2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bugün yoğurtla başladım tükürdü hep yemedi kabak hasladim yemedi biraz önce çivilere bitene 1 ölçek formül mama su muhallebi gibi yaptım yedi onu bitince ver diye ağladı suyu alıştırma bardağı ile veriyorum hızlı geliyor zor içiyor e bebekten bebek makarnası ile tarhana aldım küçük paket deneyecem gelince ne yapacağımı unutmuşum 13 yıl ara ama benim büyük olan biz ne yersek onu yerdi inanın salçalı falan koca tabak yerdi hemde yarında yumurta sarısı biraz peynir cicibebe formül mamayi karıştırıp kahvaltı gibi verecem

Çok hızlı bi giriş olmuş ek gıdaya

Maşallah kuzuya annesi beslenmesi nasıl peki kaç saatte kaç CC içiyor ?

Gerçekten yaşayan biliyor, çocuk içemiyor kusuyor kaşık tan soğudu yavrum
Hasta iken çocuklar ilac içmeyi hep reddeder normal zamanda surup tarzı seylere iştahlanirken hasta olduğunda 1 damla veremezdik biz. Mevlam önce yavruna sonra sana yardım etsin. Kolaylık versin.

kızlar bugün kabak tatlı patates ve havucu buharda haşladım.Daha sonra ilikli kemik suyu ile pirinç koyup biraz kaynattım.Katı bir çorba şeklinde az blendırdan geçirdim.Yogurtla çok severek yedi basit bir tarif ama ne yapacağımızı şaşırınca birbirimize fikir olsun yaptıklarımız

Olabilir canım bilemiyorum. Bi doktor öyle söyledi doktorların görüşleri de farklı oluyor

Yoğurdu içine mi kattın bi ondan bi ondan ayrı ayrı mı yedirdin

Doktora sormuştum ilk ne ek gıda verilir dedim. önce yoğurt sonra sebze en son meyve verin.yogutta sonra meyve geçerse sebze yemez dedi

Doktora sormuştum ilk ne ek gıda verilir dedim. önce yoğurt sonra sebze en son meyve verin.yogutta sonra meyve geçerse sebze yemez dedi
Bende öyle yaptım başlangıçta yoğurt sebze ve meyve diye denedim. Şu aralar sebze yapacak zamanım olmadığı için meyveyi cam rendeden geçirip veriyordum yada yoğurt veriyordum onlara alıştı diğer şeyleri kabul etmez oldu

Canım sen ek gıdaya yeni başlamadın mı biraz ağır olmaz mı ya tabi sen bilirsin de nem kaç gündür tadım yapıyorum dahs çorbalar bile geçmedim zaman veriyorum ona sevmesi için ilk başta yemedikşerini şimdi yiyor bir kaç gün sonra çorbalar başlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…