🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Sen bunu çıplak gözle görmussun zaten 10 dk önemli; catlamistir canım

Kızlar dün ve bugünki testim Ovulasyon. 2 gün pik normal demi. Normal diye duymuştum ama bide size sorayım istedim
Benim bir gün sürdü bu ay canım ama geçen ay 3 gün sürmüştü aydan aya bunyeden bünyeye değişiyor 3 gün pik kaladabilir bir gün kalıp ertesi gün siliklesedebilir inşallah hayırlı sonuçlar aliriz hepimiz

İkinci test evet 3-4 dakikada test oturunca belirdi şuan böyle mesela. İlk testte 10 dk içinde baktığımda sadece inceden kendi çizgi yerinin karartısını görür gibi olmuştum
Grubun ilk hamişimi olacaksın canım inşallah vardır var gibi duruyor yarın sabah ilk idrarla bir daha denee ay çok heycanli herkes hamiş olsun istiyorum

Hadi bakalım Ocak’ı biraz hüzünle uğurlayıp yeni umutlarla şubat ayına devam beni de ekleyebilir misin listeye sat 29 Ocak bat 29 Şubat

Candy7777 R rabianizzz ay ben dayanamadım şimdi bi test daha yaptım 10 dklık fotolar daha silik görüyorum ama 1.5 saatlik idrarla ondan mı acaba

Eklentiler

• IMG_0365.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 147
  • IMG_0362.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_0367.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 94
Candy7777 R rabianizzz ay ben dayanamadım şimdi bi test daha yaptım 10 dklık fotolar daha silik görüyorum ama 1.5 saatlik idrarla ondan mı acaba
Yani gebelik varsa canım çok yeni bir gebelik olduğu için idrara yeni yeni geciyordur yarın ilk idrarla yapılınca HCG hormonu sabaha kadar idrarda biriktiği için daha doğru sonuç alınır adetine kaç gün var canım birde bu testte belli olmuyor ama resimde gozukmeyebilir sen çıplak gözle daha net gorursun

Bence var yani umutlandırmak istemiyorum ama var bence çünkü 3ü test ilki de demek ki her nedense sonradan göstermiş demek bozulma olmamış ayy ben yapmadım ama yapmicam galiba 3 gün beklicem tekrar aynı sorunu yaşarsam karaları bağlarım hastaneyede gitmek istemiyorum yoksa bile içimde bu umutla kaç gün daha sürmek isterim

dün ovülasyon testi pozitifti fakat eşimle değerlendiremedik, kendisi artık 2 günde 1 robot gibi günü değerlendirmemizden bunu bir iş olarak görev olarak görmemizden rahatsız olduğunu söyledi, o ovülasyon testleri seni stresten beklentiden başka hiçbirşeye sokmuyor dedi hepsini rafa kaldırdı aslında bi yerde haklı. sağlık sıkıntımız vs yok sadece ben hemen gerçekleşsin istiyorum. cuma günü çatlama olmuştu onu değerlendirdik belki bir umut ordan olursa olur işte neyse.

Kızlarrr günaydınnnn, bana görünen size de görünüyor mu
İlk dakikadan çıktı gözle daha belirgin telefonda o kadar belli olmuyor. Işığa falan tutmadan doğrudan görülebiliyor
Önce artımed erken gebelik testi yaptım gölge oluştu ışıkla falan belli oluyordu
Sonra one step normal gebelik testi vardı onu yaptım
Bunda direkt silik çizgi çıktı

Eklentiler

• 20240130_081544.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 152
belli belirsiz bir siliklik var canım 2 gün içinde LH artıyor yine dene istersen.

Bu doktorun videoları çok hoşuma gidiyor rahatlatıcı konuşuyor hep, şimdi de bu denk geldi yazdığının üzerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…