2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Huzursuzluk ve mizmizlanma olmustu. Ama cani yanar gibi de agladi ara ara oyuncaklari veya elini agzina sokup agliyordu icli icli

Havuç tam ezilmiyor patateste yapış yapış olduğu için yemekte zorluk çekiyorlar benimki de öğürdü onlarda hep

Sıcak masaj yaptım ben kompres sıcak duş da sıcak elimle de yumruları açıyor gibi yaptım

Bizim arkadasinki de öyleydi 2 ay hep öğürdu cikartti sonra alisti. Teklif et tabi ama zorlama bence

Bizde aynıyız . Meyve,yoğurt sebze her şeyi öğürüyoruz

Kızlar az önce bebeğimin belinde 3 yerde kırmızı lekeler gördüm bide kalçasında da kırmızı noktalar vardı bugün ilk defa bir çay kaşığı kadar ceviz rondadan geçirip verdim o mu alerji yaptı acaba

İnanılmaz moralim bozuk 3 gündür çocuğum durmuyor sadece ayakta gezerek duruyor ama insan saatlerce de öyle duramaz derdi ney anlamıyorum diş mi bide bu alerji gibi lekeleri görünce iyice kafam karıştı acaba bişeye alerjisi var da o mu rahatsız etti bi kaç gündür keçiboynuzu pekmezi de deniyordum o mu yaptı irmik veya ceviz 3ünden şüpheliyim. Tek tek deneyip anlayacağım artık aşırı yorgunum kulaklarım da sürekli ağlaması yani öyle kriz şeklinde değil ama sürekli mızırdanıyor ağlıyor ayağa kalkıp gezdirince susuyor valla şaşırdım kızlar ya yok mu bir öneri ne yapacağım böyle bel bacak diz kalmadı bende

Kuzum öncelikle sakin ol. Keçiboynuzu pekmezini ve cevizi verme şuan. Lekeler geçsin sonra tek tek dene ama pekmez çok kullandiysan belki yapar.bizde fazlası ile huysuz olduk geceleri sürekli dönüyor bence imkanın varsa köy arabaya gez temyz hava alın.

Evet canım öyle yapıyoruz bi kaç gündür. Acaba bütün gün dışarı çıkmak mı istiyor alıştı mı diyorum. Normalde çıkarmıyordum fazla. Bu aralar üst üste çıkardım ondan sonra bi ağlama mızmızlık başladı alıştı da dışarı çıkarın mı diyor acaba.
Evet canım kesiyorum bi kaç gün sonra tek tek denicem.
Sizin ki niye acaba diş mi geliyor yoksa ortam mı sıcak acaba

Merhaba benim oğlum da 5,5 aylık tortikolis var fizik tedaviye götürdük doktor evde yapmamız için hareketler öğretti yapmaya çalışıyorum 1 ay sonra tekrar gelin dedi bakalım
Gün içinde hep mi tek tarafa eğik tutuyor yoks arada düz şekilde duruyo mu başı. Bende şüpheleniyorum tortikisten her kontrolde dile getiriyorum doktor sorun yok diyo ama tutup da bi muayene inceleme de yapmadı. Bizimki arada düz arada eğik tutuyo. Önerilen hareketler neler anlatabilir misin. Bide görsel harici elle bakınca da sertlik vs yaziyo nette. Sizdeki bulgular neler. Nelere neye bakıp dikkat etmeliyim

Ben meyveleri de hep yoğurtla verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…