkme ıcın demedım canm,pkosu olanlar kürlerden uzak dursun dıyor dr lar,zaten cok yumurta oldugu ıcın sıkıntı oluyormus o yuzden sordum.bence sen herhangı bır kür yapmadan doktoruna danış bir pazartesi gittiğinde.incir kürü bal çörekotu kürü vs zararlı dıye bılıyorum ben pkodan dolayı.kist yapmıstır muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…